Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 29701 - 29720 Napsat příspěvek
Práveže Dana som videl ešte keď som mal real life a mimo práce som pozeral dva max tri filmy týždenne. A pamätám si z toho jedine, že sa mi to páčilo :)
631132
Práveže Dana som videl ešte keď som mal real life a mimo práce som pozeral dva max tri filmy týždenne. A pamätám si z toho jedine, že sa mi to páčilo :)
0 0
reagovat

pepo

Já pustím jeden film večer (v noci) za den nebo dva, a sem rád. Ty dáváš x filmů denně. Se nediv, že ti z hlavy vypadnou i takový nezapomenutelný feel good klenoty s přesným Carellem a super Juliette Binoche. A mlaďounká Britt Robertson (Tommorowland) s kalhotkama "you wish" je už jenom pedofilní bonus.
631131
Já pustím jeden film večer (v noci) za den nebo dva, a sem rád. Ty dáváš x filmů denně. Se nediv, že ti z hlavy vypadnou i takový nezapomenutelný feel good klenoty s přesným Carellem a super Juliette Binoche. A mlaďounká Britt Robertson (Tommorowland) s kalhotkama "you wish" je už jenom pedofilní bonus.
pepo
0 0
reagovat

TedGeorge

Ja si z toho absolútne nič nepamätám a ak to niekedy uvidím druhýkrát bude to ako tenkrát poprvé. Závidíš? :D
631130
Ja si z toho absolútne nič nepamätám a ak to niekedy uvidím druhýkrát bude to ako tenkrát poprvé. Závidíš? *:D*
TedGeorge
0 0
reagovat

Dan in real life

Před chvílí sem to dokoukal podruhý a zařazuju do svaté společnosti feel good filmů, které můžu pustit kdykoliv. Je to naprosto super a moc moc závidím lidem, co to ještě neviděli.
631128
Před chvílí sem to dokoukal podruhý a zařazuju do svaté společnosti feel good filmů, které můžu pustit kdykoliv. Je to naprosto super a moc moc závidím lidem, co to ještě neviděli.
Dan in real life
0 0
reagovat
citizenfour (2014)
70% - spis film nez dokument. dostal sem chut na minority report.
631127
citizenfour (2014) 70% - spis film nez dokument. dostal sem chut na minority report.
0 0
reagovat

Birdman

To bylo dobrý jak svině. Tolik věcí narvat do jednoho filmu je fakt umění. Norton a Keaton jsou páni.
O tý formě se není třeba rozepisovat, čekal jsem že to bude onanie a těžký na sledování, ale naopak to působilo lehce a svěže a dodávalo to tomu na opravdovosti. A výbornej film by to byl i bez tý kamery.
Jen mě sralo to bubnování :(.
631129
To bylo dobrý jak svině. Tolik věcí narvat do jednoho filmu je fakt umění. Norton a Keaton jsou páni. O tý formě se není třeba rozepisovat, čekal jsem že to bude onanie a těžký na sledování, ale naopak to působilo lehce a svěže a dodávalo to tomu na opravdovosti. A výbornej film by to byl i bez tý kamery. Jen mě sralo to bubnování *:(*.
Birdman
0 0
reagovat

TonyClifton

Ja som sa nenudil skoro vôbec. Ale je to skôr film, ktorý ma bavilo obdivovať ako si ho užívať.
631126
Ja som sa nenudil skoro vôbec. Ale je to skôr film, ktorý ma bavilo obdivovať ako si ho užívať.
TonyClifton
0 0
reagovat

pepo

Já se přiznám, že jsem to přes to všechno skvělý nedokoukal. Skončil jsem na lodi, prostě se to nedalo...Docela ti závidím, u mne má ten film papírově výt hodně vysoko.
631125
Já se přiznám, že jsem to přes to všechno skvělý nedokoukal. Skončil jsem na lodi, prostě se to nedalo...Docela ti závidím, u mne má ten film papírově výt hodně vysoko.
pepo
0 0
reagovat

