Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 29001 - 29020 Napsat příspěvek
Tak jsem zkusil mrknout na Fifty Shades a po 15-ti minutách jsem to musel vypnout :D
632364
Tak jsem zkusil mrknout na Fifty Shades a po 15-ti minutách jsem to musel vypnout *:D*
0 0
reagovat

Sam.Vimes

a ešte jedno dôležité varovanie - je to dosť Art a som veľmi prekvapený, že sa mi to tak páčilo :)
632347
a ešte jedno dôležité varovanie - je to dosť Art a som veľmi prekvapený, že sa mi to tak páčilo *:)*
Sam.Vimes
0 0
reagovat

Sam.Vimes

Ale po Him sa nezľakni :)
632345
Ale po Him sa nezľakni *:)*
Sam.Vimes
0 0
reagovat
Díky. Nechci tomu věnovat zase tolik času, takže spíš zůstanu u Him - Her.
632344
Díky. Nechci tomu věnovat zase tolik času, takže spíš zůstanu u Him - Her.
0 0
reagovat

verbst

Pri Airbenderovi súhlasím s druhou polovicou vety ;)
632343
Pri Airbenderovi súhlasím s druhou polovicou vety *;)*
verbst
0 0
reagovat

Sam.Vimes

Z pôvodnej dvojice to treba určite vidieť v poradí Him - Her, pretože jeho príbeh nahadzuje a jej dopovedá. A s Them je trochu problém. Ja som rád, že som to videl ako prvé aj napriek tomu, že je hrozne cítiť že sú to 2 rôzne filmy pohromade a miestami je to bordel ( hlavne dávkovanie informácií) ale páčilo sa mi to najviac. Keď to budeš pozerať ako posledné, tak je to zbytočné. Problém je v tom, že Him je taký nejaký celý meh ( aspoň pre mňa) a keby som ho videl ako prvý, tak asi ani nepokračujem. Ale pôvodný autorský zámer je Him - Her a tak by to malo byť. Je to na tebe
632348
Z pôvodnej dvojice to treba určite vidieť v poradí Him - Her, pretože jeho príbeh nahadzuje a jej dopovedá. A s Them je trochu problém. Ja som rád, že som to videl ako prvé aj napriek tomu, že je hrozne cítiť že sú to 2 rôzne filmy pohromade a miestami je to bordel ( hlavne dávkovanie informácií) ale páčilo sa mi to najviac. Keď to budeš pozerať ako posledné, tak je to zbytočné. Problém je v tom, že Him je taký nejaký celý meh ( aspoň pre mňa) a keby som ho videl ako prvý, tak asi ani nepokračujem. Ale pôvodný autorský zámer je Him - Her a tak by to malo byť. Je to na tebe
Sam.Vimes
0 0
reagovat
The Last Airbender je fajn se super soundtrackem.

A Vesnice je TOP.

8)
632341
The Last Airbender je fajn se super soundtrackem. A Vesnice je TOP. *8)*
0 0
reagovat

pepo

Jak by se to mělo sledovat? Them - Him - Her anebo stačí Him a Her, zatímco Them je pak nadbytečné nebo... ?
632340
Jak by se to mělo sledovat? Them - Him - Her anebo stačí Him a Her, zatímco Them je pak nadbytečné nebo... ?
pepo
0 0
reagovat

The Disappearance of Eleanor Rigby: Her

Narozdiel od (pre mňa nudného a chladného) Him dokáže jej verzia stáť na vlastných nohách, pretože je emotívnejšia, zaujímavejšia a Jessica Chastain je dokonalá. Výborná vec robiaca spätne lepšie filmy z Him aj Them. Ale aj tak sa neviem zbaviť dojmu, že najlepšie by bolo, keby vznikol iba Them natiahnutý o nejakých 20 minút ( tie scény tam sú). Možno by projekt prišiel o svoju unikátnosť ale dostali by sme jeden z vrcholov žánru.8/10

632339
Narozdiel od (pre mňa nudného a chladného) Him dokáže jej verzia stáť na vlastných nohách, pretože je emotívnejšia, zaujímavejšia a Jessica Chastain je dokonalá. Výborná vec robiaca spätne lepšie filmy z Him aj Them. Ale aj tak sa neviem zbaviť dojmu, že najlepšie by bolo, keby vznikol iba Them natiahnutý o nejakých 20 minút ( tie scény tam sú). Možno by projekt prišiel o svoju unikátnosť ale dostali by sme jeden z vrcholov žánru.8/10
The Disappearance of Eleanor Rigby: Her
0 0
reagovat
old people are scaaaary :D Mam radost, konecne se zacina koupat ve sr.kach.
632332
old people are scaaaary *:D* Mam radost, konecne se zacina koupat ve sr.kach.
0 0
reagovat

