Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 30081 - 30100 Napsat příspěvek
terrence malick mi pripomina helene cattet & bruno forzani. kdyz vyslo amer, tak vetsina kritiku se mohla posrat, jak je to genialni a pak kdyz prislo the strang color of your body's tears, tak zas vsichni rikali jaka to je picovina. to samy je u the tree of life a to the wonder + knight of cups.
629134
terrence malick mi pripomina helene cattet & bruno forzani. kdyz vyslo [link="http://www.rottentomatoes.com/m/amer/"]amer[/link], tak vetsina kritiku se mohla posrat, jak je to genialni a pak kdyz prislo [link="http://www.rottentomatoes.com/m/the_strange_color_of_your_bodys_tears/"]the strang color of your body's tears[/link], tak zas vsichni rikali jaka to je picovina. to samy je u the tree of life a to the wonder + [link="http://www.theguardian.com/film/2015/feb/08/knight-of-cups-review-film-terrence-malick-christian-bale"]knight of cups[/link].
0 0
reagovat

P.S. All About Eve

Tento film stále spolu s Titanicom drží rekord v počte nominácií na Oscara . Zo 14 nomináciíí ich nakoniec získal 6 a porazil v priamej konkurencii práve Sunset Blvd. - čo už, čas je stále najlepší sudca a akadémia kiksovala už aj na začiatku 50. rokov
629131
Tento film stále spolu s Titanicom drží rekord v počte nominácií na Oscara . Zo 14 nomináciíí ich nakoniec získal 6 a porazil v priamej konkurencii práve Sunset Blvd. - čo už, čas je stále najlepší sudca a akadémia kiksovala už aj na začiatku 50. rokov
P.S. All About Eve
0 0
reagovat

All About Eve (1950)

Super film ale nie som nadšený. Keby neexistovali pecky (natočené síce neskôr) ako Sunset Blvd. alebo What happend to baby Jane ? páčilo by sa mi to podstatne viac a možno by mi ani tak nevadilo, že je to táááááááááááááááááákto rozťahané. Škoda, pretože v podstate je to hlavne po dejovej a hereckej stránke dokonalý film.8/10
629130
Super film ale nie som nadšený. Keby neexistovali pecky (natočené síce neskôr) ako Sunset Blvd. alebo What happend to baby Jane ? páčilo by sa mi to podstatne viac a možno by mi ani tak nevadilo, že je to táááááááááááááááááákto rozťahané. Škoda, pretože v podstate je to hlavne po dejovej a hereckej stránke dokonalý film.8/10
All About Eve (1950)
0 0
reagovat
Jedným z hlavným problémov Amazing Spidermanov bolo hlavne to, že jednotka bola v podstate o hovne lebo ukazovala to čo sme už videli a spolu s dvojkou predstavili toľko postáv, škriepok z minulosti a náznakov na budúce dianie, že mám pocit že v ani troch trilógiach by to celé nevysvetlili. Naopak Raimiho minimálne prvé dva filmy fungovali úplne v pohode same o sebe.
629129
Jedným z hlavným problémov Amazing Spidermanov bolo hlavne to, že jednotka bola v podstate o hovne lebo ukazovala to čo sme už videli a spolu s dvojkou predstavili toľko postáv, škriepok z minulosti a náznakov na budúce dianie, že mám pocit že v ani troch trilógiach by to celé nevysvetlili. Naopak Raimiho minimálne prvé dva filmy fungovali úplne v pohode same o sebe.
0 0
reagovat
:D
629125
*:D*
0 0
reagovat
departed je drsnej jak jeho nova ikonka :D
629122
departed je drsnej jak jeho nova ikonka *:D*
0 0
reagovat
Ve zkratce jsou oba dva filmy totální sr4čky, u kterých lituji ztraceného času.
629116
Ve zkratce jsou oba dva filmy totální sr4čky, u kterých lituji ztraceného času.
0 0
reagovat
Jako souhlas, že dvojka je brak. Ale jednička přes dobrý origin a náběh na svěží flm je plná tolika nedodělků, failů, fušeřiny, že to snad ani nejde hodnotit jako hotový film.
629110
Jako souhlas, že dvojka je brak. Ale jednička přes dobrý origin a náběh na svěží flm je plná tolika nedodělků, failů, fušeřiny, že to snad ani nejde hodnotit jako hotový film.
0 0
reagovat

