Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 26081 - 26100 Napsat příspěvek
jediné, čo sme zistili je, že pepo je masochista :D
646464
jediné, čo sme zistili je, že pepo je masochista *:D*
0 0
reagovat

Axis

no vidíš, a ja som si to v kine neskutočne užil. a odvtedy som to videl už asi 5x. nemôže sa nám každému páčiť to isté ;)
646462
no vidíš, a ja som si to v kine neskutočne užil. a odvtedy som to videl už asi 5x. nemôže sa nám každému páčiť to isté *;)*
Axis
0 0
reagovat

pepo

Lincolna ti ještě vemu, ale Kůň je hroznej odpad a dodnes jsem naštvanej, že jsem se nechal ukecat do kina....a ani na slíbenej sex nedošlo...:(
646461
Lincolna ti ještě vemu, ale Kůň je hroznej odpad a dodnes jsem naštvanej, že jsem se nechal ukecat do kina....a ani na slíbenej sex nedošlo...*:(*
pepo
0 0
reagovat

Axis

Koňa beriem za zabudnuteľný film poskladaný z nezabudnuteľných scén a Lincoln mi proste sadol. 4o je na tom divné?
646460
Koňa beriem za zabudnuteľný film poskladaný z nezabudnuteľných scén a Lincoln mi proste sadol. 4o je na tom divné?
Axis
0 0
reagovat

The Joker

Super článek a super hlášky. Díky za něj. Druhé místo jsem čekal na prvním.
646458
Super článek a super hlášky. Díky za něj. Druhé místo jsem čekal na prvním.
The Joker
0 0
reagovat

pepo

To jako fakt?:o Takže i pepo "záruka dobrejch filmů" má rád sra.ky....a další jistota MZ byla právě roztříštěna na milion malejch kousků.
646457
To jako fakt?*:o* Takže i pepo "záruka dobrejch filmů" má rád sra.ky....a další jistota MZ byla právě roztříštěna na milion malejch kousků.
pepo
0 0
reagovat

kubqo

mne sa veľmi páčili obe a z koňa som bol občas úplne nadšený, takže za mňa určite áno.
646451
mne sa veľmi páčili obe a z koňa som bol občas úplne nadšený, takže za mňa určite áno.
kubqo
0 0
reagovat
the big sleep (1946)
85% - scena v knihovne byla jedina, ktera mi davala smysl.
646453
the big sleep (1946) 85% - scena v knihovne byla jedina, ktera mi davala smysl.
0 0
reagovat
Ne. Prostě ne.
646447
Ne. Prostě ne.
0 0
reagovat

pepo

Ja som Lincolna aj Koňa preskočil lebo vyzerali nudnejšie než operácia vylučovacieho traktu ale Bridge of Spies beriem ako jeden z naj filmov roka. Desinu nie, ale ale aj tak fantastický film. Mal by som sa vrátiť a dať šancu aj tým dvom?
646440
Ja som Lincolna aj Koňa preskočil lebo vyzerali nudnejšie než operácia vylučovacieho traktu ale Bridge of Spies beriem ako jeden z naj filmov roka. Desinu nie, ale ale aj tak fantastický film. Mal by som sa vrátiť a dať šancu aj tým dvom?
pepo
0 0
reagovat
Třeba to někoho zajímá, ale mezi čtenáři THR probíhalo hlasování o nejlepší filmové hlášky všech dob a tady jsou výsledky: link
646434
Třeba to někoho zajímá, ale mezi čtenáři THR probíhalo hlasování o nejlepší filmové hlášky všech dob a tady jsou výsledky: http://www.hollywoodreporter.com/lists/best-movie-quotes-hollywoods-top-867142
0 0
reagovat
Konečně jsem dal Sin Nombre a tohle se Fukunagovi povedlo podstatně více než Beasts of No Nation. Jo, scénáře by mu měl asi psát někdo jiný, ale forma ultimátní - 8/10. Chtěl jsem dohnat i Požáry od Villeneuvea, ale to mě tématem tak moc minulo, že jsem nevydržel více jak 50 minut.
646424
Konečně jsem dal Sin Nombre a tohle se Fukunagovi povedlo podstatně více než Beasts of No Nation. Jo, scénáře by mu měl asi psát někdo jiný, ale forma ultimátní - 8/10. Chtěl jsem dohnat i Požáry od Villeneuvea, ale to mě tématem tak moc minulo, že jsem nevydržel více jak 50 minut.
0 0
reagovat

