Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 30321 - 30340 Napsat příspěvek
The Imitation Game - naivně vystavěné, formou jako milion předchozích filmů, a k Sherlockovi už tam chyběl jenom ten Freeman... No, když ale může mít King's Speech 94% na Rottenech, tak proč by tohle nemohlo mít 90%? Budu fandit Boyhood. 6/10
627452
The Imitation Game - naivně vystavěné, formou jako milion předchozích filmů, a k Sherlockovi už tam chyběl jenom ten Freeman... No, když ale může mít King's Speech 94% na Rottenech, tak proč by tohle nemohlo mít 90%? Budu fandit Boyhood. 6/10
0 0
reagovat
Ďakujem za tipy, Woman in Black bola sračka snáď Rec a Descent budú lepšie ;)
627450
Ďakujem za tipy, Woman in Black bola sračka snáď Rec a Descent budú lepšie *;)*
0 0
reagovat

Loki

Jj, 4. února vyjde i u nás. Čteš nesprávný weby :) link
627449
Jj, 4. února vyjde i u nás. Čteš nesprávný weby :) http://www.hdmag.cz/clanek/potvrzeno-dobry-rocnik-dorazi-na-tuzemsky-blu-ray-4-unora
Loki
0 0
reagovat

pepo

Ad Jarmusch

tady úplně nechápu, kde je podobnost Collateralu s Jarmuschem nebo spíše jaká je ta podobná nálada. A zrovna Mann je pro mě totál teror k nevydržení.
627448
Ad Jarmusch tady úplně nechápu, kde je podobnost Collateralu s Jarmuschem nebo spíše jaká je ta podobná nálada. A zrovna Mann je pro mě totál teror k nevydržení.
pepo
0 0
reagovat

A Good Year Blucko

Taka odbocka co tu asi zapadne, ale nemozne sa stalo a evidentne vyslo blucko A Good Year.:+:+
627447
Taka odbocka co tu asi zapadne, ale nemozne sa stalo a evidentne vyslo blucko A Good Year.*:+**:+*
A Good Year Blucko
0 0
reagovat
mne tyhle extra stary vykopavky moc netahnou. nedavno sem si konecne doplnil double indemnity (75%) a zrovna odvarenej sem z toho nebyl. pribeh byl pitomej, ale tam slo spis o ty postavy. ty mi bohuzel taky moc neprirostly k srdci. takze vlnu kterou sem chtel nacit, sem ukoncil hned na zacatku. docela me to stve. clanek by byl fakt super.
627438
mne tyhle extra stary vykopavky moc netahnou. nedavno sem si konecne doplnil double indemnity (75%) a zrovna odvarenej sem z toho nebyl. pribeh byl pitomej, ale tam slo spis o ty postavy. ty mi bohuzel taky moc neprirostly k srdci. takze vlnu kterou sem chtel nacit, sem ukoncil hned na zacatku. docela me to stve. clanek by byl fakt super.
0 0
reagovat

KarelR

Vec mam v moji top 10, tak shut up :)) Ten prequel je nedocenej. Ano, je o dve tridy horsi jak ten genialni horor, na kterym sem vyrustal, ale porad ho doporucuju. A hlavne hrozne prosumel. Pokud tedka v zime bude s partou koukat na horor, je to dobra volba. To uz bych rovnou mohl doporucovat ty nejvetsi a nejznamejsi klenoty.

Nemel by si psat ten clanek? :D
627433
Vec mam v moji top 10, tak shut up *:))* Ten prequel je nedocenej. Ano, je o dve tridy horsi jak ten genialni horor, na kterym sem vyrustal, ale porad ho doporucuju. A hlavne hrozne prosumel. Pokud tedka v zime bude s partou koukat na horor, je to dobra volba. To uz bych rovnou mohl doporucovat ty nejvetsi a nejznamejsi klenoty. Nemel by si psat ten clanek? *:D*
KarelR
0 0
reagovat
TedGeorge: Vím, že chtěl novější věci, ale doporučit prequel Věci místo Věci... :o


Ad druhá věc: Shadow of Mordor se samo nedohraje, takže rozhodně nic neslibuju. I když... jo, tohle je přesně ten typ motivace, co mě asi brzo donutí to napsat. Ya smart bastards! :D:+
627434
TedGeorge: Vím, že chtěl novější věci, ale doporučit prequel Věci místo Věci... *:o* Ad druhá věc: Shadow of Mordor se samo nedohraje, takže rozhodně nic neslibuju. I když... jo, tohle je přesně ten typ motivace, co mě asi brzo donutí to napsat. Ya smart bastards! *:D**:+*
0 0
reagovat
Imprint

jestli si nevidel, nic si o tom nezjistuj, nekoukej na trailery...
627432
Imprint jestli si nevidel, nic si o tom nezjistuj, nekoukej na trailery...
0 0
reagovat

