Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 30361 - 30380 Napsat příspěvek
the guest (2014)
85% - sooooo fuckin' good! uz you're next (75%) bylo hodne fajn. ted prijde tohle, tak to se tesim kam to pujde dal. stesti, ze tam byly tak pekny holky, jinak bych z nej celou dobu neodtrhnul oci. ten fremenskej borec si to neskutecne daval. hraly tam dobry pecky, takze repraky sem mel radne nahuleny. hned sem si to ostcko stahnul a jelikoz to z gone girl mam uz oposlouchany, tak je nacase ho nahradit. k tomuhle kousku se budu jeste casto vracet.
626607
the guest (2014) 85% - sooooo fuckin' good! uz you're next (75%) bylo hodne fajn. ted prijde tohle, tak to se tesim kam to pujde dal. stesti, ze tam byly tak pekny holky, jinak bych z nej celou dobu neodtrhnul oci. ten fremenskej borec si to neskutecne daval. hraly tam dobry pecky, takze repraky sem mel radne nahuleny. hned sem si to ostcko stahnul a jelikoz to z gone girl mam uz oposlouchany, tak je nacase ho nahradit. k tomuhle kousku se budu jeste casto vracet.
0 0
reagovat
Tak jestli v příštích 10 letech znovu vypustí v podobné kvalitě něco jako Anděl páně, Operace Silver A, Brainstorm, ďáblova lest, Ztracená brána a Osmy. Zlobit se nebudu. Pro mne co se týká zábavnosti takový druhý tvůrce u nás není a možná mi přijde trochu škoda, že se nepokusí o něco v kině, když si vezmu jakýma sračkama nás za tu dobu bombardoval takový Hřebejk.
626605
Tak jestli v příštích 10 letech znovu vypustí v podobné kvalitě něco jako Anděl páně, Operace Silver A, Brainstorm, ďáblova lest, Ztracená brána a Osmy. Zlobit se nebudu. Pro mne co se týká zábavnosti takový druhý tvůrce u nás není a možná mi přijde trochu škoda, že se nepokusí o něco v kině, když si vezmu jakýma sračkama nás za tu dobu bombardoval takový Hřebejk.
0 0
reagovat

TonyClifton

Strach jednoduše kinofilmy točit nechce, co jsem pochytil z rozhovorů. Především proto, že to je víc práce a uvidí to míň lidí. Což mi přijde jako docela pochopitelnej přístup, navíc může v televizi dělat spousta zajímavějších věcí, že jo.
626614
Strach jednoduše kinofilmy točit nechce, co jsem pochytil z rozhovorů. Především proto, že to je víc práce a uvidí to míň lidí. Což mi přijde jako docela pochopitelnej přístup, navíc může v televizi dělat spousta zajímavějších věcí, že jo.
TonyClifton
0 0
reagovat
Vysvětlí mi někdo, proč Jiří Strach ještě nedostal nějakou pořádnou kino šanci? Teď jsem dokoukal Osmy a je to hrozně fajn. To už je kolikátej jeho televizní projekt, co je tak zábavnej. Mám pocit, že za tu dobu jsem ze všech ostatních kino projektů dohromady neměl takovej pocit, ž eby mne to bavilo...
626603
Vysvětlí mi někdo, proč Jiří Strach ještě nedostal nějakou pořádnou kino šanci? Teď jsem dokoukal Osmy a je to hrozně fajn. To už je kolikátej jeho televizní projekt, co je tak zábavnej. Mám pocit, že za tu dobu jsem ze všech ostatních kino projektů dohromady neměl takovej pocit, ž eby mne to bavilo...
0 0
reagovat
Každý soundtrack asi nemůže být geniální jako u Drive, viděl jsem to před jakoukoliv zmínkou o sountracku a nevadil mi. To mi trochu přijde, jak kdyby se u každého aspon trochu fantasy psalo, nemá to soundtrack jako LOTR...
626598
Každý soundtrack asi nemůže být geniální jako u Drive, viděl jsem to před jakoukoliv zmínkou o sountracku a nevadil mi. To mi trochu přijde, jak kdyby se u každého aspon trochu fantasy psalo, nemá to soundtrack jako LOTR...
0 0
reagovat
Já se na to budu muset podívat znova jenom kvůli tomu soundtracku. Mě vůbec nerušil. Vlastně bych lhal, kdybych řek, že si z něj aspoň něco pamatuju.

