Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 30281 - 30300 Napsat příspěvek
Justice League: Throne of Atlantis - Jo, skutečně jeden z těch nejslabších DC animáků. 4/10

Batman: Assult on Arkham - Tohle už bylo lepší a moc rád bych viděl Olivu točit i něco hraného pro DC. 6/10

Big Hero 6 - Ten svět kolem je hezky nápaditej, ale ty postavy a zápletka... Takový ten milionkrát viděný animákový standard. Velká škoda. 5/10
627858
Justice League: Throne of Atlantis - Jo, skutečně jeden z těch nejslabších DC animáků. 4/10 Batman: Assult on Arkham - Tohle už bylo lepší a moc rád bych viděl Olivu točit i něco hraného pro DC. 6/10 Big Hero 6 - Ten svět kolem je hezky nápaditej, ale ty postavy a zápletka... Takový ten milionkrát viděný animákový standard. Velká škoda. 5/10
0 0
reagovat
ted sem se malem posral, kdyz sem zjistil, ze puvodne mel hlavni roli ve whiplash hrat dane dehaan misto milese tellera. uz tellera nemusim, ale tady mi vubec nevadil, ale dehaana primo nesnasim.
627856
ted sem se malem posral, kdyz sem zjistil, ze puvodne mel hlavni roli ve whiplash hrat dane dehaan misto milese tellera. uz tellera nemusim, ale tady mi vubec nevadil, ale dehaana primo nesnasim.
0 0
reagovat

Justice League Throne of Atlantis (2015)

Jeden z těch slabších nejenom DC animáků, ale pořád se na to nekoukalo uplně špatně. Trochu mi vadil konec a ne uplně jasně rozdaný karty týkající se sil a rise power Aquamana. 5/10
627853
Jeden z těch slabších nejenom DC animáků, ale pořád se na to nekoukalo uplně špatně. Trochu mi vadil konec a ne uplně jasně rozdaný karty týkající se sil a rise power Aquamana. 5/10
Justice League Throne of Atlantis (2015)
0 0
reagovat
Sex, Drogy a Dane (2013)
Aj Dáni majú svojho Vlka z Wallstreet teda prepáčte Vlka Turizmu a volá sa Simon Spies. Kde Scorssese s DiCapriom kľžu po povrchu a ich snímku chýba nejaká hlbšia katarzia na konci, to Boevmu filmu nechýba a každá perverzná scéna filmu má svoju podstatu a zmysel. Naviac keď Spiesovi dochádza dych opraty príbehu prevezme "génius" Mongese a vrhne sa na boj proti štátnemu zriadeniu a snom
každého klasického ekonóma o žiadnom zásahu štátu do života človeka a 0 daniam, čo preskúma priateľstvo medzi Simonom a Mongesem, priateľov, ktorí sú odlišní ako deň a noc, ale navzájom sa potrebujú. Dánsky film roka 2013. Veľmi mi to sadlo a Pilou Asbæk (Borgen) stúpa v mojom rebríčku obľúbenosti európskych hercov, už sa dnes teším na jeho Únos v podaní Lindholma. 8/10.

Turist 2014
Tak toto mi zase úplne nesadlo, pretože Ostlund točil až na moj vkus psychologické drama o podstate mužškej a ženskej role, podtrhnuté dlhými záberami na tváre hlavným protagonistov, ktoré malo asi slúžiť na zachytenie menenie nálad v jednolivých kapitolách filmu (mňa to však nudilo). Film je rozdelený na 5 kapitol, kde jedna kapitola predstavuje jeden deň na dovolenke vo francúzskych
Alpách jedenj rodiny, kde prvý deň sa pozeráme na normálny deň takej rodiny a v druhom dni rodinou prežije jeden lavínový incident, ktorý riadne zamáva vzťahom Ebbi a Tomasa a my sledujeme fázu - neviem, ako sa mám k tomu postaviť, fázu zapierania, fázu pochybovania, fazu priznania a výčitok a fázu rozkladu a obnovy. Osobne som si vychutnal asi strednú časť filmu, keď sa na scéne objavil Kristofer Hivju (Game of Thrones) a Ostlund sa začne zaoberať a spochybnňovať tradičnú úlohu chlapa a ženy vo vzťahu resp. rodine (čo je celkom aktuálna téma v dnešnom ponímaní niektorých ľudí o tradičnej rodine na Slovensku a chystaného zbytočného referenda).
Je to v určitých fázach taký smiech cez slzy a podľa mňa si ho veľmi užijú páry, ktoré žijú vo vzťahu už dlhšie a hypotetická debata medzi Matsom a Finne jednoznačne vládne, pretože sme takú debatu zažili všetci :D . K filmu sa už nemám dôvod vracať, ale odporučil by som ho vášnivemu alpskému lyžiarovi Tedovi, ktorý sa môže pripraviť na hypotetickú situáciu, ktorá sa môže v Alpách stať kedykoľvek :D 6/10 :D

