Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 28041 - 28060 Napsat příspěvek

Spazz

Áno.
637174
Áno.
Spazz
0 0
reagovat

kubqo

To ma byt priklad smesneho prekladu?
637173
To ma byt priklad smesneho prekladu?
kubqo
0 0
reagovat
Albus Brumbál :D
637172
Albus Brumbál :D
0 0
reagovat
To, ze ty si to nevidel v tomto zneni, nic nemeni na fakte, ze su tie preklady otrasne :D
637169
To, ze ty si to nevidel v tomto zneni, nic nemeni na fakte, ze su tie preklady otrasne :D
0 0
reagovat

SteKi, pepo

"Náš" Harry Potter je v pohodě (i když mám raději audiobook prvního dílu s geniálním přednesem Jiřího Lábuse) a X-Meny jsem slyšel výhradně v angličtině. Co tam máte dál? :)
637168
"Náš" Harry Potter je v pohodě (i když mám raději audiobook prvního dílu s geniálním přednesem Jiřího Lábuse) a X-Meny jsem slyšel výhradně v angličtině. Co tam máte dál? *:)*
SteKi, pepo
0 0
reagovat

Láska na první boj / Les Combattants (2014)

Nic geniálního se nekoná, ale moc fajn francouzský romcom. Trochu jiný film, než jsem čekal, ale vůbec to nevadí, je to hodně nešablonovité a svěží a přitom svým způsobem předvídatelné. Moc mne bavila jinakost ústřední dvojice, uplně vidím, jak by to vypadalo v USA produkci. Atmosféra parádní celý film, taktéž kamera. Moc příjemné. 8/10
637166
Nic geniálního se nekoná, ale moc fajn francouzský romcom. Trochu jiný film, než jsem čekal, ale vůbec to nevadí, je to hodně nešablonovité a svěží a přitom svým způsobem předvídatelné. Moc mne bavila jinakost ústřední dvojice, uplně vidím, jak by to vypadalo v USA produkci. Atmosféra parádní celý film, taktéž kamera. Moc příjemné. 8/10
Láska na první boj / Les Combattants (2014)
0 0
reagovat
alebo jedničku X - men ;)
637167
alebo jedničku X - men *;)*
0 0
reagovat
Ukludnime sa pan Disk. Staci si pustit "vaseho" harryho pottera a to este len pride poriadne trhanie usi :D :))
637165
Ukludnime sa pan Disk. Staci si pustit "vaseho" harryho pottera a to este len pride poriadne trhanie usi *:D* *:))*
0 0
reagovat
Bilbo Lážník trhá uši. Pardon. :-
637164
Bilbo Lážník trhá uši. Pardon. *:-*
0 0
reagovat
Ta jména si automaticky "překládám" do češtiny.
637163
Ta jména si automaticky "překládám" do češtiny.
0 0
reagovat
Na chvíľu som si prepol na Hobbita na Joj-ke a zistil som, že je tam použitý nejstarší preklad Hobbita do slovenčiny z roku 1973.
Neporovnávam, či je lepší starší slovenský preklad alebo ten novší, ale je zvláštne že použili starší preklad, ktorý však nesedí s neskorším slovenským prekladom Pána prsteňov (ktorý existuje len jeden a nadväzuje na novší preklad Hobbita).
Pritom titulky v kine tuším vychádzali z novšieho prekladu.

Každopádne pre ľudí zvyknutých na český preklad môžu byť veľmi zvláštne preklady mien a miest.
637160
Na chvíľu som si prepol na Hobbita na Joj-ke a zistil som, že je tam použitý nejstarší preklad Hobbita do slovenčiny z roku 1973. Neporovnávam, či je lepší starší slovenský preklad alebo ten novší, ale je zvláštne že použili starší preklad, ktorý však nesedí s neskorším slovenským prekladom Pána prsteňov (ktorý existuje len jeden a nadväzuje na novší preklad Hobbita). Pritom titulky v kine tuším vychádzali z novšieho prekladu. Každopádne pre ľudí zvyknutých na český preklad môžu byť veľmi zvláštne preklady mien a miest.
0 0
reagovat
CO do dramaturgie plus mínus stejný, jako ten náš - když seš na dabing zvyklý, dá se to udívat. "Horší" jsou ale názvy, které jsou jiné, než ty naše a může to trhat za ouška...
637157
CO do dramaturgie plus mínus stejný, jako ten náš - když seš na dabing zvyklý, dá se to udívat. "Horší" jsou ale názvy, které jsou jiné, než ty naše a může to trhat za ouška...
0 0
reagovat
Na Jojce bude první Hobit. Prosím vás, jak dobrý nebo špatný je slovenský dabing? Na co se mám připravit?
637156
Na Jojce bude první Hobit. Prosím vás, jak dobrý nebo špatný je slovenský dabing? Na co se mám připravit?
0 0
reagovat

The Little Death

Nikdy bych nečekal, že nejdojemnější scénu od závěru Warriora uvidím ve filmu o sexuálních úchylkách. Dlouho jsem se tak nepobavil...
A nejhorší na tom je, že o tom téměř nikdo neslyšel... Na rozdíl od toho hovna s číslovkou padesát v názvu...
637136
Nikdy bych nečekal, že nejdojemnější scénu od závěru Warriora uvidím ve filmu o sexuálních úchylkách. Dlouho jsem se tak nepobavil... A nejhorší na tom je, že o tom téměř nikdo neslyšel... Na rozdíl od toho hovna s číslovkou padesát v názvu...
The Little Death
0 0
reagovat
American Ultra Clip
ja sa asi regulérne začínam tešiť :))
637106
[link="http://collider.com/american-ultra-clip-features-jesse-eisenberg-unleashing-bloody-violence"]American Ultra Clip[/link] ja sa asi regulérne začínam tešiť *:))*
0 0
reagovat
Fuj, z těch brouků je mi blbě. :)
637087
Fuj, z těch brouků je mi blbě. :)
0 0
reagovat

xxendxx

doriti, to je teda slušný nárez, a hlavne originálny!

Inak i trailer na Ride Along 2 má taký slušný casting, že by ma možno donútil aj kuknúť jedničku
637083
doriti, to je teda slušný nárez, a hlavne originálny! Inak i [link="https://www.youtube.com/watch?v=2t5Q2SpaiNo"]trailer[/link] na Ride Along 2 má taký slušný casting, že by ma možno donútil aj kuknúť jedničku
xxendxx
0 0
reagovat

xxendxx

Letos to běželo ve Varech a myslím, že to vcelku úspěch mělo...od nás se všichni příliš báli. A možná, že i já.
637080
Letos to běželo ve Varech a myslím, že to vcelku úspěch mělo...od nás se všichni příliš báli. A možná, že i já.
xxendxx
0 0
reagovat

xxendxx

Sakra tak to má solidní atmosféru. :+
637070
Sakra tak to má solidní atmosféru. *:+*
xxendxx
0 0
reagovat
GOODNIGHT MOMMY Trailer

tohle vypadá moc pěkně. Pořádnou psycho bubákovinu bych si nechal líbit.
637068
[link="https://www.youtube.com/watch?v=0kXpUaQpXMA"]GOODNIGHT MOMMY Trailer[/link] tohle vypadá moc pěkně. Pořádnou psycho bubákovinu bych si nechal líbit.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se