Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 30241 - 30260 Napsat příspěvek

Tony

Me takhle nici skoro celej film. I kdyz teda musim rict, ze ten zacatek bez Streepove uz preskakuju. Ale ten film ma proste chutovej ocas srovnatelnej treba s Before Sunrise... To dokaze jenom hrstka filmu. Clovek po skonceni kouka jako vyvorana mys a musi si dat neco silnejsiho.
627960
Me takhle nici skoro celej film. I kdyz teda musim rict, ze ten zacatek bez Streepove uz preskakuju. Ale ten film ma proste chutovej ocas srovnatelnej treba s Before Sunrise... To dokaze jenom hrstka filmu. Clovek po skonceni kouka jako vyvorana mys a musi si dat neco silnejsiho.
Tony
0 0
reagovat
Pro mě Gran Torino. Čekal jsem pecku, ale úplně mě to smetlo.
627959
Pro mě [b]Gran Torino[/b]. Čekal jsem pecku, ale úplně mě to smetlo.
0 0
reagovat
Million dolar baby - protoze udelat z Hillary Swank snesitelnou postavu, na to je oscar málo.
627957
Million dolar baby - protoze udelat z Hillary Swank snesitelnou postavu, na to je oscar málo.
0 0
reagovat

Madisonské mosty, Gran Torino, Million Dollar Baby, Nesmiřitelní, Dokonalý svět

Tyhle filmy jsou tak top. Přitom každý tak jiný a defacto v jiném žánru. Jenom tohle ukazuje jeho velikost.

Jinak co se týká Madisonských mostů, já to mám v romantický topce už dlouho. I když Dalšími shlédnutími to finále je podle mne spíš psychologický. To je neskutečný peklo, ten záběr na kliku, to stojící auto, ty pohledy. Z toho jsem vždycky znepokojenej víc jak ze všech hororů, co jsem kdy viděl.
627956
Tyhle filmy jsou tak top. Přitom každý tak jiný a defacto v jiném žánru. Jenom tohle ukazuje jeho velikost. Jinak co se týká Madisonských mostů, já to mám v romantický topce už dlouho. I když [spoiler]Dalšími shlédnutími to finále je podle mne spíš psychologický. To je neskutečný peklo, ten záběr na kliku, to stojící auto, ty pohledy. Z toho jsem vždycky znepokojenej víc jak ze všech hororů, co jsem kdy viděl. [/spoiler]
Madisonské mosty, Gran Torino, Million Dollar Baby, Nesmiřitelní, Dokonalý svět
0 0
reagovat

Eastwood

Ok, koukam ze plno lidi tu nevydrzelo cekat na Snipera do kina, tak zkusme rozjet nedelni poledni flame. Nejlepsi Eastwood jako reziser...

Ja reknu Madisonske mosty, ktere u me rostou kazdym shlidnutim a brzy se presunou z moji top 25 do top 10...
627955
Ok, koukam ze plno lidi tu nevydrzelo cekat na Snipera do kina, tak zkusme rozjet nedelni poledni flame. [b]Nejlepsi Eastwood jako reziser...[/b] Ja reknu [b]Madisonske mosty[/b], ktere u me rostou kazdym shlidnutim a brzy se presunou z moji top 25 do top 10...
Eastwood
0 0
reagovat

The Drop (2014)

Nečekaně komorný a nečekaně civilní film. Čekal jsem od toho něco uplně něco jiného. Jsem zklamaný? Nah... Hardy tu herecky zase těžce vládnul, on je fakt jinde. Závěrečný události si zasloužili ještě trochu víc vymazlit. Jinak jsem bych spokojenej. Z nějakýho nepochopitelnýho důvodu mne na začátku napadlo, že by byl Hardy skvělý jako Tommy Angelo. 7/10

