Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 30301 - 30320 Napsat příspěvek
Tak ten základní seznam mám vyjma Sekala a Bobulí najetej, naopak z toho plusového mám co dohnat.

Ad Pouta - humbuk byl velkej a uznávám, že ten film je jinej...ale mne totálně minul :( Nudu v Brně jsem zatím neviděl
627832
Tak ten základní seznam mám vyjma Sekala a Bobulí najetej, naopak z toho plusového mám co dohnat. Ad Pouta - humbuk byl velkej a uznávám, že ten film je jinej...ale mne totálně minul :( Nudu v Brně jsem zatím neviděl
0 0
reagovat

Nejlepší český filmy po r. 1990

Konečně jsem se dostal domů a mám čas sesmolit pořádnou odpověď. Ještě jednou všem díky.

WhatTheHell
Requiem jsem tam chvíli měl, ale je to strašně dávno, co jsem ho viděl a nevim, jak by dneska obstálo. Kytice je hit or miss, ale pro začátek bude asi lepší, když o Brabcovi nebude nic vědět. :D

Bachy
Nebela jsem neviděl (shame on me, I know) a asi ho zmíním, ale zmíním taky dost rozporuplný reakce.

MarvinP
Taky dobrej tip. Ale myslim, že by se s Jakubiskem měl seznámit spíš přes jeho starší kousky.

Ted
Moh, ale neviděl jsem. Nicméně mě napadli ještě Snowboarďáci. (:D)

Trellíno
Babí léto je taková ta česká hřejivá klasika, hledám trochu jiný filmy. A nejlepší Michálek je stejně Sekal. 8)

Joker
Díky, Bobule jsou dobrej nápad. Nejspíš je tam zařadím.

Axis
A zase ten Michálek. :) Obávám se ale, že Sekalovi a Světlu musím dát přednost.

El_Buitre
Jo, popsal jsi docela dobře všechny problémy, se kterýma se potýkám. Kamarádovy osobní preference samozřejmě zvažuju, ale on je všežravec se sklonem spíš k artovkách než k popcornu. Rozhodně bych se mu nebál doporučit třeba Švankmajera. Samozřejmě bych chtěl, aby seznam byl co nejpestřejší, proto tam nechci cpát kompletní Svěrákovu tvorbu, i když by si to skoro celá zasloužila. Na druhou stranu vim, že třeba dokument by rovnou přeskočil. Co se týče Cimrmana, tak tam si troufám tvrdit, že zná úplný kulový. Ale to je na mnohem systematičtější a zevrubnější proškolení. Beru to jako jedno ze svých poslání do budoucna. :D A Chytilovou jsem právě jako ten protipól zařadil.

Viděl bych to teda zatím takhle:

Tichá bolest (1990, r. Martin Hollý ml.)
Obecná škola (1991, r. Jan Svěrák)
Kolja (1996, r. Jan Svěrák)
Je třeba zabít Sekala (1997, r. Vladimír Michálek)
Knoflíkáři (1997, r. Petr Zelenka)
Pelíšky (1999, r. Jan Hřebejk)
Samotáři (2000, r. David Ondříček)
Fimfárum Jana Wericha (2002, r. Vlasta Pospíšilová, Aurel Klimt)
Rok ďábla (2002, r. Petr Zelenka)
Bobule (2008, r. Tomáš Bařina)
Pouta (2009, r. Radim Špaček)

+

Kouř (1990, r. Tomáš Vorel st.)
Černí baroni (1992, r. Zdeněk Sirový)
Dědictví aneb Kurvahošigutntag (1992, r. Věra Chytilová)
Šakalí léta (1993, r. Jan Hřebejk)
Akumulátor 1 (1994, r. Jan Svěrák)
Zapomenuté světlo (1996, r. Vladimír Michálek)
Musíme si pomáhat (2000, r. Jan Hřebejk)
Tmavomodrý svět (2001, r. Jan Svěrák)
Rebelové (2001, r. Filip Renč)
Nuda v Brně (2003, r. Vladimír Morávek)
Želary (2003, r. Ondřej Trojan)
Štěstí (2005, r. Bohdan Sláma)
Karamazovi (2008, r. Petr Zelenka)
Alois Nebel (2011, r. Tomáš Luňák)
Okresní přebor: poslední zápas pepíka Hnátka (2012, r. Jan Prušinovský)
Hořící keř (2013, r. Agnieszka Holland)

