Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 30061 - 30080 Napsat příspěvek
kubqo
nie

verbst
áno

ale Hercules not cool. asi si som moc starý :)
629187
kubqo nie verbst áno ale Hercules not cool. asi si som moc starý *:)*
0 0
reagovat

pepo

Založíme ligu za docenění Tróji (nebo Tróje)? :D:+
Ale jinak jsem s kubqoem ( sorry, :D ). Ten Hercules byl oproti těm ostatním blbinám docela fakt fajn ?)8):)
629184
Založíme ligu za docenění Tróji (nebo Tróje)? *:D**:+* Ale jinak jsem s [b]kubqo[/b]em ( sorry, *:D* ). Ten Hercules byl oproti těm ostatním blbinám docela fakt fajn *?)**8)**:)*
pepo
0 0
reagovat

pepo

Ale fakt jako všetky tie ostatné antické filmy ktoré si vymenoval mi prišli dementné, ale Hercules je proste fajn zábavná popcornovka, ktorá sa vôbec neberie vážne, dokáže vytasiť cool akčnými scénami a postavy občas zo seba aj vypustia vtipnú hlášku.
629176
Ale fakt jako všetky tie ostatné antické filmy ktoré si vymenoval mi prišli dementné, ale Hercules je proste fajn zábavná popcornovka, ktorá sa vôbec neberie vážne, dokáže vytasiť cool akčnými scénami a postavy občas zo seba aj vypustia vtipnú hlášku.
pepo
0 0
reagovat

What if

Veľmi príjemna v prvej polovici dokonca vynikajúca indie romantika. 8/10 s dnešnou valentískou prirážkou
629159
Veľmi príjemna v prvej polovici dokonca vynikajúca indie romantika. 8/10 s dnešnou valentískou prirážkou
What if
0 0
reagovat

Love Rosie

MZ hype Alert!!! Má to svoje momenty ale bohužiaľ je to nakoniec iba jemne nadpriemerný klasický romcom.Škoda 6/10
Ale na druhej strane ak to človek berie ako ďalšiu červenú knižnicu tak je je to úžasné
629161
MZ hype Alert!!! Má to svoje momenty ale bohužiaľ je to nakoniec iba jemne nadpriemerný klasický romcom.Škoda 6/10 Ale na druhej strane ak to človek berie ako ďalšiu červenú knižnicu tak je je to úžasné
Love Rosie
0 0
reagovat

kubqo

Si duchom mladý :)
629158
Si duchom mladý :)
kubqo
0 0
reagovat

pepo

ja mám 20 a bavilo ma to :-(
629157
ja mám 20 a bavilo ma to :-(
pepo
0 0
reagovat

Rattnerov Hercules

Ako zábavka pre 13 ročné decká v poho. Ale to je asi tak všetko Jedným okom dnu, druhým von. 5/10 a dúfam, že už po všetkých Artušoch, Conanoch, Titanoch Pompejách alebo tomto nastal čas konečne doceniť Petersenovu Tróju
629154
Ako zábavka pre 13 ročné decká v poho. Ale to je asi tak všetko Jedným okom dnu, druhým von. 5/10 a dúfam, že už po všetkých Artušoch, Conanoch, Titanoch Pompejách alebo tomto nastal čas konečne doceniť Petersenovu Tróju
Rattnerov Hercules
0 0
reagovat

SteKi

tie filmy idú úplne mimo mňa ale tento a moonrise kingdom mi prekvapivo celkom sadli. to sa už nemusí opakovať. A bolesť zo života pod vodou sa bude hojiť ešte veľmi, veľmi dlho :) Rovnako to tom mám napr. Fellinim ....filmy, ktoré sú objektívne úžasné ale idú mimo mňa. Ale napr. Amarcord sa mi veľmi páčil
629150
tie filmy idú úplne mimo mňa ale tento a moonrise kingdom mi prekvapivo celkom sadli. to sa už nemusí opakovať. A bolesť zo života pod vodou sa bude hojiť ešte veľmi, veľmi dlho :) Rovnako to tom mám napr. Fellinim ....filmy, ktoré sú objektívne úžasné ale idú mimo mňa. Ale napr. Amarcord sa mi veľmi páčil
SteKi
0 0
reagovat