Locke (2013)
Ještě komornější a ještě lepší film. Na začátku jsem si říkal, že tenhle koncept absolutně nemůže fungovat, ale fungoval, ten sakra fungoval! Na tak malém prostoru odehrát tohle? Zase trochu jiná poloha, než jsem u něj zvyklý. Opravdu jsem nechápu, jak mne tahle hříčka mohla tak vtáhnout, ale jo chápu, Tom Hardy! :)) Když si k tomu přidám jeho výkon v Peaky Blinders, který si na pár minutách celý ukrad pro sebe, i při tom, co tam předvádí Cilian Murphy a Sam Neil. Kdo by to byl do toho buzíka v teplákovce před 7 lety řekl. Tenhle rok mu toho má vyjít dost, no těším se hodně. 8) 9/10
627950
Nečekaně komorný a nečekaně civilní film. Čekal jsem od toho něco uplně něco jiného. Jsem zklamaný? Nah... Hardy tu herecky zase těžce vládnul, on je fakt jinde. Závěrečný události si zasloužili ještě trochu víc vymazlit. Jinak jsem bych spokojenej. Z nějakýho nepochopitelnýho důvodu mne na začátku napadlo, že by byl Hardy skvělý jako Tommy Angelo. 7/10 [b]Locke (2013)[/b] Ještě komornější a ještě lepší film. Na začátku jsem si říkal, že tenhle koncept absolutně nemůže fungovat, ale fungoval, ten sakra fungoval! Na tak malém prostoru odehrát tohle? Zase trochu jiná poloha, než jsem u něj zvyklý. Opravdu jsem nechápu, jak mne tahle hříčka mohla tak vtáhnout, ale jo chápu, Tom Hardy! *:))* Když si k tomu přidám jeho výkon v Peaky Blinders, který si na pár minutách celý ukrad pro sebe, i při tom, co tam předvádí Cilian Murphy a Sam Neil. Kdo by to byl do toho buzíka v teplákovce před 7 lety řekl. Tenhle rok mu toho má vyjít dost, no těším se hodně. *8)* 9/10
The Drop (2014)
0 0
reagovat

SteKi

Ze scénky s přistáním a žábou uchcávám magi v kostkách dodnes. :+
627942
Ze scénky s přistáním a žábou uchcávám magi v kostkách dodnes. *:+*
SteKi
0 0
reagovat
Americký Sniper - Eastwooda opravdu nemusím, ale první půlka byla dost slušná. Ta druhá už o něco méně a ten čtvrtý akt je vyloženě tragédie. Černobílé, bez hloubky. 6/10
627941
Americký Sniper - Eastwooda opravdu nemusím, ale první půlka byla dost slušná. Ta druhá už o něco méně a ten čtvrtý akt je vyloženě tragédie. Černobílé, bez hloubky. 6/10
0 0
reagovat
Jo, tohle chápu, dokonce sem a tam cca poznám ty jiné lokální jazyky. I u nás se použije občas v dialogu cool a tak. Nebo kde jsem to slyšel "Yes, tak to si dám líbit." V korejských filmech se anglický slovíčka používají hodně ve větách. Když nad tím p´řemýšlím tak i v severských se ty anglický slovíčka objeví. Ale tady je film primárně v hindštině a několik dialogů náhodně ve filmu komplet anglicky. Což je takový dost divný. Přece jenom v indii je hodně dialektů a hindština ani omylem není většinová. Tak jestli ty rozdílné jazyky co my nepoznáme jako rozdílné mezi sebou nemluví anglicky. Já nevím pro američana by poština s češtinou byla pomalu totožná a já bych se s polákem asi jinak, než english nebo pa ruski nedomluvil.
627938
Jo, tohle chápu, dokonce sem a tam cca poznám ty jiné lokální jazyky. I u nás se použije občas v dialogu cool a tak. Nebo kde jsem to slyšel "Yes, tak to si dám líbit." V korejských filmech se anglický slovíčka používají hodně ve větách. Když nad tím p´řemýšlím tak i v severských se ty anglický slovíčka objeví. Ale tady je film primárně v hindštině a několik dialogů náhodně ve filmu komplet anglicky. Což je takový dost divný. Přece jenom v indii je hodně dialektů a hindština ani omylem není většinová. Tak jestli ty rozdílné jazyky co my nepoznáme jako rozdílné mezi sebou nemluví anglicky. Já nevím pro američana by poština s češtinou byla pomalu totožná a já bych se s polákem asi jinak, než english nebo pa ruski nedomluvil.
0 0
reagovat