Srovnání s Drive je pohle mě mimo, tohle je úplně jinej film. Gilroy si ani nesnaží hrát na Refna.
626596
Já se na to budu muset podívat znova jenom kvůli tomu soundtracku. Mě vůbec nerušil. Vlastně bych lhal, kdybych řek, že si z něj aspoň něco pamatuju. Srovnání s Drive je pohle mě mimo, tohle je úplně jinej film. Gilroy si ani nesnaží hrát na Refna.
0 0
reagovat

Nightcrawler

Zvráceně ujetej americkej sen. Jake Gyllenhaal ve mě vzbudil stejné sympatie jako Christian Bale v Americkém Psychu, stejně creepy a přitom detailně uhlazený ve své korporátní zbroji. 8,5/10
Soundtrack mi vůbec nevadil, pokud by byl podobný jako v Drive, jen by mě to odvádělo od pozornosti a nutilo k srovnání a přitom je to úplně jiný film. Nominaci bych Jakeovi taky přál.
626597
Zvráceně ujetej americkej sen. Jake Gyllenhaal ve mě vzbudil stejné sympatie jako Christian Bale v Americkém Psychu, stejně creepy a přitom detailně uhlazený ve své korporátní zbroji. 8,5/10 Soundtrack mi vůbec nevadil, pokud by byl podobný jako v Drive, jen by mě to odvádělo od pozornosti a nutilo k srovnání a přitom je to úplně jiný film. Nominaci bych Jakeovi taky přál.
Nightcrawler
0 0
reagovat

The Joker

jj, ten soundtrack je tam úplně mimo. Otázka je, jestli jsem si toho všímal tak moc, jenom proto, že na to RLM tak hlasitě upozorňovali. Každopádně Martinez by u Nightcrawlera dělal divy.
626586
jj, ten soundtrack je tam úplně mimo. Otázka je, jestli jsem si toho všímal tak moc, jenom proto, že na to RLM tak hlasitě upozorňovali. Každopádně Martinez by u Nightcrawlera dělal divy.
The Joker
0 0
reagovat
The Theory of Everything: Takovej standardní životopis - herecky super, ale formou zoufale nudnej. 6/10

Nightcrawler: Souhlasím s RedLetterMedia - největším problémem je rozjuchanej (nepadnoucí) soundtrack. Drive ukázalo jak na to... Ale Gyllenhaal si zaslouží aspoň nominaci. 8/10
626579
The Theory of Everything: Takovej standardní životopis - herecky super, ale formou zoufale nudnej. 6/10 Nightcrawler: Souhlasím s RedLetterMedia - největším problémem je rozjuchanej (nepadnoucí) soundtrack. Drive ukázalo jak na to... Ale Gyllenhaal si zaslouží aspoň nominaci. 8/10
0 0
reagovat

popik

LOTR: The Fellowship of the Ring (extended version)

Ne, Hobit se s tímhle vybroušeným klenotem prostě nemůže rovnat, nejen, že je to jiná liga, on je to i jiný sport. Opět jsem si potvrdil, že první díl téhle trilogie je u mě jednoznačně nejvýš, žádné velké CGI omalovánky (a když, tak krásně zakamuflované, nebo sakra nápadité), prostě jen úžasnej příběh, kterej táhne diváka až do konce. :+
626567
LOTR: The Fellowship of the Ring (extended version) Ne, Hobit se s tímhle vybroušeným klenotem prostě nemůže rovnat, nejen, že je to jiná liga, on je to i jiný sport. Opět jsem si potvrdil, že první díl téhle trilogie je u mě jednoznačně nejvýš, žádné velké CGI omalovánky (a když, tak krásně zakamuflované, nebo sakra nápadité), prostě jen úžasnej příběh, kterej táhne diváka až do konce. *:+*
popik
0 0
reagovat

I Origins

Chvilema velmi zajimavy, chvilema uspavajici. Dejte tomu sanci, je to originalni sci-fi, ktera dokaze zaujmout, ale nemuzu si pomoct - je to jako kdybych sledoval dva filmy. Ty veci, ktere by jste chteli, aby film rozvedl, film nerozvadi. A naopak. Plusem jsou dve nadherny zensky, ktery v tom hrajou.

