Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 1241 - 1260 Napsat příspěvek

The Wire S02

Od ulic Baltimoru přesun k přístavu a dokům. Chvilku jsem si zvykal, nebudu lhát, hlavně kvůli tomu, že sbor je zase na kusy, Barksdalův gang sledujeme skrz dvě linky, a hlavní fokus dostávají odboroví dokaři, kteří mi zpočátku nebyli dvakrát sympatičtí. Simon ale zase potvrdil, že je to zatraceně kvalitní showrunner, protože čím déle tahle série jede, tím lepší to všechno je.
Skupina policistů je sjednocena a obohacena o nové postavy, mají mezi sebou nové dynamiky (hodně mě pobavilo, že v této sérii jsou v podstatě jen nástrojem msty), Barksdalova a Stringerova rovina hodně slibuje do budoucna, a dost se těším, jak s tím tvůrci naloží, ale hlavně: došlo mi, že Simon se už nechce nutně soustředit na policejní práci. To už probral minule, a čím byla v první sérii "naše" jednotka, tím jsou teď dokaři, na kterých se zase krásně ukazuje, jak se vlastně ke zločinu jako takovému obyčejný člověk dostane. Postupný růst členů jednotky a frustrace z neschopnosti a nadutosti nadřízených tak teď nahrazují různé osudy několika dokařů a uvědomění si, že to nejsou jen tak jednorozměrní sígři, ale především do jednoho velmi tragické postavy.
V první sérii to vypadalo, že Simon se bude soustředit na to, jak taková policie vlastně funguje. Teď už je mi jasné, že v rámci zbylých sérii dostanu zatraceně komplexní vhled do "systému" a jeho problémů. A nebudu lhát, hodně se na to těším...
966181
Od ulic Baltimoru přesun k přístavu a dokům. Chvilku jsem si zvykal, nebudu lhát, hlavně kvůli tomu, že sbor je zase na kusy, Barksdalův gang sledujeme skrz dvě linky, a hlavní fokus dostávají odboroví dokaři, kteří mi zpočátku nebyli dvakrát sympatičtí. Simon ale zase potvrdil, že je to zatraceně kvalitní showrunner, protože čím déle tahle série jede, tím lepší to všechno je. Skupina policistů je sjednocena a obohacena o nové postavy, mají mezi sebou nové dynamiky (hodně mě pobavilo, že v této sérii jsou v podstatě jen nástrojem msty), Barksdalova a Stringerova rovina hodně slibuje do budoucna, a dost se těším, jak s tím tvůrci naloží, ale hlavně: došlo mi, že Simon se už nechce nutně soustředit na policejní práci. To už probral minule, a čím byla v první sérii "naše" jednotka, tím jsou teď dokaři, na kterých se zase krásně ukazuje, jak se vlastně ke zločinu jako takovému obyčejný člověk dostane. Postupný růst členů jednotky a frustrace z neschopnosti a nadutosti nadřízených tak teď nahrazují různé osudy několika dokařů a uvědomění si, že to nejsou jen tak jednorozměrní sígři, ale především do jednoho velmi tragické postavy. V první sérii to vypadalo, že Simon se bude soustředit na to, jak taková policie vlastně funguje. Teď už je mi jasné, že v rámci zbylých sérii dostanu zatraceně komplexní vhled do "systému" a jeho problémů. A nebudu lhát, hodně se na to těším...
The Wire S02
8 0
reagovat

Metoda Markovič: Straka

Rozhodně dobrý rozjezd. Styl zůstal zachován, absence Soukupa zatím není známá, protože se tvůrci drží dobře jak stylu vyprávění, tak kamerových hrátek a vizuálu obecně, kór teďka jelikož se nacházíme v 80s, tak o to víc si užiju stylizaci a hudbu. Herci jsou vedeni dobře, na Lněničku jsem se těšil a Straka vypadá, že bude dobrý cast. :+
966174
Rozhodně dobrý rozjezd. Styl zůstal zachován, absence Soukupa zatím není známá, protože se tvůrci drží dobře jak stylu vyprávění, tak kamerových hrátek a vizuálu obecně, kór teďka jelikož se nacházíme v 80s, tak o to víc si užiju stylizaci a hudbu. Herci jsou vedeni dobře, na Lněničku jsem se těšil a Straka vypadá, že bude dobrý cast. *:+*
Metoda Markovič: Straka
0 0
reagovat

