Já mám prostě slzy štěstí v očích, všechno je tak... dokonalé. Včetně naprosto perfektně zvolené písničky.
Nechce se mi tomu stále skoro věřit.
reaguje na:
Ex-SOLDIER
|
reagují:
Ex-SOLDIER
|
reagovat
|



