Jinak já mít AppleTV, tak bych se určitě podíval na Lessons in Chemistry, protože knihu jsem si svého času velmi užil a Brie Larson mi do té role přijde dokonalá - zároveň ale vím, že tu na ni mnozí jsou až alergičtí, takže jsem radši obezřetný...


|
reagují:
MarvinP
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Jokolo
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|