Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 26101 - 26120 Napsat příspěvek
Jobs bol akcnejsi ako Avengers 2 a stvrte Transky dokopy.
646338
Jobs bol akcnejsi ako Avengers 2 a stvrte Transky dokopy.
0 0
reagovat
stejně jako Jobs... SHOTS FIRED!
646337
stejně jako Jobs... SHOTS FIRED!
0 0
reagovat

popik

The Walk je nudná pí*ovina, možná proto neměla diváky ani obrat.
646322
The Walk je nudná pí*ovina, možná proto neměla diváky ani obrat.
popik
0 0
reagovat

pepo

:+ velka pravda. Je to take hrave a kvoli zaveru velmi lutujem, ze som nakoniec na to nesiel do IMAXu. Co uz.
646320
*:+* velka pravda. Je to take hrave a kvoli zaveru velmi lutujem, ze som nakoniec na to nesiel do IMAXu. Co uz.
pepo
0 0
reagovat
Navíc kdo si nedal The Walk v IMAXu, tak víceméně přišel o většinu show.
646318
Navíc kdo si nedal The Walk v IMAXu, tak víceméně přišel o většinu show.
0 0
reagovat
Nejbližší blůčkový chvalozpěvy: The Walk a Steve Jobs.

Každej rok se v kinech nechytí pár super filmů a tohle jsou imho jasný loňský nešťastníci.
646316
Nejbližší blůčkový chvalozpěvy: The Walk a Steve Jobs. Každej rok se v kinech nechytí pár super filmů a tohle jsou imho jasný loňský nešťastníci.
0 0
reagovat

pepo

:+
646315
*:+*
pepo
0 0
reagovat

The Walk

Za mňa jeden z najlepších filmov roku 2015 . Zemeckis je opäť takmer v starej forme na ten film je radosť sa pozerať. Hollywood pre masy v tej najklasickejšej a v rukách majstra aj najlepšej podobe. Je to vtipné, napínavé, dojímavé, fantasticky natočené, príjemne zahrané a dohromady výborné. Absenciu divákov v kinách a oscarových nominácií nechápem. 9/10
646314
Za mňa jeden z najlepších filmov roku 2015 . Zemeckis je opäť takmer v starej forme na ten film je radosť sa pozerať. Hollywood pre masy v tej najklasickejšej a v rukách majstra aj najlepšej podobe. Je to vtipné, napínavé, dojímavé, fantasticky natočené, príjemne zahrané a dohromady výborné. Absenciu divákov v kinách a oscarových nominácií nechápem. 9/10
The Walk
0 0
reagovat

Jersey Girl

Skvelé, nevedel som čo to vlastne je a bol som milo prekvapený. :+
Najlepší Smith spolu s Dogmou a Clerks 2.
646305
Skvelé, nevedel som čo to vlastne je a bol som milo prekvapený. *:+* Najlepší Smith spolu s Dogmou a Clerks 2.
Jersey Girl
0 0
reagovat

Big Short

Skvelé. S obrovskou chuťou natočený, napísaný a zahraný film so super drivom. A ani mi nevadilo, že tým finančným bullshitom čo sa tam riešili som nerozumell a ani po filme im nerozumiem. A je jedno, že mi ich vysvetľovala Margot Robbie vo vani. 8/10
646287
Skvelé. S obrovskou chuťou natočený, napísaný a zahraný film so super drivom. A ani mi nevadilo, že tým finančným bullshitom čo sa tam riešili som nerozumell a ani po filme im nerozumiem. A je jedno, že mi ich vysvetľovala Margot Robbie vo vani. 8/10
Big Short
0 0
reagovat
Pořád je ale šance, že to bude vypadat líp než Singerova verze. ?)
646280
Pořád je ale šance, že to bude vypadat líp než Singerova verze. *?)*
0 0
reagovat
Jezisi... Finchera vystrida takove hovado neschopne... No nazdar.
646273
Jezisi... Finchera vystrida takove hovado neschopne... No nazdar.
0 0
reagovat
646264
[link="https://vimeo.com/156224700"]the oscars promo[/link]
0 0
reagovat

Komu hulí brabce?