The Master

U mňa zatiaľ najslabší Anderson. Po každej stránke brilantná filmárčina s perfektnými hercami. Ale bohužiaľ to šlo celé mimo mňa. 8/10
631123
U mňa zatiaľ najslabší Anderson. Po každej stránke brilantná filmárčina s perfektnými hercami. Ale bohužiaľ to šlo celé mimo mňa. 8/10
The Master
0 0
reagovat

Hunger Games - Mockingjay

První půlhodina hrozná nuda, pak se to zlepší, ale dojem pouhé výplně zůstává. Dělení adaptací knih je zlo.
631120
První půlhodina hrozná nuda, pak se to zlepší, ale dojem pouhé výplně zůstává. Dělení adaptací knih je zlo.
Hunger Games - Mockingjay
0 0
reagovat

pepo, Sam.Vimes

kniha je prostě kniha, ikdyž Hill nepíše zrovna boží fanstasy áčkoviny - pořád lepší než co předvedl Aja ve filmové předloze ?)
631116
kniha je prostě kniha, ikdyž Hill nepíše zrovna boží fanstasy áčkoviny - pořád lepší než co předvedl Aja ve filmové předloze *?)*
pepo, Sam.Vimes
0 0
reagovat

Sam.Vimes

ja som rozmýšľal dokonca nad 3/10 ale spomenul som si ako ma tá prvá hodina bavila. A ak si čítal knihu, zďaleka ti to nemohlo prísť tak wtf
631109
ja som rozmýšľal dokonca nad 3/10 ale spomenul som si ako ma tá prvá hodina bavila. A ak si čítal knihu, zďaleka ti to nemohlo prísť tak wtf
Sam.Vimes
0 0
reagovat

pepo - Horns

Měl jsem z toho dost podobné pocity (i když v číselném hodnocení bych šel o něco výš) a je to škoda, protože v knize jsou naopak motivace postav perfektně promyšlené a všechno do sebe dokonale zapadá.
631106
Měl jsem z toho dost podobné pocity (i když v číselném hodnocení bych šel o něco výš) a je to škoda, protože v knize jsou naopak motivace postav perfektně promyšlené a všechno do sebe dokonale zapadá.
pepo - Horns
0 0
reagovat

kubqo

Smuné je, že keby Horns nemalo retardovaného scenáristu a režíroval to nejaký Raimi, Darabont alebo kľudne aj Burton mohlo to byť super.
631105
Smuné je, že keby Horns nemalo retardovaného scenáristu a režíroval to nejaký Raimi, Darabont alebo kľudne aj Burton mohlo to byť super.
kubqo
0 0
reagovat