SFF Bratislava 2015
627852
[b]Sex, Drogy a Dane (2013)[/b] Aj Dáni majú svojho Vlka z Wallstreet teda prepáčte Vlka Turizmu a volá sa Simon Spies. Kde Scorssese s DiCapriom kľžu po povrchu a ich snímku chýba nejaká hlbšia katarzia na konci, to Boevmu filmu nechýba a každá perverzná scéna filmu má svoju podstatu a zmysel. Naviac keď Spiesovi dochádza dych opraty príbehu prevezme "génius" Mongese a vrhne sa na boj proti štátnemu zriadeniu a snom každého klasického ekonóma o žiadnom zásahu štátu do života človeka a 0 daniam, čo preskúma priateľstvo medzi Simonom a Mongesem, priateľov, ktorí sú odlišní ako deň a noc, ale navzájom sa potrebujú. Dánsky film roka 2013. Veľmi mi to sadlo a Pilou Asbæk (Borgen) stúpa v mojom rebríčku obľúbenosti európskych hercov, už sa dnes teším na jeho Únos v podaní Lindholma. 8/10. [b]Turist 2014[/b] Tak toto mi zase úplne nesadlo, pretože Ostlund točil až na moj vkus psychologické drama o podstate mužškej a ženskej role, podtrhnuté dlhými záberami na tváre hlavným protagonistov, ktoré malo asi slúžiť na zachytenie menenie nálad v jednolivých kapitolách filmu (mňa to však nudilo). Film je rozdelený na 5 kapitol, kde jedna kapitola predstavuje jeden deň na dovolenke vo francúzskych Alpách jedenj rodiny, kde prvý deň sa pozeráme na normálny deň takej rodiny a v druhom dni rodinou prežije jeden lavínový incident, ktorý riadne zamáva vzťahom Ebbi a Tomasa a my sledujeme fázu - neviem, ako sa mám k tomu postaviť, fázu zapierania, fázu pochybovania, fazu priznania a výčitok a fázu rozkladu a obnovy. Osobne som si vychutnal asi strednú časť filmu, keď sa na scéne objavil Kristofer Hivju (Game of Thrones) a Ostlund sa začne zaoberať a spochybnňovať tradičnú úlohu chlapa a ženy vo vzťahu resp. rodine (čo je celkom aktuálna téma v dnešnom ponímaní niektorých ľudí o tradičnej rodine na Slovensku a chystaného zbytočného referenda). Je to v určitých fázach taký smiech cez slzy a podľa mňa si ho veľmi užijú páry, ktoré žijú vo vzťahu už dlhšie a hypotetická debata medzi Matsom a Finne jednoznačne vládne, pretože sme takú debatu zažili všetci *:D* . K filmu sa už nemám dôvod vracať, ale odporučil by som ho vášnivemu alpskému lyžiarovi Tedovi, ktorý sa môže pripraviť na hypotetickú situáciu, ktorá sa môže v Alpách stať kedykoľvek :D 6/10 *:D* SFF Bratislava 2015
0 0
reagovat
Mno, zatím to tu tiše, avšak pozorně sleduju... :)
627851
Mno, zatím to tu tiše, avšak pozorně sleduju... :)
0 0
reagovat
Nebude z toho nakonec článek? Nejzajímavější české filmy posledních 25 let? :)
627850
Nebude z toho nakonec článek? Nejzajímavější české filmy posledních 25 let? :)
0 0
reagovat
rodina je zaklad statu je hodne fajn. ve stinu je hrozna precenovana mrdka. za mne vede na plny care protektor a pak asi ty pouta.
627849
rodina je zaklad statu je hodne fajn. ve stinu je hrozna precenovana mrdka. za mne vede na plny care protektor a pak asi ty pouta.
0 0
reagovat
Tobruk je přes výpravu neskutečně špatný film. Tam je režie a scénář hodně podprůměrný.
627848
Tobruk je přes výpravu neskutečně špatný film. Tam je režie a scénář hodně podprůměrný.
0 0
reagovat
Memphis: Pro mě je velká (a hrozně zábavná) pecka Český sen. Ještě bych zvážil Sametové vrahy, Ve stínu a nejspíš i Venkovského učitele. Formou je zase moc povedený Tobruk, ale dějově moc zajímavej není. Za úvahu taky stojí Sedláčkova Rodina je základ státu.
627847
Memphis: Pro mě je velká (a hrozně zábavná) pecka Český sen. Ještě bych zvážil Sametové vrahy, Ve stínu a nejspíš i Venkovského učitele. Formou je zase moc povedený Tobruk, ale dějově moc zajímavej není. Za úvahu taky stojí Sedláčkova Rodina je základ státu.
0 0
reagovat