6-7/10
626557
Chvilema velmi zajimavy, chvilema uspavajici. Dejte tomu sanci, je to originalni sci-fi, ktera dokaze zaujmout, ale nemuzu si pomoct - je to jako kdybych sledoval dva filmy. Ty veci, ktere by jste chteli, aby film rozvedl, film nerozvadi. A naopak. Plusem jsou dve nadherny zensky, ktery v tom hrajou. [b]6-7/10[/b]
I Origins
0 0
reagovat

RainMaker

626551
http://www.csfd.cz/film/226713-vlkodav-z-kmene-sedych-psu/
RainMaker
0 0
reagovat

fantasy pohádky - tipy a doporučení

začínám mít vánočně pohádkovskou náladu,
ted jsem dokoukal mrazíka a říkám si sakra, jaký fantasy pohádky si asi tak můžu pustit ?
akorat mě napadly ze zahraničních: Letopisy Narnie 1 díl, Princezna nevěsta, mám tu teda i Conana ničitele (je to moje GP), Nekonečný příběh (hmm ten jsem dlouho neviděl), Barona Prášila (na to moc náladu nemám), spiš bych chtěl takový ty klasický rytířský pohádky, ale nějak jsem podle žebríčku csfd nenašel nic co bych neznal/neviděl - především český znám všechny.
docela mě to děsí že se už nic takovýho netočí, nebo ano ?
máte nějaký tipy ? třeba i na francouzský, skandinávský, ruský (princeznu Fantagiro fakt ne)
nechce redakce udělat nějakej top oblíbených zahraničních pohádek?
626550
začínám mít vánočně pohádkovskou náladu, ted jsem dokoukal mrazíka a říkám si sakra, jaký fantasy pohádky si asi tak můžu pustit ? akorat mě napadly ze zahraničních: Letopisy Narnie 1 díl, Princezna nevěsta, mám tu teda i Conana ničitele (je to moje GP), Nekonečný příběh (hmm ten jsem dlouho neviděl), Barona Prášila (na to moc náladu nemám), spiš bych chtěl takový ty klasický rytířský pohádky, ale nějak jsem podle žebríčku csfd nenašel nic co bych neznal/neviděl - především český znám všechny. docela mě to děsí že se už nic takovýho netočí, nebo ano ? máte nějaký tipy ? třeba i na francouzský, skandinávský, ruský (princeznu Fantagiro fakt ne) nechce redakce udělat nějakej top oblíbených zahraničních pohádek?
fantasy pohádky - tipy a doporučení
0 0
reagovat
two days, one night (2014)
80% - super film, ale uz ho nechci nikdy videt. hodne interzivni a clovek je tam rad za kazdej svetlejsi moment. diky bohu, ze to ma jen hodinu a pul. vic bych asi nedal. marion cotillard zase vali, ale v the immigrant se mi libila vic.
626549
two days, one night (2014) 80% - super film, ale uz ho nechci nikdy videt. hodne interzivni a clovek je tam rad za kazdej svetlejsi moment. diky bohu, ze to ma jen hodinu a pul. vic bych asi nedal. marion cotillard zase vali, ale v the immigrant se mi libila vic.
0 0
reagovat

Lucy

Tak to bola ultimátna pič*vina.
626541
Tak to bola ultimátna pič*vina.
Lucy
0 0
reagovat

TheTheory of Everything

Pokud minulý rok dostal Oscara McConaughey, tak letos to musí být Eddie Redmayne, 3/4 filmu hrát chlapa, co je zkřivený od hlavy k patě, klobouk dolů;)
626540
Pokud minulý rok dostal Oscara McConaughey, tak letos to musí být Eddie Redmayne, 3/4 filmu hrát chlapa, co je zkřivený od hlavy k patě, klobouk dolů*;)*
TheTheory of Everything
0 0
reagovat
gangs of wasseypur. do toho bych mozna i sel.
626537
[link="http://vimeo.com/113942867"]gangs of wasseypur[/link]. do toho bych mozna i sel.
0 0
reagovat
Mě Million Ways sedlo a bavilo víc než Ted, a to jsem k němu přistupoval hodně skepticky. Je to o náladě.