Mimochodem, co říkáte na Pouta nebo Nudu v Brně? Ani jedno jsem neviděl, ale co pamatuju, tak byl kolem obojího velkej humbuk.
627827
Konečně jsem se dostal domů a mám čas sesmolit pořádnou odpověď. Ještě jednou všem díky. [b]WhatTheHell[/b] Requiem jsem tam chvíli měl, ale je to strašně dávno, co jsem ho viděl a nevim, jak by dneska obstálo. Kytice je hit or miss, ale pro začátek bude asi lepší, když o Brabcovi nebude nic vědět. *:D* [b]Bachy[/b] Nebela jsem neviděl (shame on me, I know) a asi ho zmíním, ale zmíním taky dost rozporuplný reakce. [b]MarvinP[/b] Taky dobrej tip. Ale myslim, že by se s Jakubiskem měl seznámit spíš přes jeho starší kousky. [b]Ted[/b] Moh, ale neviděl jsem. Nicméně mě napadli ještě Snowboarďáci. (*:D*) [b]Trellíno[/b] Babí léto je taková ta česká hřejivá klasika, hledám trochu jiný filmy. A nejlepší Michálek je stejně Sekal. *8)* [b]Joker[/b] Díky, Bobule jsou dobrej nápad. Nejspíš je tam zařadím. [b]Axis[/b] A zase ten Michálek. *:)* Obávám se ale, že Sekalovi a Světlu musím dát přednost. [b]El_Buitre[/b] Jo, popsal jsi docela dobře všechny problémy, se kterýma se potýkám. Kamarádovy osobní preference samozřejmě zvažuju, ale on je všežravec se sklonem spíš k artovkách než k popcornu. Rozhodně bych se mu nebál doporučit třeba Švankmajera. Samozřejmě bych chtěl, aby seznam byl co nejpestřejší, proto tam nechci cpát kompletní Svěrákovu tvorbu, i když by si to skoro celá zasloužila. Na druhou stranu vim, že třeba dokument by rovnou přeskočil. Co se týče Cimrmana, tak tam si troufám tvrdit, že zná úplný kulový. Ale to je na mnohem systematičtější a zevrubnější proškolení. Beru to jako jedno ze svých poslání do budoucna. *:D* A Chytilovou jsem právě jako ten protipól zařadil. Viděl bych to teda zatím takhle: Tichá bolest (1990, r. Martin Hollý ml.) Obecná škola (1991, r. Jan Svěrák) Kolja (1996, r. Jan Svěrák) Je třeba zabít Sekala (1997, r. Vladimír Michálek) Knoflíkáři (1997, r. Petr Zelenka) Pelíšky (1999, r. Jan Hřebejk) Samotáři (2000, r. David Ondříček) Fimfárum Jana Wericha (2002, r. Vlasta Pospíšilová, Aurel Klimt) Rok ďábla (2002, r. Petr Zelenka) Bobule (2008, r. Tomáš Bařina) Pouta (2009, r. Radim Špaček) + Kouř (1990, r. Tomáš Vorel st.) Černí baroni (1992, r. Zdeněk Sirový) Dědictví aneb Kurvahošigutntag (1992, r. Věra Chytilová) Šakalí léta (1993, r. Jan Hřebejk) Akumulátor 1 (1994, r. Jan Svěrák) Zapomenuté světlo (1996, r. Vladimír Michálek) Musíme si pomáhat (2000, r. Jan Hřebejk) Tmavomodrý svět (2001, r. Jan Svěrák) Rebelové (2001, r. Filip Renč) Nuda v Brně (2003, r. Vladimír Morávek) Želary (2003, r. Ondřej Trojan) Štěstí (2005, r. Bohdan Sláma) Karamazovi (2008, r. Petr Zelenka) Alois Nebel (2011, r. Tomáš Luňák) Okresní přebor: poslední zápas pepíka Hnátka (2012, r. Jan Prušinovský) Hořící keř (2013, r. Agnieszka Holland) Mimochodem, co říkáte na Pouta nebo Nudu v Brně? Ani jedno jsem neviděl, ale co pamatuju, tak byl kolem obojího velkej humbuk.
Nejlepší český filmy po r. 1990
0 0
reagovat
Ja podepisuju Akumulator 1 a Rok dabla. To jsou filmy, ktere vybocuji z roviny klasickych filmu a nemeli by tam urcite chybet. Pokud je fanousek Mnaga a zdorp tak potom jeste Mňága - Happy End, ale to jen tak na okraj. :)