SteKi

Celkem běžněj love/hate přístup, na tom neshledávám nic tak divnýho. Já jsem na tom podobně například s knihami C. Miévilla. 8)
629149
Celkem běžněj love/hate přístup, na tom neshledávám nic tak divnýho. Já jsem na tom podobně například s knihami C. Miévilla. *8)*
SteKi
0 0
reagovat

pepo

nenavidis ich lebo su vyborne ale štvú ta a sice sa ti tento pacil, tak dalsi si nepozries....co?!? :D :D :D troska schizofrenia
629148
nenavidis ich lebo su vyborne ale štvú ta a sice sa ti tento pacil, tak dalsi si nepozries....co?!? :D :D :D troska schizofrenia
pepo
0 0
reagovat

Grandhotel Budapest

Ja tie Andersonove filmy tak strašne nenávidím. Ale je to jedine kvôli tomu, že sú výborné a chyba, že si k nim neviem nájsť cestu je vo mne (až sa výnimku s Monnrise Kingdom, ktorý sa mi veľmi páčil). Grandhotel som si pustil len kvôli nomináciám na oscara a bol som nakoniec celkom milo prekvapený ako ma bavil/neštval . Všetko je hravé, čarovné, nádherné,úžasne nadesignované, nacastované, originálne a hlavne prístupnejšie takže nebolí z toho hlava a nemám chuť rozbíjať telku/trhať plátno ako pri jeho jeho predchádzajúcich filmoch. Ale to nič nemení na tom, že ďalšiu Andersonovku dobrovolne asi neuvidím. 8/10

Phil cze

Škoda, ale určite tomu dám šancu...akurát sa nebudem tešiť
629146
Ja tie Andersonove filmy tak strašne nenávidím. Ale je to jedine kvôli tomu, že sú výborné a chyba, že si k nim neviem nájsť cestu je vo mne (až sa výnimku s Monnrise Kingdom, ktorý sa mi veľmi páčil). Grandhotel som si pustil len kvôli nomináciám na oscara a bol som nakoniec celkom milo prekvapený ako ma bavil/neštval . Všetko je hravé, čarovné, nádherné,úžasne nadesignované, nacastované, originálne a hlavne prístupnejšie takže nebolí z toho hlava a nemám chuť rozbíjať telku/trhať plátno ako pri jeho jeho predchádzajúcich filmoch. Ale to nič nemení na tom, že ďalšiu Andersonovku dobrovolne asi neuvidím. 8/10 Phil cze Škoda, ale určite tomu dám šancu...akurát sa nebudem tešiť
Grandhotel Budapest
0 0
reagovat

pepo

Je to hodně jako To the Wonder. Hodně lidí tvrdí, že Malick natočil potřetí to samý, imho to neni pravda - Tree of Life je mnohem uchopitelnější, v jistým ohledu "standardnější" filmovej zážitek, Knight of Cups je vrchol jeho abstraktnosti. Co komu vyhovuje víc už je subjektivní.
629143
Je to hodně jako To the Wonder. Hodně lidí tvrdí, že Malick natočil potřetí to samý, imho to neni pravda - Tree of Life je mnohem uchopitelnější, v jistým ohledu "standardnější" filmovej zážitek, Knight of Cups je vrchol jeho abstraktnosti. Co komu vyhovuje víc už je subjektivní.
pepo
0 0
reagovat

Everly

4/10
Nefunguje to ani ako zábavné béčko, ako ani šťavnatý akčňák. Berie sa to proste až moc seriózne a celé sa to odohráva v jednej miestnosti. Zabitia boli prakticky všetky ukázané v Rkových traileroch, potom sa tam inak už len sedí a rozpráva. A tie dialógy sú klišovité a nudné.
629137
4/10 Nefunguje to ani ako zábavné béčko, ako ani šťavnatý akčňák. Berie sa to proste až moc seriózne a celé sa to odohráva v jednej miestnosti. Zabitia boli prakticky všetky ukázané v Rkových traileroch, potom sa tam inak už len sedí a rozpráva. A tie dialógy sú klišovité a nudné.
Everly
0 0
reagovat