Clavius

natočí si malý nezavislý film bez prachov...........ups, práve to urobil :) ale tak snáď to má iba zlý trailer. budem optimista do prvej recenzie
632327
natočí si malý nezavislý film bez prachov...........ups, práve to urobil :) ale tak snáď to má iba zlý trailer. budem optimista do prvej recenzie
Clavius
0 0
reagovat

pepo

Jsem zvědav, kdo mu za 8-10 roků dá na něco prachy, když jeho tvorba vypadá takhle :))

Nicméně The Visit nevypadá na nalezení formy a místy jsem si říkal, že je to found footage verze The Happening.
632324
Jsem zvědav, kdo mu za 8-10 roků dá na něco prachy, když jeho tvorba vypadá takhle *:))* Nicméně The Visit nevypadá na nalezení formy a místy jsem si říkal, že je to found footage verze The Happening.
pepo
0 0
reagovat

(=LIFTY=)

Village je super. Ja na neho už do kina nechodím ale na DVD si tie filmy kuknem. a som z nich smutný. Ale After Earth bol lepší než Airbender ( pretože nič nemôže byť horšie než Airbender) tak dúfam, že krivka už pôjde postupne hore a za 8-10 rokov ( ehm... :) ) nám naservíruje parádne kino
632321
Village je super. Ja na neho už do kina nechodím ale na DVD si tie filmy kuknem. a som z nich smutný. Ale After Earth bol lepší než Airbender ( pretože nič nemôže byť horšie než Airbender) tak dúfam, že krivka už pôjde postupne hore a za 8-10 rokov ( ehm... *:)* ) nám naservíruje parádne kino
(=LIFTY=)
0 0
reagovat

pepo

Pro mě to byl ve své době TOP režisér, jeho první čtyři filmy si pouštím pravidelně. Včetně opovrhované Vesnice, jejichž neoblíbenost jsem nikdy nepochopil. Žena ve vodě je pěkná, moderní pohádka, ale tolik už jsem si ji neoblíbil.
Pak přišlo Stalo se, a ono se opravdu stalo - neměl jsem potřebu to vidět víc než jednou, ale věřil jsem, že to byl jen úlet. Jenže Vládce větru způsobil to, že z nedočkavého vyhlížení jeho nového filmu jsem absolutně ztratil zájem... Po zániku Země jsem doteď neviděl a nehodlám to napravovat...
Dopadl jako jeho filmy - nakonec přišla tragická pointa...
632320
Pro mě to byl ve své době TOP režisér, jeho první čtyři filmy si pouštím pravidelně. Včetně opovrhované Vesnice, jejichž neoblíbenost jsem nikdy nepochopil. Žena ve vodě je pěkná, moderní pohádka, ale tolik už jsem si ji neoblíbil. Pak přišlo Stalo se, a ono se opravdu stalo - neměl jsem potřebu to vidět víc než jednou, ale věřil jsem, že to byl jen úlet. Jenže Vládce větru způsobil to, že z nedočkavého vyhlížení jeho nového filmu jsem absolutně ztratil zájem... Po zániku Země jsem doteď neviděl a nehodlám to napravovat... Dopadl jako jeho filmy - nakonec přišla tragická pointa...
pepo
0 0
reagovat

Jerky

Sinisteru šanci naopak dám, ty znepokojující videa fungují pořád a ten konec ve stylu kukuřičných dětí se mi líbí.
632318
Sinisteru šanci naopak dám, ty znepokojující videa fungují pořád a ten konec ve stylu kukuřičných dětí se mi líbí.
Jerky
0 0
reagovat
:( tak možno nabudúce - smutné je že si to vravím už od Lady in the Water a stále mu vrím
632317
*:(* tak možno nabudúce - smutné je že si to vravím už od Lady in the Water a stále mu vrím
0 0
reagovat

Jerky

Přesně tak, hororům příliš neholduju, ale první Sinister byl moc fajn.
632316
Přesně tak, hororům příliš neholduju, ale první Sinister byl moc fajn.
Jerky
0 0
reagovat

Trailer - The Visit

Nový šalamalan....

Plakáty vypadaly tak dobře a on je z toho Found footage a navíc nějak divný... Ta babička působí tak mile, že ji tu psycho-babku nevěřím...
Ne, tady se nespálím, šalamanův návrat ke kořenům mě absolutně neláká...
632315
Nový [link="https://www.youtube.com/watch?v=YfQnRjkuvaY"]šalamalan[/link].... Plakáty vypadaly tak dobře a on je z toho Found footage a navíc nějak divný... Ta babička působí tak mile, že ji tu psycho-babku nevěřím... Ne, tady se nespálím, šalamanův návrat ke kořenům mě absolutně neláká...
Trailer - The Visit
0 0
reagovat

TedGeorge

První Sinister se mi v kině líbil a tenhle si v kině nenechám taky ujít ... nikomu ten film nenutím, ale určitě se najde i někdo další, koho by mohl zajímat
632309
První Sinister se mi v kině líbil a tenhle si v kině nenechám taky ujít ... nikomu ten film nenutím, ale určitě se najde i někdo další, koho by mohl zajímat
TedGeorge
0 0
reagovat

Jerky

Meh
632308
Meh
Jerky
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se