Z opacnyho polu, pokud by chtel videt ciry zlo, tak Post coitum. :D
627810
Ja podepisuju Akumulator 1 a Rok dabla. To jsou filmy, ktere vybocuji z roviny klasickych filmu a nemeli by tam urcite chybet. Pokud je fanousek Mnaga a zdorp tak potom jeste Mňága - Happy End, ale to jen tak na okraj. *:)* Z opacnyho polu, pokud by chtel videt ciry zlo, tak Post coitum. *:D*
0 0
reagovat

Memphis

Co Amerika? Ta by v seznamu neměla chybět....a chci ho taky!
627808
Co Amerika? Ta by v seznamu neměla chybět....a chci ho taky!
Memphis
0 0
reagovat
Až ten seznam dáte dohromady, tak bych poprosil kopii :))
627806
Až ten seznam dáte dohromady, tak bych poprosil kopii *:))*
0 0
reagovat
Memphis: První Bobule nikde? To byl pro mě jeden z nej feel-good zážitků posledních let. :) Jinak velká pecka je Rok ďábla, i když to asi nesedne každému...
627807
Memphis: První Bobule nikde? To byl pro mě jeden z nej feel-good zážitků posledních let. :) Jinak velká pecka je Rok ďábla, i když to asi nesedne každému...
0 0
reagovat

Boj snežného pluhu s mafiou (2014)