GuidoA.
Říkal jsem si to samý, a pak byl ještě hodně rád, že jsem šel do kina podruhý na tohle a ne na Nolana.
626518
Mě Million Ways sedlo a bavilo víc než Ted, a to jsem k němu přistupoval hodně skepticky. Je to o náladě. [b]GuidoA.[/b] Říkal jsem si to samý, a pak byl ještě hodně rád, že jsem šel do kina podruhý na tohle a ne na Nolana.
0 0
reagovat

GuidoA.

Chápu co píše ten chlápek (o slow death...), ale když začne psát tohle: "at its best, A Million Ways To Die In The West is explosively, wildly funny", tak mám pocit, že zapomněl že tyhle momenty tam jsou asi čtyři a že trailer je nesrovnatelně zábavnější zážitek z laugh per minute pohledu...
626516
Chápu co píše ten chlápek (o slow death...), ale když začne psát tohle: "at its best, A Million Ways To Die In The West is explosively, wildly funny", tak mám pocit, že zapomněl že tyhle momenty tam jsou asi čtyři a že trailer je nesrovnatelně zábavnější zážitek z laugh per minute pohledu...
GuidoA.
0 0
reagovat
the best of film 2014: the ballots
souhlasim s:
most underrated: a million ways to die in the west (50%)
- tenhle kousek se proste do zerbricku nejhorsich filmu nehodi tecka
biggest disappointment: night moves (55%)
- hodne se to snazi nebejt o nicem, ale moc mu to nejde.
outlier: starred up (80%)
- skouknout a povine!
most underrated: the immigrant (90%)
- nadhernej kousek. neni nicim vyjmecnej, ale je ve vsech ohledech super.
biggest disappointment: maps to the stars (20%)
- cronenberga sem nikdy nemusel, ale ze zacne delat tokovyhle sracky? diky bohu aspon za ty dead ringers (75%)
most overrated: the babadook (35%)
- nejsnazivejsi film roku. u kteryho si dost kritiku vyhonilo a ja se poblil.
most underrated: a field in england (90%)
- proste ben wheatley. ten jednou udela sracku - sightseers (40%) a jindy zas pecku.
+/- best adapted screenplay: gone girl (90%)
626514
[link="http://www.avclub.com/article/best-film-2014-ballots-212969"]the best of film 2014: the ballots[/link] souhlasim s: [link="http://thedissolve.com/news/4303-underrated-2014-movies-a-million-ways-to-die-in-th/"]most underrated[/link]: a million ways to die in the west (50%) - tenhle kousek se proste do zerbricku nejhorsich filmu nehodi tecka biggest disappointment: night moves (55%) - hodne se to snazi nebejt o nicem, ale moc mu to nejde. outlier: starred up (80%) - skouknout a povine! most underrated: the immigrant (90%) - nadhernej kousek. neni nicim vyjmecnej, ale je ve vsech ohledech super. biggest disappointment: maps to the stars (20%) - cronenberga sem nikdy nemusel, ale ze zacne delat tokovyhle sracky? diky bohu aspon za ty dead ringers (75%) most overrated: the babadook (35%) - nejsnazivejsi film roku. u kteryho si dost kritiku vyhonilo a ja se poblil. most underrated: [link="http://youtu.be/pzLnRXtHO0M"]a field in england[/link] (90%) - proste ben wheatley. ten jednou udela sracku - sightseers (40%) a jindy zas pecku. +/- best adapted screenplay: gone girl (90%)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se