Já se přiznám, jsouc namlsán Ryanem pro mě napoprvé Bratrstvo taky nebylo za desítku. Zákonitě méně filmové pojetí a moc postav, ve kterých jsem se ztrácel. Až na druhé, třetí shlédnutí se z toho stala ona nejlepší minisérie všech dob.
Pacific a trochu víc Masters of the Air bych zkusil určitě. SAS: Rogue Heroes je vedle nich chudý příbuzný. Na druhou stranu perfektní a neoprávněně pod radarem je seriálová Catch-22.
Z dalších žánrů bych doporučil moderní klasiky Succession a Fleabag, nečekaně zábavné a návykové The Last Kingdom a samozřejmě, jako vždy, The Expanse.
Čestná zmínka: The White Lotus
reaguje na:
Leefko
|
reagovat
|
(což je možná důvod, proč to vidělo tak málo lidí) , ale je to dost zábavné i drsné. 
.