Nils Dickman, (v nórskom preklade Čurák) je obyčajný vodič snežného pluhu, ktorý si spokojne žije na svojom dedinskom zapadákove so svojou ženou a miluje jazdu vo svojom snežnom pluhu, pretože je to proste miesto, ktoré potrebuje každý chlap, miesto kde žije a nemusí sa na nič hrať a pretvarovať a cíti svoju dominanciu nad prírodou a niekoľko metrovými nánosmy snehu a nejaká cena občana roka za záslužnú prácu za prepojenie jedného zapadákova so zbytkom nórskej civilizácie je mu úplne uprdele, teší sa z novej frézy ako malé dieťa a po skvelej jazde pluhu si oddýchne pri očisťovaní namrznutého snehu zo svojej niekoľkotonovej lásky.
Všetko sa mení vo chvíli, keď im polícia oznamuje, že ich jediný syn sa predávkoval kokainom a celý prípad je pre nich uzavretý. Nils ako správny otec začne chlastať a vytiahne zo skrinky svoju polovnícku pušku, s ktorou chodí na nedeľný lov sobov a chce si to vpáliť do úst, lenže potom sa v poslednom momente niečo stane......a celý film sa z drámy o smrti syna mení na streštenú akčnú komédiu resp. paródiu všetkých gangsterských filmov, ktoré ste videli za posledných 40 rokoch, nechýba únos, pomsta syna, oko za oko, odrezávanie hlavy, mučenie, správne šibnutý šéf mafie v podaní skvelého Pål Sverre Valheim Hagen (Kon Tiki), najatie nájomného vraha, zbavovanie tiel, válka gangov a ešte milión ďalších vecí, ktoré si viete predstaviť v podobnej gangsterke. Moland avšak nezabúda, že celý dej sa odohráva v blahobyte prekypujúcom Nórsku a nebojí sa v správnej chvíli použiť pre pobavenie divákov resp. vyplniť miesta keď sa práve nezabíja (luxusné a slušné väzenia v Nórsku, dodržiavanie sľubov medzi Nórmi, rozdiel v nórskej a dánskej výslovnosti, nórska politika atd). Ide proste o streštenú jazdu na čele so skvelým Stellanom Skarsgårdom s množstvo bodycountov, za ktoré by sa nehanbil ani Jason Bourne, ale Nils ide na to trošičku inak a filmu dokážete odpustiť aj už niektoré WTF momenty, ktoré su za čiarou a šialené chovanie postáv, nakoľko
ide proste o zábavu a nič iné. Silných 8 resp. možno aj 9. 8):+ (SFF 2015 Bratislava)
627798
Nils Dickman, (v nórskom preklade Čurák) je obyčajný vodič snežného pluhu, ktorý si spokojne žije na svojom dedinskom zapadákove so svojou ženou a miluje jazdu vo svojom snežnom pluhu, pretože je to proste miesto, ktoré potrebuje každý chlap, miesto kde žije a nemusí sa na nič hrať a pretvarovať a cíti svoju dominanciu nad prírodou a niekoľko metrovými nánosmy snehu a nejaká cena občana roka za záslužnú prácu za prepojenie jedného zapadákova so zbytkom nórskej civilizácie je mu úplne uprdele, teší sa z novej frézy ako malé dieťa a po skvelej jazde pluhu si oddýchne pri očisťovaní namrznutého snehu zo svojej niekoľkotonovej lásky. Všetko sa mení vo chvíli, keď im polícia oznamuje, že ich jediný syn sa predávkoval kokainom a celý prípad je pre nich uzavretý. Nils ako správny otec začne chlastať a vytiahne zo skrinky svoju polovnícku pušku, s ktorou chodí na nedeľný lov sobov a chce si to vpáliť do úst, lenže potom sa v poslednom momente niečo stane......a celý film sa z drámy o smrti syna mení na streštenú akčnú komédiu resp. paródiu všetkých gangsterských filmov, ktoré ste videli za posledných 40 rokoch, nechýba únos, pomsta syna, oko za oko, odrezávanie hlavy, mučenie, správne šibnutý šéf mafie v podaní skvelého Pål Sverre Valheim Hagen (Kon Tiki), najatie nájomného vraha, zbavovanie tiel, válka gangov a ešte milión ďalších vecí, ktoré si viete predstaviť v podobnej gangsterke. Moland avšak nezabúda, že celý dej sa odohráva v blahobyte prekypujúcom Nórsku a nebojí sa v správnej chvíli použiť pre pobavenie divákov resp. vyplniť miesta keď sa práve nezabíja (luxusné a slušné väzenia v Nórsku, dodržiavanie sľubov medzi Nórmi, rozdiel v nórskej a dánskej výslovnosti, nórska politika atd). Ide proste o streštenú jazdu na čele so skvelým Stellanom Skarsgårdom s množstvo bodycountov, za ktoré by sa nehanbil ani Jason Bourne, ale Nils ide na to trošičku inak a filmu dokážete odpustiť aj už niektoré WTF momenty, ktoré su za čiarou a šialené chovanie postáv, nakoľko ide proste o zábavu a nič iné. Silných 8 resp. možno aj 9. *8)**:+* (SFF 2015 Bratislava)
Boj snežného pluhu s mafiou (2014)
0 0
reagovat
Doplnil bych Babí léto. IMHO nejlepší Michálek.
627797
Doplnil bych Babí léto. IMHO nejlepší Michálek.
0 0
reagovat

popik

Eliza Graves/Stonehearst Asylum/E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

To je prostě boží :+:+:+ 9/10* Kingsley dokonalej a kupa dalších, dobře hrajících známejch ksichtů + Kate, kterou budu mít nejspíš chuť vobtáhnout i na smrtelné posteli. :D
627794
Eliza Graves/Stonehearst Asylum/E.A. Poe: Podivný experiment (2014) To je prostě boží *:+**:+**:+* 9/10* Kingsley dokonalej a kupa dalších, dobře hrajících známejch ksichtů + Kate, kterou budu mít nejspíš chuť vobtáhnout i na smrtelné posteli. *:D*
popik
0 0
reagovat