Vincent

"Garfield je v pohode, ten jeho ukecanej pristup mi celkem dost pripomina comics" :+
každopádně to jsem si říkal spíš v jedničce a ve všem ostatním je dvojka totální brak (to jen že mě překvapuje že ti to uteklo rychle).
629108
"Garfield je v pohode, ten jeho ukecanej pristup mi celkem dost pripomina comics" *:+* každopádně to jsem si říkal spíš v jedničce a ve všem ostatním je dvojka totální brak (to jen že mě překvapuje že ti to uteklo rychle).
Vincent
0 0
reagovat
Amazing Spider-Man 2
Vcera jsem se na to konecne podival, a musim rict, ze je trosku skoda, ze to uz neslo dal. Garfield je v pohode, ten jeho ukecanej pristup mi celkem dost pripomina comics, a celkove ty 2 hodinky a 20 minut uteklo az prekvapive rychle. Zaporaci jsou nic moc, to je pravda, ale na druhou stranu film ma celkem koule, kdyz to Spidey zase posral (vy vite co). Nelibi se mi, ze v kazdym tretim filmu hraje Spideyho nekdo jinej - ale snad nas Marvel potesi s novou volbou.
629104
[b]Amazing Spider-Man 2[/b] Vcera jsem se na to konecne podival, a musim rict, ze je trosku skoda, ze to uz neslo dal. Garfield je v pohode, ten jeho ukecanej pristup mi celkem dost pripomina comics, a celkove ty 2 hodinky a 20 minut uteklo az prekvapive rychle. Zaporaci jsou nic moc, to je pravda, ale na druhou stranu film ma celkem koule, kdyz to Spidey zase posral (vy vite co). Nelibi se mi, ze v kazdym tretim filmu hraje Spideyho nekdo jinej - ale snad nas Marvel potesi s novou volbou.
0 0
reagovat

White Heat (1949)

Bombová akčná gangsterka. Perfektne zrežírované, napísané aj zahrané. Hlavne v prvej polovici je to úplná dokonalosť so zaujímavými postavami a vybudovanými vzťahmi medzi nimi. James Cagney je ako gangsterská verzia Normana Batesa úžasný .Na svoju dobu to má šialené tempo. Vôbec by ma nenapadlo, že ten film má vzše 60 rokov.Jediná škoda je, že druhá klasickejšia polovica (aj keď stále špičková) mierne nestíha za tou prvou 10/10
629091
Bombová akčná gangsterka. Perfektne zrežírované, napísané aj zahrané. Hlavne v prvej polovici je to úplná dokonalosť so zaujímavými postavami a vybudovanými vzťahmi medzi nimi. James Cagney je ako gangsterská verzia Normana Batesa úžasný .Na svoju dobu to má šialené tempo. Vôbec by ma nenapadlo, že ten film má vzše 60 rokov.Jediná škoda je, že druhá klasickejšia polovica (aj keď stále špičková) mierne nestíha za tou prvou 10/10
White Heat (1949)
0 0
reagovat
ten film miluju a na remake fakt nejsem zvedavej.
629088
[link="http://www.rottentomatoes.com/m/housebound"]ten[/link] film miluju a na [link="http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/new-line-remake-new-zealand-772536"]remake[/link] fakt nejsem zvedavej.
0 0
reagovat
:D
629087
*:D*
0 0
reagovat
:D:D:D
629085
*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
Asi těch 70 filmů před Star Wars přejmenuju na "co pepo nedávno viděl" :D
629084
Asi těch 70 filmů před Star Wars přejmenuju na "co pepo nedávno viděl" *:D*
0 0
reagovat

Moderná doba/Svetlá veľkomesta/Zlatá horúčka

Úžasné filmy. K Chaplinovkám síce treba pochopiteľne spraviť krok naproti ( čo je na rok výroby pochopiteľné) ale vo veľkom sa za to odvďačia. Tie filmy majú v sebe viac hravosti a väčšie srdce než 99%súčasnej produkcie. Povinosť pre každého cinefila.
629079
Úžasné filmy. K Chaplinovkám síce treba pochopiteľne spraviť krok naproti ( čo je na rok výroby pochopiteľné) ale vo veľkom sa za to odvďačia. Tie filmy majú v sebe viac hravosti a väčšie srdce než 99%súčasnej produkcie. Povinosť pre každého cinefila.
Moderná doba/Svetlá veľkomesta/Zlatá horúčka
0 0
reagovat

Carlito

Tak to ti upřímně závidím...:) Na mě What If nefungovalo vůbec - všechno to, co jsi vyjmenoval, mi tam právě chybělo :-
Love, Rosie naopak velmi stravitelné :+
629046
Tak to ti upřímně závidím...*:)* Na mě What If nefungovalo vůbec - všechno to, co jsi vyjmenoval, mi tam právě chybělo *:-* Love, Rosie naopak velmi stravitelné *:+*
Carlito
0 0
reagovat

What If (2013)

Když jsme u těch rom-comů, tak přihodím toto. Neskutečně mě to bavilo. Sympatická ústřední dvojice, spousta jemného humoru, skvělý komediální timing. Lehké, svěží, originální. 9/10
629045
Když jsme u těch rom-comů, tak přihodím toto. Neskutečně mě to bavilo. Sympatická ústřední dvojice, spousta jemného humoru, skvělý komediální timing. Lehké, svěží, originální. 9/10
What If (2013)
0 0
reagovat
Love, Rosie si určitě zaslouží MZ hype :+
629044
Love, Rosie si určitě zaslouží MZ hype *:+*
0 0
reagovat

TedGeorge Sam.Vimes

Keď sa dostane na rad Tarkovskij rád ho budem odkladať a možno to skúsim :) ale ak to bude sračka tak si ma neprajte :)
629039
Keď sa dostane na rad Tarkovskij rád ho budem odkladať a možno to skúsim :) ale ak to bude sračka tak si ma neprajte :)
TedGeorge Sam.Vimes
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se