pepo

njn, furt čakám na Piraňu 3
631104
njn, furt čakám na Piraňu 3
pepo
0 0
reagovat

Horns

Prvá hodina je super. Celý ten mix romantiky, krimi, dark fantasy a čiernej komédia ma veľmi bavil. Troška bordel, ale zábavný a vizuálne pekne natočený. Ale po scéne s hadmi v stodole evidentne niekto omylom vystrihol asi 20 minút filmu, celé to prestálo dávať zmysel, z filmu sa stala prehliadka wtf scén a pri finále som sa už regulérne musel smiať. Obrovský maglajz, ktorý drží nad vodol akurát výborný Radcliffe. Aja /Acha/ Adža môže točiť slušné B - čkové remaky , B- čkových hororov ale na takýto druh filmu bohužiaľ nemá. Proste hrôza. 4/10
631107
Prvá hodina je super. Celý ten mix romantiky, krimi, dark fantasy a čiernej komédia ma veľmi bavil. Troška bordel, ale zábavný a vizuálne pekne natočený. Ale po scéne s hadmi v stodole evidentne niekto omylom vystrihol asi 20 minút filmu, celé to prestálo dávať zmysel, z filmu sa stala prehliadka wtf scén a pri finále som sa už regulérne musel smiať. Obrovský maglajz, ktorý drží nad vodol akurát výborný Radcliffe. Aja /Acha/ Adža môže točiť slušné B - čkové remaky , B- čkových hororov ale na takýto druh filmu bohužiaľ nemá. Proste hrôza. 4/10
Horns
0 0
reagovat
dogtooth (2009)
85% - s druhym mistem nemam vubec zadnej problem. sice ja bych to zaradil o dost niz, ale bejt takhle vysoko si to rozhodne zaslouzi. takhle povedenej bizar se jen tak nevidi. perfektne vystaveny (zajimalo by me z kolika materialu se sestrihavalo), obcas sem vyprsknul smichy, obcas mi bylo neprijemne, vetsinou sem se skvele bavil. alpy asi vynecham, ale na the lobster se urcite podivam.
631103
dogtooth (2009) 85% - s [link="http://blogs.indiewire.com/theplaylist/the-50-best-films-of-the-decade-so-far-20150225?page=5"]druhym[/link] mistem nemam vubec zadnej problem. sice ja bych to zaradil o dost niz, ale bejt takhle vysoko si to rozhodne zaslouzi. takhle povedenej bizar se jen tak nevidi. perfektne vystaveny (zajimalo by me z kolika materialu se sestrihavalo), obcas sem vyprsknul smichy, obcas mi bylo neprijemne, vetsinou sem se skvele bavil. alpy asi vynecham, ale na [link="http://blogs.indiewire.com/theplaylist/first-look-colin-farrell-ben-whishaw-john-c-reilly-in-yorgos-lanthimos-the-lobster-20140509"]the lobster[/link] se urcite podivam.
0 0
reagovat
spring me zaujal uz v rijnu, kdyz to dostalo 9.0 na ign a zkouknul sem trailer. ted jeste vic kdyz je to na the dissolve essential. u toho the frame me vylozene ohromil ten trailer, ale samotnej film bych videt nechtel. hodne me zaujala ta kumiko, the treasure hunter, ale vubec nic od toho necekam. pak chci videt jauja a hlavne backcountry.
631102
spring me zaujal uz v rijnu, kdyz to dostalo 9.0 na ign a zkouknul sem trailer. ted jeste vic kdyz je to na the dissolve essential. u toho the frame me vylozene ohromil ten trailer, ale samotnej film bych videt nechtel. hodne me zaujala ta kumiko, the treasure hunter, ale vubec nic od toho necekam. pak chci videt jauja a hlavne backcountry.
0 0
reagovat

Spring (2014)

JASMalert zafungoval. Mohl to být tuctový romantický horor smíšený se sci-fi ( :D ), no je to parádní originální filmeček, který nemá za úkol děsit, ale v klidu provádět zajímavým příběhem a občas překvapit. Super věc, žánrově opravdu hodně nevyhraněná a těžko popsatelná. Jo, a Itálie nebyla od Američana takhle cool...
631100
JASMalert zafungoval. Mohl to být tuctový romantický horor smíšený se sci-fi ( *:D* ), no je to parádní originální filmeček, který nemá za úkol děsit, ale v klidu provádět zajímavým příběhem a občas překvapit. Super věc, žánrově opravdu hodně nevyhraněná a těžko popsatelná. Jo, a Itálie nebyla od [b]Američana[/b] takhle cool...
Spring (2014)
0 0
reagovat
the sweet hereafter (1997)
90% - atom egoyan podruhe. tohle je povazovany za jeho nejlepsi kousek a je to dokonce ctvrtej nejlepsi kandaskej film vsech dob. exotica (100%) je ale uplne nekde jinde. furt to ma mistrovskej scenar, ale chybi tomu proste neco navic, co by z toho udelalo great movie.
631085
the sweet hereafter (1997) 90% - atom egoyan podruhe. tohle je povazovany za jeho [link="http://www.rottentomatoes.com/m/sweet_hereafter"]nejlepsi[/link] kousek a je to dokonce ctvrtej nejlepsi kandaskej film vsech dob. exotica (100%) je ale uplne nekde jinde. furt to ma mistrovskej scenar, ale chybi tomu proste neco navic, co by z toho udelalo [link="http://www.rogerebert.com/reviews/exotica-1994"]great movie[/link].
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se