Memphis

Imho bys tam kliiido mohl propasovat i Madla a povedene Pojedeme k mori...
627793
Imho bys tam kliiido mohl propasovat i Madla a povedene Pojedeme k mori...
Memphis
0 0
reagovat
veľryba s thorom presunutá
627792
veľryba s thorom presunutá
0 0
reagovat

pepo

Dík :+
627791
Dík *:+*
pepo
0 0
reagovat

Memphis

je sice spíš slovenskej, ale na českejch lvech soutěžil a je to podlě mě nedoceněná perla devadesátek: Nejasná zpráva o konci světa. Pořád to vypadá neuvěřitelně dobře.
627790
je sice spíš slovenskej, ale na českejch lvech soutěžil a je to podlě mě nedoceněná perla devadesátek: Nejasná zpráva o konci světa. Pořád to vypadá neuvěřitelně dobře.
Memphis
0 0
reagovat
Ten finální seznam mě pak zajímá. Taky bych to potřeboval nakoukat :+
627789
Ten finální seznam mě pak zajímá. Taky bych to potřeboval nakoukat *:+*
0 0
reagovat

BrusVejn

Jiří Strach
627784
Jiří Strach
BrusVejn
0 0
reagovat
Keď už je tu reč o českých filmoch ako sa volá ten režisér čo ste ho tu minule vychvaľovali (prevažne Ted myslím). Natáča len pre televíziu a do kín sa podľa vlastných slov nehrnie.
627783
Keď už je tu reč o českých filmoch ako sa volá ten režisér čo ste ho tu minule vychvaľovali (prevažne Ted myslím). Natáča len pre televíziu a do kín sa podľa vlastných slov nehrnie.
0 0
reagovat

Memphis

V pohodě, já si zase nevybavuju, že bych někdy slyšel o Zapomenutým světle, nemůžeme všichni znát všechno. Záměrně jsem zatím nepsal nějaký pořadí nebo vůbec řazení, jelikož ten požadavek mi přijde dost neurčitej. Ty "nejlepší, nejkultovnější" atp. počiny najdeš prostým vyhledáváním nejlépe hodnocených kousků třeba právě na CSFD, kde ti vzorek několika tisíc (v méně častých případech i desítek), bude určitě lepším vzorkem, co se obecného vkusu diváctva, než našich pár komentářů. Stejně tak bych potom v případě, že bych měl nutkání někomu tvořit topku, zvažoval i jeho osobní preference. Pokud píšeš, že má nakoukaný největší anglofonní klasiky (což je taky dost široký pojem, máme brát, že viděl Kmotra a dalších pět filmů, nebo že je to pravidelný divák, který třeba i občas zajde do kina na něco z posledních let?), pak pro něj si myslím stavba příběhu Tmavomodrého světa bude asi stravitelnější, než když se podívá na Rok ďábla, protože si umím dost živě představit, že pro osobu s čistě hollywoodskou preferencí to asi nebude úplně ten správný "cup of tea". Stejně tak pro něj asi bude Kolja zajímavější, co se týká výstavby děje, než třeba Vratné láhve. Z těch zatím dost kusých informací bych se tedy nejspíš pokusil zacílit co největší možnou škálu žánrů s tím, že nějaká kulka vždy trefí cíl. Vypsal si ve svém seznamu hlavně komedie, potažmo pár dramat, takže v té samotné finální desítce bych určitě nevynechal právě tu animovanou tvorbu (Fimfárum) a alespoň jeden dokument (třeba právě ten Český sen, jako asi za poslední dobu nejvýraznější příspěvek, pokud se teda přenese přes fakt, že Klusák s Remundou berou svoje dokumenty spíš jako sebepropagaci, což je ale ostatně docela v móde poslední dobou - vezmi si třeba Moorea). Určitě bych nevynechal i záznamy divadelních prken, protože jestli je vážně nepolíben českou kulturní tvorbou, tak minimálně jeden Cimrman je pro něj místo deseti zdrávasů asi nejjednodušší odpustek.