GuidoA.

nepotešil si. Ja mám Mallicka v režisérskej Top 10 ale To the Wonder je fakt nudná p*covina a predstava., že Night of cups má byť podobné ma desí
629135
nepotešil si. Ja mám Mallicka v režisérskej Top 10 ale To the Wonder je fakt nudná p*covina a predstava., že Night of cups má byť podobné ma desí
GuidoA.
0 0
reagovat
terrence malick mi pripomina helene cattet & bruno forzani. kdyz vyslo amer, tak vetsina kritiku se mohla posrat, jak je to genialni a pak kdyz prislo the strang color of your body's tears, tak zas vsichni rikali jaka to je picovina. to samy je u the tree of life a to the wonder + knight of cups.
629134
terrence malick mi pripomina helene cattet & bruno forzani. kdyz vyslo [link="http://www.rottentomatoes.com/m/amer/"]amer[/link], tak vetsina kritiku se mohla posrat, jak je to genialni a pak kdyz prislo [link="http://www.rottentomatoes.com/m/the_strange_color_of_your_bodys_tears/"]the strang color of your body's tears[/link], tak zas vsichni rikali jaka to je picovina. to samy je u the tree of life a to the wonder + [link="http://www.theguardian.com/film/2015/feb/08/knight-of-cups-review-film-terrence-malick-christian-bale"]knight of cups[/link].
0 0
reagovat

P.S. All About Eve

Tento film stále spolu s Titanicom drží rekord v počte nominácií na Oscara . Zo 14 nomináciíí ich nakoniec získal 6 a porazil v priamej konkurencii práve Sunset Blvd. - čo už, čas je stále najlepší sudca a akadémia kiksovala už aj na začiatku 50. rokov
629131
Tento film stále spolu s Titanicom drží rekord v počte nominácií na Oscara . Zo 14 nomináciíí ich nakoniec získal 6 a porazil v priamej konkurencii práve Sunset Blvd. - čo už, čas je stále najlepší sudca a akadémia kiksovala už aj na začiatku 50. rokov
P.S. All About Eve
0 0
reagovat

All About Eve (1950)

Super film ale nie som nadšený. Keby neexistovali pecky (natočené síce neskôr) ako Sunset Blvd. alebo What happend to baby Jane ? páčilo by sa mi to podstatne viac a možno by mi ani tak nevadilo, že je to táááááááááááááááááákto rozťahané. Škoda, pretože v podstate je to hlavne po dejovej a hereckej stránke dokonalý film.8/10
629130
Super film ale nie som nadšený. Keby neexistovali pecky (natočené síce neskôr) ako Sunset Blvd. alebo What happend to baby Jane ? páčilo by sa mi to podstatne viac a možno by mi ani tak nevadilo, že je to táááááááááááááááááákto rozťahané. Škoda, pretože v podstate je to hlavne po dejovej a hereckej stránke dokonalý film.8/10
All About Eve (1950)
0 0
reagovat
Jedným z hlavným problémov Amazing Spidermanov bolo hlavne to, že jednotka bola v podstate o hovne lebo ukazovala to čo sme už videli a spolu s dvojkou predstavili toľko postáv, škriepok z minulosti a náznakov na budúce dianie, že mám pocit že v ani troch trilógiach by to celé nevysvetlili. Naopak Raimiho minimálne prvé dva filmy fungovali úplne v pohode same o sebe.
629129
Jedným z hlavným problémov Amazing Spidermanov bolo hlavne to, že jednotka bola v podstate o hovne lebo ukazovala to čo sme už videli a spolu s dvojkou predstavili toľko postáv, škriepok z minulosti a náznakov na budúce dianie, že mám pocit že v ani troch trilógiach by to celé nevysvetlili. Naopak Raimiho minimálne prvé dva filmy fungovali úplne v pohode same o sebe.
0 0
reagovat
:D
629125
*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se