Brusvejn

Na moviezone vysel vyborny clanek link Pokud kamosi nevideli, tak rozhodne REC. Ta puda porad vladne. A Babadok je jako vyber na hororovy vecer hrozne spatna volba. Me se treba osvedcil imho povedenej "remake" Caprenterovy Veci. Pro partu idealni vec... Zvlast v takovym pocasi. Jinak samozrejme Ti Druzí ve více lidech taky vládnou, Woman in black ma svoje desivy momenty. A mozny vyherce by byl ne tolik znamy thajsky Shutter link U toho sem se kdysi po-_-l asi 4x.
627431
Na moviezone vysel vyborny clanek http://www.moviezone.cz/clanek/27290-top-11-nejlepsi-horory-podle-tedgeorge/ Pokud kamosi nevideli, tak rozhodne REC. Ta puda porad vladne. A Babadok je jako vyber na hororovy vecer hrozne spatna volba. Me se treba osvedcil imho povedenej "remake" Caprenterovy Veci. Pro partu idealni vec... Zvlast v takovym pocasi. Jinak samozrejme Ti Druzí ve více lidech taky vládnou, Woman in black ma svoje desivy momenty. A mozny vyherce by byl ne tolik znamy thajsky Shutter http://www.csfd.cz/film/197195-shutter/ U toho sem se kdysi po-_-l asi 4x.
Brusvejn
0 0
reagovat

Horor

Plánujeme dnes s partiou tri horory na večer. Prvé dáme Babadook potom Descent a nevieme čo tretie. Neviete niekto odporučiť niečo z tohto tisícročia pri čom sa dá kvalitne dosrať? 8) Dnes bez alkoholu takže seriózne kvalitný film by mohol byť :)
627428
Plánujeme dnes s partiou tri horory na večer. Prvé dáme Babadook potom Descent a nevieme čo tretie. Neviete niekto odporučiť niečo z tohto tisícročia pri čom sa dá kvalitne dosrať? *8)* Dnes bez alkoholu takže seriózne kvalitný film by mohol byť *:)*
Horor
0 0
reagovat

Gonzi

Tak nechoď brzo spát, určitě se to vydá už v sobotu před půlnocí :+
627424
Tak nechoď brzo spát, určitě se to vydá už v sobotu před půlnocí *:+*
Gonzi
0 0
reagovat

KarelR

V neděli nebudu moct dospat :))
627423
V neděli nebudu moct dospat *:))*
KarelR
0 0
reagovat

KarelR

To bude v pondělí parádní počtení :+
627421
To bude v pondělí parádní počtení *:+*
KarelR
0 0
reagovat

KarelR

Je to od tebe moc hezký, že to tenhle víkend napíšeš :+
627420
Je to od tebe moc hezký, že to tenhle víkend napíšeš *:+*
KarelR
0 0
reagovat

KarelR

Blíži sa víkend... a už máš program :) :) :)
627419
Blíži sa víkend... a už máš program :) :) :)
KarelR
0 0
reagovat
Hele vymyslel jsem něco podobnýho (víceméně to je "50 největších hollywoodskejch pecek před Star Wars") a už minimálně rok mám k tomu výběru udělaný všechny obrázky. Zbejvá to, ehm, jenom napsat! :D
627418
Hele vymyslel jsem něco podobnýho (víceméně to je "50 největších hollywoodskejch pecek před Star Wars") a už minimálně rok mám k tomu výběru udělaný všechny obrázky. Zbejvá to, ehm, jenom napsat! *:D*
0 0
reagovat

TedGeorge

Keď spravíš titulky, tak pozriem :) ja od Leana všetkým odporúčam Brief Encounter. Nádherný film

DVD so Zhivagom som zabudol ešte nepozreté u bejvalky. Otváraš staré rany :) :) :)
627417
Keď spravíš titulky, tak pozriem :) ja od Leana všetkým odporúčam Brief Encounter. Nádherný film DVD so Zhivagom som zabudol ešte nepozreté u bejvalky. Otváraš staré rany :) :) :)
TedGeorge
0 0
reagovat

pytlik

Me treba Byt dost zklamal, ale chyba bude asi u me. Cekal sem od toho filmu uplne neco jinyho. Nekdy dostane dalsi sanci...
627416
Me treba [b]Byt[/b] dost zklamal, ale chyba bude asi u me. Cekal sem od toho filmu uplne neco jinyho. Nekdy dostane dalsi sanci...
pytlik
0 0
reagovat

pepo

David Lean je buh, co se vymyka vsemu. Lawrence je uz x let stabilně v moji top 10 nejlepsich a nejoblibenejsich filmu, Most pres reku Kwai a Zivago fantasticky filmy....

A dovolim si od nej doporucit skoro nezname Letni opojeni, aneb Summertime s Katharine Hepburn. Skoro nikdo to u nas nezna, ja ten film miluju. Uz delsi dobu si slibuju, ze k tomu udelam titulky, protoze ten film si zaslouzi dostat aspon trochu do podvedomi. A neexistence ceske distribuce a titulku tomu fakt nepomuze... No, az bude nekdy volnej vikend. Jo, a bacha, po skonceni se sbalite a odjedete do Benatek.
627415
David Lean je buh, co se vymyka vsemu. [b]Lawrence[/b] je uz x let stabilně v moji top 10 nejlepsich a nejoblibenejsich filmu, [b]Most pres reku Kwai[/b] a [b]Zivago[/b] fantasticky filmy.... A dovolim si od nej doporucit skoro nezname [b]Letni opojeni[/b], aneb [b]Summertime[/b] s Katharine Hepburn. Skoro nikdo to u nas nezna, ja ten film miluju. Uz delsi dobu si slibuju, ze k tomu udelam titulky, protoze ten film si zaslouzi dostat aspon trochu do podvedomi. A neexistence ceske distribuce a titulku tomu fakt nepomuze... No, az bude nekdy volnej vikend. Jo, a bacha, po skonceni se sbalite a odjedete do Benatek.
pepo
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se