Lilo a Stitch

Najvia najlepsia najroztomilejsia rozpravka vobec.
627937
Najvia najlepsia najroztomilejsia rozpravka vobec.
Lilo a Stitch
0 0
reagovat
To je jak se jeste i v HK filmech pouzivaji vyrazy Yes, sir, Rightaway apod. Prostě vliv Británie na svoje bývalé kolonie. Nehledě na to, že hindštině nerozumí všichni indové. Tam je velká směska nářečí, kde si lidi z jiných oblastí nerozumějí. Takže angličtina je tam stále univerzální a úřední jazyk.
627931
To je jak se jeste i v HK filmech pouzivaji vyrazy Yes, sir, Rightaway apod. Prostě vliv Británie na svoje bývalé kolonie. Nehledě na to, že hindštině nerozumí všichni indové. Tam je velká směska nářečí, kde si lidi z jiných oblastí nerozumějí. Takže angličtina je tam stále univerzální a úřední jazyk.
0 0
reagovat

TonyCLifton

Taky mě to zajímalo. Prý tak bohatí indové ve městech opravdu hovoří (respektive ovládají angličtinu jako svůj druhý jazyk a běžně v ní říkají věci, které je "víc cool" říkat anglicky). Ohled producentů na západní publikum bude jistě taky hrát roli. Ve skutečnosti se ve spoustě bollywoodských filmů míchá dokonce víc jazyků (krom hindi ještě i místní jazyky)...
627929
Taky mě to zajímalo. Prý tak bohatí indové ve městech opravdu hovoří (respektive ovládají angličtinu jako svůj druhý jazyk a běžně v ní říkají věci, které je "víc cool" říkat anglicky). Ohled producentů na západní publikum bude jistě taky hrát roli. Ve skutečnosti se ve spoustě bollywoodských filmů míchá dokonce víc jazyků (krom hindi ještě i místní jazyky)...
TonyCLifton
0 0
reagovat

Dva dni, jedna noc

Od Dardennovcov som videl iba Mlčanie Lorny z ktorého si pamätám jedine to ako som od nudy okusoval sedačku v kine a chcel som prvýkrát v živote odísť z filmu. Ale toto je super a je to zásluha jednak vynikajúcej témy pretavenej do dobrého scenára a hlavne fantastickej Marion Cotillard. Veľmi milé prekvapenie. 8/10
Aj keď je trošku smutné, že čo veľa ľudí považuje za jeden vrcholov minulého roku je u mňa akurát pekná televízna jednohubka s výbornou herečkou
627928
Od Dardennovcov som videl iba Mlčanie Lorny z ktorého si pamätám jedine to ako som od nudy okusoval sedačku v kine a chcel som prvýkrát v živote odísť z filmu. Ale toto je super a je to zásluha jednak vynikajúcej témy pretavenej do dobrého scenára a hlavne fantastickej Marion Cotillard. Veľmi milé prekvapenie. 8/10 Aj keď je trošku smutné, že čo veľa ľudí považuje za jeden vrcholov minulého roku je u mňa akurát pekná televízna jednohubka s výbornou herečkou
Dva dni, jedna noc
0 0
reagovat
Měl bych dotaz. Nevíte proč se v některých bollywoodských filmech mluví zčásti anglicky? Tj. semtam pár vět, výrazů, pozdravů. Mají to hovorově? Je to z nějaké edice pro "západ". Ne že by mi to vadilo, aspoň záběr dva nemusím být nalepený na titulcích, jenom mi to přijde trochu zvláštní.
627926
Měl bych dotaz. Nevíte proč se v některých bollywoodských filmech mluví zčásti anglicky? Tj. semtam pár vět, výrazů, pozdravů. Mají to hovorově? Je to z nějaké edice pro "západ". Ne že by mi to vadilo, aspoň záběr dva nemusím být nalepený na titulcích, jenom mi to přijde trochu zvláštní.
0 0
reagovat
American sniper mi az na ten konec prisel vyborny.
627924
American sniper mi az na ten konec prisel vyborny.
0 0
reagovat
me se zatim asi nejvic (jako celek) libil Hotel Budapest. Whiplash ma silny momenty, ale neco tomu chybi. Immitation game je prumerna epizoda Sherlocka a Unbroken byla zoufala nuda. Jsem zvedavej, jak s poradim zamicha Birdman, kterej na me pusobi z traileru jako hrozny WTF. Boyhood jsem prospal (ten film ma o hodinu vic, nez by mel mit) a Theory of everything me moc nelaka. (urcite je to dobry, ale me to nejspis bavit nebude). Selma nezájem. American sniper muze jen prekvapit
627922
me se zatim asi nejvic (jako celek) libil Hotel Budapest. Whiplash ma silny momenty, ale neco tomu chybi. Immitation game je prumerna epizoda Sherlocka a Unbroken byla zoufala nuda. Jsem zvedavej, jak s poradim zamicha Birdman, kterej na me pusobi z traileru jako hrozny WTF. Boyhood jsem prospal (ten film ma o hodinu vic, nez by mel mit) a Theory of everything me moc nelaka. (urcite je to dobry, ale me to nejspis bavit nebude). Selma nezájem. American sniper muze jen prekvapit
0 0
reagovat
Whiplash - Nejlepší letošní oscarovka a strašně se mi líbilo to zobrazení fyzické stránky hudby. Stísněné, vygradované. 9/10

