Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 28081 - 28100 Napsat příspěvek

Vanilkove nebe

Ja to po prvnim zhlednuti vubec nepochopila, tak jsem cetla teorie a znova na film koukla s odstupem. Ja myslim, ze

to cele je sen a skutecne je az finalni otevreni oka. Tech indicii tam je hodne. Jeste bych brala koma po nehode, ale uz ta znamka s neexistujicim datumem je zarazejici. Cely ten kryo plot neberu.
638073
Ja to po prvnim zhlednuti vubec nepochopila, tak jsem cetla teorie a znova na film koukla s odstupem. Ja myslim, ze [spoiler]to cele je sen a skutecne je az finalni otevreni oka. Tech indicii tam je hodne. Jeste bych brala koma po nehode, ale uz ta znamka s neexistujicim datumem je zarazejici. Cely ten kryo plot neberu.[/spoiler]
Vanilkove nebe
0 0
reagovat

Memphis

+1
638072
+1
Memphis
0 0
reagovat
Vanilla Sky
Ted: A co rikas na ten sticker na skle auta, kterej ma datum 2/30 coz je datum, ktery neexistuje. Nekteri rikaji, ze veci jako tohle co nedava smysl ukazuji na to, ze celej film je sen a az uplne na konci se probudi. Mezitim co verze ve filmu byla vysvetlena tak, ze vsechno od noci po clubu co usnul na chodniku je sen a je zmrazenej az dokud se nerozhodne se probudit uplne na konci, a vsechno pred nehodou bylo skutecny. V podstate zacatek filmu, kdyz je vsude prazdno a jede vintage Ferrari, a pak se probere by nas akorat klamala, protoze by slo o sen ve snu.
638070
[b]Vanilla Sky[/b] Ted: A co rikas na ten [spoiler]sticker na skle auta, kterej ma datum 2/30 coz je datum, ktery neexistuje. Nekteri rikaji, ze veci jako tohle co nedava smysl ukazuji na to, ze celej film je sen a az uplne na konci se probudi. Mezitim co verze ve filmu byla vysvetlena tak, ze vsechno od noci po clubu co usnul na chodniku je sen a je zmrazenej az dokud se nerozhodne se probudit uplne na konci, a vsechno pred nehodou bylo skutecny. V podstate zacatek filmu, kdyz je vsude prazdno a jede vintage Ferrari, a pak se probere by nas akorat klamala, protoze by slo o sen ve snu.[/spoiler]
0 0
reagovat
Obsazení moc nadějí nevzbuzuje... Old Shatterhanda měl hrát Til Schweiger.
638068
Obsazení moc nadějí nevzbuzuje... Old Shatterhanda měl hrát Til Schweiger.
0 0
reagovat

Vinnetou

Pravděpodobně to dopadne jako nová verze Angeliky, ale obsazení docela sympatické :+
link

Taky se mi líbí, že to natáčejí na stejných místech a z většiny zůstane podobný soundtrack.
638067
Pravděpodobně to dopadne jako nová verze Angeliky, ale obsazení docela sympatické *:+* http://revue.idnes.cz/foto.aspx?r=&c=A150908_120130_lidicky_zar&foto=ZAR5dca41_profimedia_0257189203.jpg Taky se mi líbí, že to natáčejí na stejných místech a z většiny zůstane podobný soundtrack.
Vinnetou
0 0
reagovat

Vincent

Kudos. Ten film miluju (vseobecne mam velkou slabost pro Crowea, Almost Famous je v moji top 10 all time) a moje teorie je ovlivnena jednim rozhovorem s Crowem.