popik

Inglourious Basterds (2009)

Tak jsem si to dal podruhé a kurňa musim říct, že ten Tarantino zraje jako víno, bo scéna ze skopčácké krčmi, kde svůj part naprosto precizně odehrál Míša Fašbender je učebnicovou ukázkou toho, jak na minimálním prostoru vyšponovat atmosféru od podlahy až po strop. 8)
627846
Inglourious Basterds (2009) Tak jsem si to dal podruhé a kurňa musim říct, že ten Tarantino zraje jako víno, bo scéna ze skopčácké krčmi, kde svůj part naprosto precizně odehrál Míša Fašbender je učebnicovou ukázkou toho, jak na minimálním prostoru vyšponovat atmosféru od podlahy až po strop. *8)*
popik
0 0
reagovat
Za český filmy - Baroni, Příběhy obyčejného šílenství, Horem Pádem.
627845
Za český filmy - Baroni, Příběhy obyčejného šílenství, Horem Pádem.
0 0
reagovat
jeste to nemam procteny, ale vidim, ze tu jedou cesky filmy. v tech moc nejedu, ale moc me bavil protektor, az me to prekvapilo. tak moc se bavit u novyho ceskyho filmu.
627843
jeste to nemam procteny, ale vidim, ze tu jedou cesky filmy. v tech moc nejedu, ale moc me bavil protektor, az me to prekvapilo. tak moc se bavit u novyho ceskyho filmu.
0 0
reagovat
Birdman toho Oscara vyhraje 8)
627842
Birdman toho Oscara vyhraje *8)*
0 0
reagovat
Hardy vypadl ze Suicide Squad
627841
Hardy vypadl ze Suicide Squad
0 0
reagovat
whiplash (2014)
75% - not quite my tempo. j.k.simmons si toho oscara zaslouzi, ale jinak bych zadnyho jinyho nedaval. jazz mam rad a muj nejoblibenejsi interpret vubec z nej vychazi. na bricolage od amona tobina sem prave dostal chut. je to moc hezky a s chuti natoceny, presto sem se casto nudil. celkove na ten film rychle zapomenu. pristi tejden du na birdmana a doufam, ze bude nezapomenutelnej.
627840
whiplash (2014) 75% - not quite my tempo. j.k.simmons si toho oscara zaslouzi, ale jinak bych zadnyho jinyho nedaval. jazz mam rad a muj nejoblibenejsi interpret vubec z nej vychazi. na bricolage od amona tobina sem prave dostal chut. je to moc hezky a s chuti natoceny, presto sem se casto nudil. celkove na ten film rychle zapomenu. pristi tejden du na birdmana a doufam, ze bude nezapomenutelnej.
0 0
reagovat

Mephis

Nuda v Brně - na to se asi nikdy nepodívám, prý je to strášně nudná blbost! Už několik přátel mi to potvrdilo. Asi to dělá čest svému názvu, haha.
627838
Nuda v Brně - na to se asi nikdy nepodívám, prý je to strášně nudná blbost! Už několik přátel mi to potvrdilo. Asi to dělá čest svému názvu, haha.
Mephis
0 0
reagovat

