
reaguje na:
connor
To isté pri Ruridragon. Ako ja som rád že to vzniká, ale oni to má momentálne 40 kapitol a vychádza tak jedna za mesiac keď sa zadari a sem tam pár rokov prestávka...nechápem načo sa vôbec zaťažujú s anime teraz, nedáva to zmysel, lebo tiež na druhú sériu sa bude čakať dlhé roky. A ak chcú nalákať nových fanúšikov na mangu, tak to ich skôr naserú vsetkych keď zistia ako na tom manga je 

|
reagují:
connor
|
reagovat
|

. Zatím je to nádherný propracovaný fantasy svět, na který se hezky dívá.
a zatím mi to teda drsný nepřijde, ale naopak mě to zaujalo tím světem jak jsem popisoval. Teď v červnu vyjde třetí díl, tak se těším 


Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.