Ve filmu jsou indicie, ze ten narativni veletoc prezentovany jako ten spravny neni spravny. Ale on spravny je, protoze Crowe si toho byl vedom a ty indicie tam rval schvalne. Takze tak trochu i podle rezisera je to vysvetleni poskytnute na strese spravne a uplny zaver je novy zacatek...
638064
Kudos. Ten film miluju (vseobecne mam velkou slabost pro Crowea, Almost Famous je v moji top 10 all time) a moje teorie je ovlivnena jednim rozhovorem s Crowem. [spoiler]Ve filmu jsou indicie, ze ten narativni veletoc prezentovany jako ten spravny neni spravny. Ale on spravny je, protoze Crowe si toho byl vedom a ty indicie tam rval schvalne. Takze tak trochu i podle rezisera je to vysvetleni poskytnute na strese spravne a uplny zaver je novy zacatek...[/spoiler]
Vincent
0 0
reagovat
Vanilla Sky
Konecne jsem pres vikend dohnal tenhle rest.. a neda mi to se zeptat na nazor ostatnich - co si myslite ze se nakonec stalo? :)
Byl to vsechno Lucid Dream od nehody. Byl celej film jeden dlouhej dream dokud se neprobudil v uplne zaverecny scene nebo co tam jeste mate za teorie? :)
638057
[b]Vanilla Sky[/b] Konecne jsem pres vikend dohnal tenhle rest.. a neda mi to se zeptat na nazor ostatnich - co si myslite ze se nakonec stalo? :) [spoiler]Byl to vsechno Lucid Dream od nehody. Byl celej film jeden dlouhej dream dokud se neprobudil v uplne zaverecny scene nebo co tam jeste mate za teorie? *:)*[/spoiler]
0 0
reagovat

Měsíc nad řekou (1953)

Parádní film. Ta neskutečná lyrika, nádherná hudba, báječní herci. Úplně mě to přeneslo do jiných časů. Václav Krška rozuměl Fráňu Šrámkovi dokonale. 9/10
638051
Parádní film. Ta neskutečná lyrika, nádherná hudba, báječní herci. Úplně mě to přeneslo do jiných časů. Václav Krška rozuměl Fráňu Šrámkovi dokonale. 9/10
Měsíc nad řekou (1953)
0 0
reagovat
Mě se v tomhle filmu nejvíc líbila Yaya Alafia Jinak je to takové neurážející romcom drama.
638037
Mě se v tomhle filmu nejvíc líbila [link="http://img.csfd.cz/files/images/film/photos/000/487/487238_b0e5ec.jpg?w700"]Yaya Alafia [/link] Jinak je to takové neurážející romcom drama.
0 0
reagovat

The Kids are all right (2010)

Tehdá mne to na Oscarech hrozně rozčilovalo. Moc fajn film s neskutečnou ústřední pěticí - Moore, Bening, Ruffalo, Hutcherson, Wasikowski. Feel good v ryzí podobě, který příjemně doklouzá k závěrečným titulkům. 8/10
638030
Tehdá mne to na Oscarech hrozně rozčilovalo. Moc fajn film s neskutečnou ústřední pěticí - Moore, Bening, Ruffalo, Hutcherson, Wasikowski. Feel good v ryzí podobě, který příjemně doklouzá k závěrečným titulkům. 8/10
The Kids are all right (2010)
0 0
reagovat

The Ladykillers (1955)

Čiernočierna komédia, ktorej chvíľu trvá pokiaľ sa rozbehne, takže úvod je trochu zívačka... ale druhá polovica je fantastická 8/10 remake od Coenovcov som nevidel
637991
Čiernočierna komédia, ktorej chvíľu trvá pokiaľ sa rozbehne, takže úvod je trochu zívačka... ale druhá polovica je fantastická 8/10 remake od Coenovcov som nevidel
The Ladykillers (1955)
0 0
reagovat

Mladá léta (1952)

Na životpisném filmu o začátcích spisovatele Aloise Jiráska je samozřejmě znát doba vzniku (co byste také chtěli v roce 1952), ale vše zachraňují výborní herci a Krškou výborně zachycená atmosféra maloměšťácké Litomyšle. Začátek je sice kvůli časovým skokům trochu chaotický, ale jakmile budoucí kantor a spisovatel Jirásek stane ve studentském městě, stávají se Mladá léta skvělým diváckým zážitkem. Na to, že mladičký Eduard Cupák ve svém druhém filmu dostal rovnou hlavní roli, tak předvedl pozoruhodný výkon. Stačí si připomenout scénu Jiráskova vyprávění o tragickém údělu kutnohorských havířů v 15. století. Zaplaťpánbu za náhodu, která Krškovi přihrála Cupáka do náruče a uchránila mladého herce před doly, jež mu hrozily. Nebyl by pak žádný Vilík Roškot ani Jeník Ratkin. 8/10
637981
Na životpisném filmu o začátcích spisovatele Aloise Jiráska je samozřejmě znát doba vzniku (co byste také chtěli v roce 1952), ale vše zachraňují výborní herci a Krškou výborně zachycená atmosféra maloměšťácké Litomyšle. Začátek je sice kvůli časovým skokům trochu chaotický, ale jakmile budoucí kantor a spisovatel Jirásek stane ve studentském městě, stávají se Mladá léta skvělým diváckým zážitkem. Na to, že mladičký Eduard Cupák ve svém druhém filmu dostal rovnou hlavní roli, tak předvedl pozoruhodný výkon. Stačí si připomenout scénu Jiráskova vyprávění o tragickém údělu kutnohorských havířů v 15. století. Zaplaťpánbu za náhodu, která Krškovi přihrála Cupáka do náruče a uchránila mladého herce před doly, jež mu hrozily. Nebyl by pak žádný Vilík Roškot ani Jeník Ratkin. 8/10
Mladá léta (1952)
0 0
reagovat