Mamphis

Pouta jsou výborný. Já je mám opravdu vysoko. A nuda v brně... to záleží jestli člověku sedne tenhle druh trapného humoru, tady asi většině lidí ne (mě velmi, ale já jsem třeba i jeden z těch co se jim líbil Hrubeš a Mareš).
627839
Pouta jsou výborný. Já je mám opravdu vysoko. A nuda v brně... to záleží jestli člověku sedne tenhle druh trapného humoru, tady asi většině lidí ne (mě velmi, ale já jsem třeba i jeden z těch co se jim líbil Hrubeš a Mareš).
Mamphis
0 0
reagovat

Memphis

Tak sice si pořád myslím, že Karamazovi jsou pro nezainteresovaného diváka snesitelnější než Rok Ďábla (osobně mám oba za 4*) a Bobule, byť je teda taky docela můžu, tam nemají co dělat, ale jinak se proti tomu listu namítat asi nic nedá. Já jsem z něj neviděl Nudu v Brně a Kouř (shame on me), které si časem doplnit chystám a pak Štěstí, které s největší pravděpodobností ne.

Pouta rozhodně nechat, po roce 2000 jsem zatím neviděl "náš" film, který by se tak směle mohl měřit s evropskou, potažmo světovou konkurencí (viz. třeba Baader Meinhof a ne, Keř jako náš snímek nevnímám). Jinak když je teda toho artovějšího zaměření, tak zkus ještě občíhnout takovou punkovější výpověď o životě v bývalém režimu Petra Nikolaeva s názvem ...a bude hůř.
627837
Tak sice si pořád myslím, že Karamazovi jsou pro nezainteresovaného diváka snesitelnější než Rok Ďábla (osobně mám oba za 4*) a Bobule, byť je teda taky docela můžu, tam nemají co dělat, ale jinak se proti tomu listu namítat asi nic nedá. Já jsem z něj neviděl Nudu v Brně a Kouř (shame on me), které si časem doplnit chystám a pak Štěstí, které s největší pravděpodobností ne. Pouta rozhodně nechat, po roce 2000 jsem zatím neviděl "náš" film, který by se tak směle mohl měřit s evropskou, potažmo světovou konkurencí (viz. třeba Baader Meinhof a ne, Keř jako náš snímek nevnímám). Jinak když je teda toho artovějšího zaměření, tak zkus ještě občíhnout takovou punkovější výpověď o životě v bývalém režimu Petra Nikolaeva s názvem ...a bude hůř.
Memphis
0 0
reagovat

Memphis

Vďaka za vypracovanie zoznamu :+:) . Aj keď väčšinu som videl idem dopĺňať, hlavne už mi tento rok končí embargo na filmy od tvorcov Samotárov :) :) :) .
627835
Vďaka za vypracovanie zoznamu *:+**:)* . Aj keď väčšinu som videl idem dopĺňať, hlavne už mi tento rok končí embargo na filmy od tvorcov Samotárov :) :) :) .
Memphis
0 0
reagovat

Major and the Minor (1942)

Veľké sklamanie.Väčšina scén je vynikajúca či už vo vtipnej alebo romantickej polohe. A to hlavne vďaka hercom ( Ginger Rogers rulez) a klasickej Wilderovskej atmosfére. Ale bohužiaľ. Vôbec na mňa nefungovalo čomu sa hovorí potlačenie nedôvery ( čo sa pri takto starých filmoch občas stane) ale hlavný problém je, že celá zápletka je veľký idiotplot miestami na úrovní Sandleroviek a je iba zásluha už napísaného že ten film je stále pozerateľný. A ako detský film sa to nedá brať už vôbec pretože je to strašne ale strašne pedofilné. Najslabší Wilder čo som videl 6/10
627836
Veľké sklamanie.Väčšina scén je vynikajúca či už vo vtipnej alebo romantickej polohe. A to hlavne vďaka hercom ( Ginger Rogers rulez) a klasickej Wilderovskej atmosfére. Ale bohužiaľ. Vôbec na mňa nefungovalo čomu sa hovorí potlačenie nedôvery ( čo sa pri takto starých filmoch občas stane) ale hlavný problém je, že celá zápletka je veľký idiotplot miestami na úrovní Sandleroviek a je iba zásluha už napísaného že ten film je stále pozerateľný. A ako detský film sa to nedá brať už vôbec pretože je to strašne ale strašne pedofilné. Najslabší Wilder čo som videl 6/10
Major and the Minor (1942)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se