Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 30381 - 30400 Napsat příspěvek

The Guest

Pridávam sa k nadšeným ohlasom :+:+:+:+:+
625994
Pridávam sa k nadšeným ohlasom *:+**:+**:+**:+**:+*
The Guest
0 0
reagovat

Axis

Yep, to je čistá fimalřská radost. Moc moc jsem se ke konci bavil. :+
625980
[spoiler]Yep, to je čistá fimalřská radost. Moc moc jsem se ke konci bavil. *:+*[/spoiler]
Axis
0 0
reagovat

TonyClifton

Ad Guest:
Závěrečnou bitku od spuštění CDéčka z muzikou, až po konec s nožem v břiše jsem si musel dát hned dvakrát jak je skvělá.
625979
Ad Guest: [spoiler]Závěrečnou bitku od spuštění CDéčka z muzikou, až po konec s nožem v břiše jsem si musel dát hned dvakrát jak je skvělá.[/spoiler]
TonyClifton
0 0
reagovat

The Guest (2014)

Velká pecka, škoda že už se takové filmy netočí. Opravdu jsem si připadal jako za mlada, kdy jsem si sednul k filmu a nevěděl, co se bude dít. 9/10 Prosím takových filmů více. Dan Stevens borec, fakt jsem mu to věřil každým coulem. Moc jsem mu ten jeho útok na Hollywood nevěřil, ale zatím přesvědčuje všude. A klobouk dolů před jeho akcentem, kde nebylo ani náznakem poznat, že je Brit.
Závěrečný záběr perfektní, to jsem mu po několika výkyvech zase začal držet pěsti. :D
625977
Velká pecka, škoda že už se takové filmy netočí. Opravdu jsem si připadal jako za mlada, kdy jsem si sednul k filmu a nevěděl, co se bude dít. 9/10 Prosím takových filmů více. Dan Stevens borec, fakt jsem mu to věřil každým coulem. Moc jsem mu ten jeho útok na Hollywood nevěřil, ale zatím přesvědčuje všude. A klobouk dolů před jeho akcentem, kde nebylo ani náznakem poznat, že je Brit. [spoiler]Závěrečný záběr perfektní, to jsem mu po několika výkyvech zase začal držet pěsti. *:D*[/spoiler]
The Guest (2014)
0 0
reagovat

Blob (1988)

Výborný remake slabučkého sci - fi béčka so Stevom Mcqueenom od scenáristu Shawshanku a režiséra Masky. Sled skvelých scén ( kino vládne), filmových odkazov , prekvapiváho hit listu a skvelej béčkovej atmosféry s áčkovým rozpočtom. 8/10
Prečo som ja blbec celú mladosť tú VHS ku v požičovni obchádzal :(
625978
Výborný remake slabučkého sci - fi béčka so Stevom Mcqueenom od scenáristu Shawshanku a režiséra Masky. Sled skvelých scén ( kino vládne), filmových odkazov , prekvapiváho hit listu a skvelej béčkovej atmosféry s áčkovým rozpočtom. 8/10 Prečo som ja blbec celú mladosť tú VHS ku v požičovni obchádzal :(
Blob (1988)
0 0
reagovat

Destination Moon

Na dobu vzniku prekvapivo seriózne a napínavé sci-fi so super atmosférou , v ktorom možno vysledovať inšpiračné prvky pre budúce legendy ( úvodné ttulky zo Star Wars, inštruktážne video z Jurského parku ...) 9/10
625967
Na dobu vzniku prekvapivo seriózne a napínavé sci-fi so super atmosférou , v ktorom možno vysledovať inšpiračné prvky pre budúce legendy ( úvodné ttulky zo Star Wars, inštruktážne video z Jurského parku ...) 9/10
Destination Moon
0 0
reagovat
Stanley Kubrick se po shlédnutí filmu obrátil na Arthura C. Clarka se slovy: "Už nikdy se nebudu koukat na film, který mi doporučíš." Bylo to v dobách příprav 2001: Vesmírné odyseji :D
625966
Stanley Kubrick se po shlédnutí filmu obrátil na Arthura C. Clarka se slovy: "Už nikdy se nebudu koukat na film, který mi doporučíš." Bylo to v dobách příprav 2001: Vesmírné odyseji *:D*
0 0
reagovat
:D
625965
*:D*
0 0
reagovat
pepo
to je ten film, kterej miloval stanley kubrick :D
625955
pepo to je ten film, kterej miloval stanley kubrick *:D*
0 0
reagovat

Things to Come (1936)

MEGALOMANSKÁ a v prvej polovici neskutočne depresívne a dokumentárne poňaté sci- fi, ktoré časom bohužiaľ stráca na pôsobivosti kvôli absencii skutočného príbehu. Vyznením a atmosférou mi to strašne pripomínalo Cloud Atlas, ktorý by kľudne mohol byť priamym remakom. 8/10
625953
MEGALOMANSKÁ a v prvej polovici neskutočne depresívne a dokumentárne poňaté sci- fi, ktoré časom bohužiaľ stráca na pôsobivosti kvôli absencii skutočného príbehu. Vyznením a atmosférou mi to strašne pripomínalo Cloud Atlas, ktorý by kľudne mohol byť priamym remakom. 8/10
Things to Come (1936)
0 0
reagovat

Všemocný (2011)

Hodně fajn jednohubka se skvělou kamerou, žel scénářem promarnil potenciál.
625946
Hodně fajn jednohubka se skvělou kamerou, žel scénářem promarnil potenciál.
Všemocný (2011)
0 0
reagovat

The Guest (2014)