Takže za mě Kolja, Pelíšky... potom dva protipóly humoru Kurvahoši a Saturnin. Fimfárum (animovaný), Český sen (dokument), Záskok (divadlo). Tohle je myslím to minimum, který by nakoukat měl. Pak tam můžeš podle svých preferencí zařadit něco vážnějšího (tady bych asi zvolil právě tu Tichou bolest, ale je to jenom můj osobní pocit a sympatie), něco "velkolepějšího" (když už jsme na tý Movie/Comics/Blockbuster Zone.. to asi nejvíc splňuje ten Tmavomodrý svět, byť se jedná teda o dalšího Svěráka, proti čemuž si se vymezoval, ale mně osobně to přijde jako natolik odlišná sorta filmů, že by to klidně překousnout mohl) no a na to desátý místo pak už můžeš nechat něco kriticky ceněnýho (je mi líto, ale asi budu muset zase zmínit ten Akumulátor, Jízdu, Karamazovi) popř. diváckou volbu (Samotáři, Knoflíkáři). Já bych tam asi osobně mrsknul ten Keř, ale u něj je zase problém v délce (když to vadilo i u Saturnina).
627781
V pohodě, já si zase nevybavuju, že bych někdy slyšel o Zapomenutým světle, nemůžeme všichni znát všechno. Záměrně jsem zatím nepsal nějaký pořadí nebo vůbec řazení, jelikož ten požadavek mi přijde dost neurčitej. Ty "nejlepší, nejkultovnější" atp. počiny najdeš prostým vyhledáváním nejlépe hodnocených kousků třeba právě na CSFD, kde ti vzorek několika tisíc (v méně častých případech i desítek), bude určitě lepším vzorkem, co se obecného vkusu diváctva, než našich pár komentářů. Stejně tak bych potom v případě, že bych měl nutkání někomu tvořit topku, zvažoval i jeho osobní preference. Pokud píšeš, že má nakoukaný největší anglofonní klasiky (což je taky dost široký pojem, máme brát, že viděl Kmotra a dalších pět filmů, nebo že je to pravidelný divák, který třeba i občas zajde do kina na něco z posledních let?), pak pro něj si myslím stavba příběhu Tmavomodrého světa bude asi stravitelnější, než když se podívá na Rok ďábla, protože si umím dost živě představit, že pro osobu s čistě hollywoodskou preferencí to asi nebude úplně ten správný "cup of tea". Stejně tak pro něj asi bude Kolja zajímavější, co se týká výstavby děje, než třeba Vratné láhve. Z těch zatím dost kusých informací bych se tedy nejspíš pokusil zacílit co největší možnou škálu žánrů s tím, že nějaká kulka vždy trefí cíl. Vypsal si ve svém seznamu hlavně komedie, potažmo pár dramat, takže v té samotné finální desítce bych určitě nevynechal právě tu animovanou tvorbu (Fimfárum) a alespoň jeden dokument (třeba právě ten Český sen, jako asi za poslední dobu nejvýraznější příspěvek, pokud se teda přenese přes fakt, že Klusák s Remundou berou svoje dokumenty spíš jako sebepropagaci, což je ale ostatně docela v móde poslední dobou - vezmi si třeba Moorea). Určitě bych nevynechal i záznamy divadelních prken, protože jestli je vážně nepolíben českou kulturní tvorbou, tak minimálně jeden Cimrman je pro něj místo deseti zdrávasů asi nejjednodušší odpustek. Takže za mě Kolja, Pelíšky... potom dva protipóly humoru Kurvahoši a Saturnin. Fimfárum (animovaný), Český sen (dokument), Záskok (divadlo). Tohle je myslím to minimum, který by nakoukat měl. Pak tam můžeš podle svých preferencí zařadit něco vážnějšího (tady bych asi zvolil právě tu Tichou bolest, ale je to jenom můj osobní pocit a sympatie), něco "velkolepějšího" (když už jsme na tý Movie/Comics/Blockbuster Zone.. to asi nejvíc splňuje ten Tmavomodrý svět, byť se jedná teda o dalšího Svěráka, proti čemuž si se vymezoval, ale mně osobně to přijde jako natolik odlišná sorta filmů, že by to klidně překousnout mohl) no a na to desátý místo pak už můžeš nechat něco kriticky ceněnýho (je mi líto, ale asi budu muset zase zmínit ten Akumulátor, Jízdu, Karamazovi) popř. diváckou volbu (Samotáři, Knoflíkáři). Já bych tam asi osobně mrsknul ten Keř, ale u něj je zase problém v délce (když to vadilo i u Saturnina).
Memphis
0 0
reagovat
Podepisuju Karamazovi, Hořící keř a já mám za velký film i Nebela, ale ten holt nesedí všem.
627780
Podepisuju Karamazovi, Hořící keř a já mám za velký film i Nebela, ale ten holt nesedí všem.
0 0
reagovat