John Wick - Já na akčňáky zas tak moc nejsem, ale tohle bavilo hodně. 7/10

Unbroken - Ta Jolie je tak nezajímavej režisér... Deakins a Desplat to zvedají, ale proboha i Hartova válka měla výraznější momenty. 4/10
627920
Whiplash - Nejlepší letošní oscarovka a strašně se mi líbilo to zobrazení fyzické stránky hudby. Stísněné, vygradované. 9/10 John Wick - Já na akčňáky zas tak moc nejsem, ale tohle bavilo hodně. 7/10 Unbroken - Ta Jolie je tak nezajímavej režisér... Deakins a Desplat to zvedají, ale proboha i Hartova válka měla výraznější momenty. 4/10
0 0
reagovat

popik

Safe House (2012)
Dneska jsem tam šoupl tohle nedoceněný akční dílko s Denzelem a Ryanem, ale co je důležitější, přivedlo mě to ke jménu režiséra Daniel Espinosa, který na rok 2015 chystá noblesně obsazenej Drama/Thriller jménem Child 44, kterej má k*revsky lákavou zápletku v neokoukaných kulisách.
To já jen, že si to značím do notýsku jako velkou událost. 8)
627916
Safe House (2012) Dneska jsem tam šoupl tohle nedoceněný akční dílko s Denzelem a Ryanem, ale co je důležitější, přivedlo mě to ke jménu režiséra Daniel Espinosa, který na rok 2015 chystá noblesně obsazenej Drama/Thriller jménem Child 44, kterej má k*revsky lákavou zápletku v neokoukaných kulisách. To já jen, že si to značím do notýsku jako velkou událost. *8)*
popik
0 0
reagovat

Whiplash

Tretí Oscarový nominant je za mnou a zatiaľ mu patrí druhé miesto (Budapešť 8.5, Boyhood 7.5). Na to, že všetci chválili koniec som bol veľmi sklamaný práve z neho. Čakal som proste niečo silné určené aj pre normálneho diváka (do Jazzu sa neorientujem, ani do bubnovania...akože búchal do toho rýchlo a pekne ale, že by som bol nejako tým zasiahnutý to nie) J. K. super len škoda, že ku koncu už bol skoro až za dobráka, keby to zakončil v nejakom peknom záchvate zúrivosti tak by som bol spokojnejší
Tak či tak hlavne po prvý veľký koncert veľká pecka. 8/10
627914
Tretí Oscarový nominant je za mnou a zatiaľ mu patrí druhé miesto (Budapešť [b]8.5[/b], Boyhood [b]7.5[/b]). Na to, že všetci chválili koniec som bol veľmi sklamaný práve z neho. Čakal som proste niečo silné určené aj pre normálneho diváka [spoiler](do Jazzu sa neorientujem, ani do bubnovania...akože búchal do toho rýchlo a pekne ale, že by som bol nejako tým zasiahnutý to nie)[/spoiler] J. K. super len škoda, že [spoiler]ku koncu už bol skoro až za dobráka, keby to zakončil v nejakom peknom záchvate zúrivosti tak by som bol spokojnejší[/spoiler] Tak či tak hlavne po prvý veľký koncert veľká pecka. [b]8/10[/b]
Whiplash
0 0
reagovat

KARLOS

Tak v tom máš jistě pravdu.
627913
Tak v tom máš jistě pravdu.
KARLOS
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se