Bridge of Spies

Mágia zvaná film v rukách toho najmocnejšieho čarodejníka. Niektoré filmy nepotrebujú byť progresívne alebo výnimočné aby ich človek mohol milovať. Toto je jeden z nich. Oldschoolová nádhera pri ktorej som mal chuť počas záverečných titulkov tlieskať. 10/10 a skoro mi je ľúto ľudí, ktorých to neoslovilo.
646410
Mágia zvaná film v rukách toho najmocnejšieho čarodejníka. Niektoré filmy nepotrebujú byť progresívne alebo výnimočné aby ich človek mohol milovať. Toto je jeden z nich. Oldschoolová nádhera pri ktorej som mal chuť počas záverečných titulkov tlieskať. 10/10 a skoro mi je ľúto ľudí, ktorých to neoslovilo.
Bridge of Spies
0 0
reagovat

Desire (1936)

Zábavné, svižné a príjemne romantické s dokonalou ústrednou dvojicou (Marlene Dietrich - Gary Cooper). Škoda , že to v druhej polovici začne trochu pokrivkávať. 8/10
646375
Zábavné, svižné a príjemne romantické s dokonalou ústrednou dvojicou (Marlene Dietrich - Gary Cooper). Škoda , že to v druhej polovici začne trochu pokrivkávať. 8/10
Desire (1936)
0 0
reagovat

Tygr a drak 2

Zajimalo by me, jestli slo od zacatku ciste jenom o to svezt se na "znacce" a prijit s dilem, srovnatelnym s vecma typu Kracejici skala 2, nebo to proste jenom podelali... Ony sice uz trailery naznacovaly, ze tohle zadna hitparada nebude, ale tak to je misty az prekvapive spatne...
646362
Zajimalo by me, jestli slo od zacatku ciste jenom o to svezt se na "znacce" a prijit s dilem, srovnatelnym s vecma typu Kracejici skala 2, nebo to proste jenom podelali... Ony sice uz trailery naznacovaly, ze tohle zadna hitparada nebude, ale tak to je misty az prekvapive spatne...
Tygr a drak 2
0 0
reagovat

Krampus - táhni do hajzlu

Perfektní rozjezd... Něco mezi Vánočníma prázdninama a Gremlinama. Poté výborná atmosféra s psycho sněhulákama a všudepřítomným tichem. Pak naběhnou perníčci, což je trochu přes čáru a hračky, z kterých bych se jako děcko solidně podělal... No a nakonec to zabijou strašně urychleným a debilním koncem... Škoda no... Zadělávalo se tady na novou Vánoční klasiku...
646361
Perfektní rozjezd... Něco mezi Vánočníma prázdninama a Gremlinama. Poté výborná atmosféra s psycho sněhulákama a všudepřítomným tichem. Pak naběhnou perníčci, což je trochu přes čáru a hračky, z kterých bych se jako děcko solidně podělal... No a nakonec to zabijou strašně urychleným a debilním koncem... Škoda no... Zadělávalo se tady na novou Vánoční klasiku...
Krampus - táhni do hajzlu
0 0
reagovat
shadwelluv komentar na son of saul :)
646358
shadwelluv komentar na son of saul *:)*
0 0
reagovat
who deserves to win at the 2016 oscars - argumenty dobry. s oscary sem vcelku spokojenej. ze world of tomorrow nema sanci bylo jasny. dokumentarni kratas byl zas diky louiemu nejvtipnejsi a prekvapive ani ali g nebyl spatnej. make up sem pral revenantovi. ex makina fakt zaslouzene. dost me mrzi carol - original score, kameru, scenar a hlavne rooney mara to chtelo. dekovacka marka rylance byla famozni.
646357
[link="http://blogs.indiewire.com/theplaylist/watch-7-video-essays-determine-who-deserves-to-win-best-picture-best-actor-and-more-at-the-2016-oscars-20160218"]who deserves to win at the 2016 oscars[/link] - argumenty dobry. s oscary sem vcelku spokojenej. ze world of tomorrow nema sanci bylo jasny. dokumentarni kratas byl zas diky louiemu nejvtipnejsi a prekvapive ani ali g nebyl spatnej. make up sem pral revenantovi. ex makina fakt zaslouzene. dost me mrzi carol - original score, kameru, scenar a hlavne rooney mara to chtelo. dekovacka marka rylance byla famozni.
0 0
reagovat

Kung fu panda 3

Nekoukatelna debilita :( Jsem v pulce, musim se na to divat s manzelkou a fakt se to neda vydrzet...
Ma to super hudbu, porad tam jsou obcas remeslne super sceny, ale pribehove to slo fakt do hajzlu a docela by me zajimalo, do jake miry to je kvuli Cinanum...tentokrat meli mit i kreativni podil, ne?
646356
Nekoukatelna debilita :( Jsem v pulce, musim se na to divat s manzelkou a fakt se to neda vydrzet... Ma to super hudbu, porad tam jsou obcas remeslne super sceny, ale pribehove to slo fakt do hajzlu a docela by me zajimalo, do jake miry to je kvuli Cinanum...tentokrat meli mit i kreativni podil, ne?
Kung fu panda 3
0 0
reagovat
646351
[link="https://vimeo.com/156684127"]remakes[/link]
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se