Tinker Tailor Soldier Spy

Díky Memphisovi jsem konečně viděla tento filmový klenot. Jdu to rozchodit. Nechci v práci vysvětlovat, proč se mi orosily oči. 100%
637972
Díky Memphisovi jsem konečně viděla tento filmový klenot. Jdu to rozchodit. Nechci v práci vysvětlovat, proč se mi orosily oči. 100%
Tinker Tailor Soldier Spy
0 0
reagovat
Lesní jahody trochu trpí tím dobovým okouzlením surrealismem. Tam, kde zůstávají u té nenápadné bergmanovské symboliky jsou velmi silné. Ale taky je nemám mezi největšíma peckama - mimochodemm z těch starejch bergmanovek mi připadá strašně skvělý Léto s Monikou.
637971
Lesní jahody trochu trpí tím dobovým okouzlením surrealismem. Tam, kde zůstávají u té nenápadné bergmanovské symboliky jsou velmi silné. Ale taky je nemám mezi největšíma peckama - mimochodemm z těch starejch bergmanovek mi připadá strašně skvělý Léto s Monikou.
0 0
reagovat

daffoe

ja sa na to chystám na budúci týždeň + jesennú sonátu :)
637957
ja sa na to chystám na budúci týždeň + jesennú sonátu :)
daffoe
0 0
reagovat

Pepo, TedGeorge

Já před pár dny shlédnul Fanny a Alexander a je to skvělý. Není to primárně až tak pesimistické jako jeho jiné filmy i když samozřejmě Bergmanův pohled na život se ani zde nezapře :-) V podstatě koukat na Fanny ... je jako číst nějaký román od ruského klasika a zároveň jsou tam časté přesahy do tajemna a magického světa. Tři hodiny silného filmového zážitku.
637956
Já před pár dny shlédnul Fanny a Alexander a je to skvělý. Není to primárně až tak pesimistické jako jeho jiné filmy i když samozřejmě Bergmanův pohled na život se ani zde nezapře :-) V podstatě koukat na Fanny ... je jako číst nějaký román od ruského klasika a zároveň jsou tam časté přesahy do tajemna a magického světa. Tři hodiny silného filmového zážitku.
Pepo, TedGeorge
0 0
reagovat

TedGeorge

ako nuda mi to neprišlo, "bavilo" ma to sledovať ale nenadchlo ma to tak ako Mlčanie, Šepoty a výkriky alebo Siedma pečať
637953
ako nuda mi to neprišlo, "bavilo" ma to sledovať ale nenadchlo ma to tak ako Mlčanie, Šepoty a výkriky alebo Siedma pečať
TedGeorge
0 0
reagovat

Pepo

Lesní Jahody sem viděl ve svym Lynchovsko-umeleckym-zabijte me obdobi (17-20) a tedka zpetne bych rekl, ze je to neskutecna nuda. Mlceni bylo lepci...

:D
637952
Lesní Jahody sem viděl ve svym Lynchovsko-umeleckym-zabijte me obdobi (17-20) a tedka zpetne bych rekl, ze je to neskutecna nuda. Mlceni bylo lepci... *:D*
Pepo
0 0
reagovat

Grandhotel (1932)

Dejovo to mohlo byť trochu živšie ale aj tak ma to bavilo. Skvelý casting. slabších 8/10
637949
Dejovo to mohlo byť trochu živšie ale aj tak ma to bavilo. Skvelý casting. slabších 8/10
Grandhotel (1932)
0 0
reagovat

Lesné jahody (1957)

Krásne natočené ale nevtiahlo ma to tak silno ako iné bergmanovky 8/10
637948
Krásne natočené ale nevtiahlo ma to tak silno ako iné bergmanovky 8/10
Lesné jahody (1957)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se