reaguje na:
Ex-SOLDIER
S angínou mi to přišlo nejdřív jako kdybych žil v sauně a někdo zlomyslně nechal odstranit dveře. Přes víkend se tu rozburácelo a něco rozlilo, pocitově jsem ale pořád na placu Duny :)
|
reagovat
|


Já tedy dnes také vyrážel na vodu před šestou (to dělám ostatně i jindy, protože řeka je tu úzká a klikatá, takže lépe, když není moc provoz), ale klasicky jen něco přes hodinku a zpátky (ono by mi o moc víc doma beztak neprošlo, že...