646229
[link="http://www.slashfilm.com/captain-nemo-movie-director-james-mangold/"]To snad ne[/link]
Komu hulí brabce?
0 0
reagovat
nikdy jsem o něm neslyšel
646212
nikdy jsem o něm neslyšel
0 0
reagovat

xxendxx

ten film za veľa nestál, ale uvedomuješ si, že wallace je opravdový spisovateľ, ktorý napísal tu buchľu, však?
646208
ten film za veľa nestál, ale uvedomuješ si, že wallace je opravdový spisovateľ, ktorý napísal tu buchľu, však?
xxendxx
0 0
reagovat

end of the tour

Eisenberg i segel jsou fajn, ale i kdyz to ma jen 100 minut, tak se to neunosne vlece a tema "rozhovor novinare / spisovatele se spisovatelem kvuli clanku zni stejne zabavne, jak to ve skutecnosti zabavny je. Porad jen sedej kourej a zvanej. Bejt to dokument s nejakym opravdovym spisovatelem natocenej timhle stylem, mohlo by to bejt super. Ale i pres svou sympaticnost vsech postav mi bylo uplne ukradeny, o cem mluvi... Ani si nepamatuju, jestli jsem to dokoukal nebo jestli jse pred koncem usnul. A asi je mi to jedno, pokud se tam nestal na konci nejakrj supertwist. Pusobilo to podobne jako jobs, kterej byl ale mnohem lip napsanej. 3/10
646205
Eisenberg i segel jsou fajn, ale i kdyz to ma jen 100 minut, tak se to neunosne vlece a tema "rozhovor novinare / spisovatele se spisovatelem kvuli clanku zni stejne zabavne, jak to ve skutecnosti zabavny je. Porad jen sedej kourej a zvanej. Bejt to dokument s nejakym opravdovym spisovatelem natocenej timhle stylem, mohlo by to bejt super. Ale i pres svou sympaticnost vsech postav mi bylo uplne ukradeny, o cem mluvi... Ani si nepamatuju, jestli jsem to dokoukal nebo jestli jse pred koncem usnul. A asi je mi to jedno, pokud se tam nestal na konci nejakrj supertwist. Pusobilo to podobne jako jobs, kterej byl ale mnohem lip napsanej. 3/10
end of the tour
0 0
reagovat

do_Od

Docela mě zajímá jak hon nabušej, ale výběr to není špatnej.:+
646202
Docela mě zajímá jak hon nabušej, ale výběr to není špatnej.*:+*
do_Od
0 0
reagovat
the big short (2015)
55% - hrozna picovina. dal bych tomu maximalne oscara z obsazeni, ktery je dokonce lepsi nez v spotlight. vsichni byli hodne dobri a jeremy strong byl dokonce perfektni. vtipny mi to neprislo skoro vubec a ten scenar celkove za moc nestal.
646188
the big short (2015) 55% - hrozna picovina. dal bych tomu maximalne oscara z obsazeni, ktery je dokonce lepsi nez v spotlight. vsichni byli hodne dobri a jeremy strong byl dokonce perfektni. vtipny mi to neprislo skoro vubec a ten scenar celkove za moc nestal.
0 0
reagovat

The Defiant Ones (1958)

Pecka. Keď má film dobrý príbeh, zaujímavé vzťahy medzi skvelo zahranými postavami a navyše svižné tempo, aj ten zub času sa podpisuje menej intenzívne než je v podobnom žánri bežné. 9/10
646182
Pecka. Keď má film dobrý príbeh, zaujímavé vzťahy medzi skvelo zahranými postavami a navyše svižné tempo, aj ten zub času sa podpisuje menej intenzívne než je v podobnom žánri bežné. 9/10
The Defiant Ones (1958)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se