Ale jinak máš samozřejmě pravdu a s morálkou postav, kterým má divák fandit jsou tyhle filmy občas dost na štíru. Naštěstí jsou tak silné nebo zábavné, že to u mě přebije. A jak nakoukávám čím dál tím starší Hollywood tak musím říct, že bylo hůř. V takové The Lady Eve nebo The Palm Beach Story jsem fakt už nevěděl komu fandit
A to se mi ty filmy i tak líbily ale osobní trvalky se z nich bohužel nestanou.



