a zatím mi to teda drsný nepřijde, ale naopak mě to zaujalo tím světem jak jsem popisoval. Teď v červnu vyjde třetí díl, tak se těším 
a zatím mi to teda drsný nepřijde, ale naopak mě to zaujalo tím světem jak jsem popisoval. Teď v červnu vyjde třetí díl, tak se těším 
|
reagují:
Demonic8
|
reagovat
|
(cca 1:08).|
reagují:
House5
|
reagovat
|
|
reagovat
|
3 filmy čo som videl včera (kinosála Cineum Aurore):|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
kristian.nguyen
|
reagovat
|
|
reagují:
Tyller
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Tyller
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|