Memphis

Podle mě těch opravdu dobrých Českých filmů zase tolik nebylo ale těch 10 možná 15 dám dohromady.
Obecná škola, Requiem pro panenku, Šakalí léta, Černí baroni, Pelíšky, Samotáři, Musíme si pomáhat, Kytice, Rebelové, Jedna ruka netleská, Sametový vrazi, Lidice
627772
Podle mě těch opravdu dobrých Českých filmů zase tolik nebylo ale těch 10 možná 15 dám dohromady. Obecná škola, Requiem pro panenku, Šakalí léta, Černí baroni, Pelíšky, Samotáři, Musíme si pomáhat, Kytice, Rebelové, Jedna ruka netleská, Sametový vrazi, Lidice
Memphis
0 0
reagovat
Díky, díky... :+

Sam
Okresní přebor jsem tam chtěl mít, ale protože seriál by mi asi neprošel, dal jsem aspoň film. Co se týče Saturnina, tam bych se vsadil, že předlohu má načtenou, navíc čtyřdílná verze by ho odradila -- moc dlouhý. Ale zkusim nadhodit.

Scroochy
Mít tam komplet Svěráka mi přišlo zbytečný, z těch 2-3 filmů si názor udělá a kdyžtak zbytek dožene. Spíš jsem zase šáhnul po těch nejzásadnějších. Předrevoluční filmy budou během roku snad následovat. :)

El Buitre
Tichou bolest vůbec neznám, moc díky za tip. Fimfárum je taky dobrej nápad. Co se týče Jízdy, tak viz nahoře. Původně jsem jí tam měl. Šakalí léta taky, ty jsem ale smazal, protože si pamatuju, že to byla šílená nuda.

Carlito
Od Slámy jsem nic neviděl, proto ho v seznamu nemám. Ale čistě podle hodnocení a komentářů na čsfd bych tam zařadil asi spíš Štěstí (2005).
627771
Díky, díky... *:+* [b]Sam[/b] Okresní přebor jsem tam chtěl mít, ale protože seriál by mi asi neprošel, dal jsem aspoň film. Co se týče Saturnina, tam bych se vsadil, že předlohu má načtenou, navíc čtyřdílná verze by ho odradila -- moc dlouhý. Ale zkusim nadhodit. [b]Scroochy[/b] Mít tam komplet Svěráka mi přišlo zbytečný, z těch 2-3 filmů si názor udělá a kdyžtak zbytek dožene. Spíš jsem zase šáhnul po těch nejzásadnějších. Předrevoluční filmy budou během roku snad následovat. *:)* [b]El Buitre[/b] Tichou bolest vůbec neznám, moc díky za tip. Fimfárum je taky dobrej nápad. Co se týče Jízdy, tak viz nahoře. Původně jsem jí tam měl. Šakalí léta taky, ty jsem ale smazal, protože si pamatuju, že to byla šílená nuda. [b]Carlito[/b] Od Slámy jsem nic neviděl, proto ho v seznamu nemám. Ale čistě podle hodnocení a komentářů na čsfd bych tam zařadil asi spíš Štěstí (2005).
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se