Po Guardians konečně další film, který mě v tomto roce posadil na zadek. Nic nečíst, sehnat a se zatajeným dechem sledovat. Pro fandy Drivera povinnost, soundtrack budu točit v hlavě a svých uších hoodně dlouho.
verbst, GuidoA. ,Bachy
Carnage je pecka. Jenže po zkouknutí Jména...no prostě se na něj podívejte a pak zkuste oba filmy porovnat.
625940
Po Guardians konečně další film, který mě v tomto roce posadil na zadek. Nic nečíst, sehnat a se zatajeným dechem sledovat. Pro fandy Drivera povinnost, soundtrack budu točit v hlavě a svých uších hoodně dlouho. [b]verbst, GuidoA. ,Bachy[/b] Carnage je pecka. Jenže po zkouknutí Jména...no prostě se na něj podívejte a pak zkuste oba filmy porovnat.
The Guest (2014)
0 0
reagovat
Carnage je pecka. Hrozně bych chtěl ten soundtrack.
A asi pro mě po Panchartech nejlepší Waltz. ;)
625937
Carnage je pecka. Hrozně bych chtěl ten soundtrack. A asi pro mě po Panchartech nejlepší Waltz. *;)*
0 0
reagovat
carnage kazdymu nesedne no. je to jeden z mala pripadu co sem menil hodnoceni na csfd. daval sem ze silnych 4* na slabsich 5*. kdyz sem mel i napodruhy zachvaty smichu, tak sem proste musel odpustit tech par neduh co to ma. komentar kiddo taky nesklamal.
625936
carnage kazdymu nesedne no. je to jeden z mala pripadu co sem menil hodnoceni na csfd. daval sem ze silnych 4* na slabsich 5*. kdyz sem mel i napodruhy zachvaty smichu, tak sem proste musel odpustit tech par neduh co to ma. komentar kiddo taky nesklamal.
0 0
reagovat
do the wind rises sem radsi jeste nesel. uz sem mel problem dokoukat from up on poppy hill a the secret world of arrietty byl jen lepsi prumer. absolutne nejlepsi je proste princess mononoke. potom to mam spirited away na druhym a podcenovanej howl's moving castle na tretim.
625934
do the wind rises sem radsi jeste nesel. uz sem mel problem dokoukat from up on poppy hill a the secret world of arrietty byl jen lepsi prumer. absolutne nejlepsi je proste princess mononoke. potom to mam spirited away na druhym a podcenovanej howl's moving castle na tretim.
0 0
reagovat

The Wind Rises

Velice ťažké sklamanie. Kebyže to chcem čo najrýchlejšie zotrieť, tak poviem, že je to vlastne Spielbergovina, ktorá existuje len pre to aby pozbierala sošky, v tom najhoršom slova zmysle. Vlastne som si celý čas hovoril, prečo pozerám na animák, keď by to kľudne mohlo byť hrané a nič by tomu neubralo. Naopak by tam nemohli byť tie divné snové sekvencie, ktoré tam aj tak absolútne nesedia. Vždy keď už to vyzerá, že to rozohrá nejakú dospelú tému, tak je úplne odbitá do ofsajdu a tak je to spolovice nezáživný životopis nezaujímavého človeka a spolovice klišovitá romantická dráma.
4/10
P.S.: Videné v originálnej japončine.
P.P.S.: Musím si dať Cestu do fantázie znova, či to bude fungovať rovnako ako keď som bol decko.
625928
Velice ťažké sklamanie. Kebyže to chcem čo najrýchlejšie zotrieť, tak poviem, že je to vlastne Spielbergovina, ktorá existuje len pre to aby pozbierala sošky, v tom najhoršom slova zmysle. Vlastne som si celý čas hovoril, prečo pozerám na animák, keď by to kľudne mohlo byť hrané a nič by tomu neubralo. Naopak by tam nemohli byť tie divné snové sekvencie, ktoré tam aj tak absolútne nesedia. Vždy keď už to vyzerá, že to rozohrá nejakú dospelú tému, tak je úplne odbitá do ofsajdu a tak je to spolovice nezáživný životopis nezaujímavého človeka a spolovice klišovitá romantická dráma. 4/10 P.S.: Videné v originálnej japončine. P.P.S.: Musím si dať Cestu do fantázie znova, či to bude fungovať rovnako ako keď som bol decko.
The Wind Rises
0 0
reagovat

The Judge

Meeeh 5/10
625924
Meeeh 5/10
The Judge
0 0
reagovat

Jméno

Pro mě je Jméno lepší Carnage
625923
Pro mě je Jméno lepší Carnage
Jméno
0 0
reagovat

Maze Runner (2014)

Albi Reichl meets kluk co si píchal heroin do očí v Lásce nebeský meets mladá Kidmanová. Co z toho vylezlo ? Prvních 20 minut hezky atmosférických s pěknými záběry a náběhem na 4*. Pak přišla představovačka a : tohle jsou běžci a k tomu záběr na pár drsně se tvářících hochů, od tý doby to šlo do kopru.
625919
Albi Reichl meets kluk co si píchal heroin do očí v Lásce nebeský meets mladá Kidmanová. Co z toho vylezlo ? Prvních 20 minut hezky atmosférických s pěknými záběry a náběhem na 4*. Pak přišla představovačka a : tohle jsou běžci a k tomu záběr na pár drsně se tvářících hochů, od tý doby to šlo do kopru.
Maze Runner (2014)
0 0
reagovat
kurna to jmeno si uz taky musim dat. miluju carnage. v carnage je waltz nejlepsi. jinak me uz unavuje jeho vyber roli.
625912
kurna to jmeno si uz taky musim dat. miluju carnage. v carnage je waltz nejlepsi. jinak me uz unavuje jeho vyber roli.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se