Shameless

Šestá řada, desátý až dvanáctý díl. Nechápu, jak je možné, že si ten seriál stále udržuje vysokou kvalitu. :o Je tu hodně dramat a přistihl jsem se, že při sledování jednotlivých dílů normálně trnu, co se stane příště. Závěrečný díl, to je takový mindfuck, že jsem měl pocit, jako že mě tvůrci regulérně víte co. Zbývá mi už jen pět řad a doufám, že se mám pořád na co těšit. :+
966172
Šestá řada, desátý až dvanáctý díl. Nechápu, jak je možné, že si ten seriál stále udržuje vysokou kvalitu. *:o* Je tu hodně dramat a přistihl jsem se, že při sledování jednotlivých dílů normálně trnu, co se stane příště. Závěrečný díl, to je takový mindfuck, že jsem měl pocit, jako že mě tvůrci regulérně [i]víte co[/i]. Zbývá mi už jen pět řad a doufám, že se mám pořád na co těšit. *:+*
Shameless
1 0
reagovat

MM: Straka 01

Baví mě to.
Ta komunistická osmdesátková atmosféra je zase vytěžena na maximum.
Lněnička tradičně skvělý a Straku vybrali dobře.
Jediné, co mi zatím chybí, jsou ty doplňující případy, kterými to začínalo a končilo.
Ty bývaly kolikrát víc mrazivé než hlavní případ.
966169
Baví mě to. Ta komunistická osmdesátková atmosféra je zase vytěžena na maximum. Lněnička tradičně skvělý a Straku vybrali dobře. Jediné, co mi zatím chybí, jsou ty doplňující případy, kterými to začínalo a končilo. Ty bývaly kolikrát víc mrazivé než hlavní případ.
MM: Straka 01
2 0
reagují: fabec
reagovat

MM: Straka 01

Slibnej začátek. V něčem stejný jako Hojer, což je dáno tím, že Soukup v první řadě prostě nastavil ty základy v takovém stylu, že by byla škoda nějak víc uhýbat. V něčem zas jiné. Už pochopitelně nemusíme představovat jedntotlivé členy krimi sboru či samotného Markoviče, takže víc prostoru tu má i samotný Straka, což je za mě velmi fajn, protože Kocek se zdá být velmi dobrou castingovou trefou. Taky se mi líbilo využití starých kamer pro dokreslení dobové atmosféry, takových záběrů bych klidně rád viděl i více. Zatím tu není tak tísnivá atmosféra okolo samotného případu, kdy to nevzbuzuje takovou hrůzu a napětí jako u Hojera, ale tady bych řekl,že s přibývajícími díli a vícero činy a ukázáním pokřiveného chování samotného Straky tohle ještě poroste. 
966160
Slibnej začátek. V něčem stejný jako Hojer, což je dáno tím, že Soukup v první řadě prostě nastavil ty základy v takovém stylu, že by byla škoda nějak víc uhýbat. V něčem zas jiné. Už pochopitelně nemusíme představovat jedntotlivé členy krimi sboru či samotného Markoviče, takže víc prostoru tu má i samotný Straka, což je za mě velmi fajn, protože Kocek se zdá být velmi dobrou castingovou trefou. Taky se mi líbilo využití starých kamer pro dokreslení dobové atmosféry, takových záběrů bych klidně rád viděl i více. Zatím tu není tak tísnivá atmosféra okolo samotného případu, kdy to nevzbuzuje takovou hrůzu a napětí jako u Hojera, ale tady bych řekl,že s přibývajícími díli a vícero činy a ukázáním pokřiveného chování samotného Straky tohle ještě poroste. 
MM: Straka 01
0 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
R.I.P Tony a Julian McMahon.
966152
R.I.P Tony a Julian McMahon.
966143
0 0
reagovat

Shameless

Šestá řada, osmý a devátý díl. Pořád je to výborný seriál a Tony měl pravdu, že se tu najednou začíná objevovat více queer postav. Mám z toho radost; doufám, že to bude nadále pokračovat. :+
966143
Šestá řada, osmý a devátý díl. Pořád je to výborný seriál a Tony měl pravdu, že se tu najednou začíná objevovat [spoiler]více queer postav[/spoiler]. Mám z toho radost; doufám, že to bude nadále pokračovat. *:+*
Shameless
1 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Godlike
Ale ak chceš kľudne to pozeraj aj s anglickým dabingom. Ja som to tak videl prvý krát a až teraz to pozerám po japonsky. A síce originál je originál, užil som si to vtedy aj po anglicky.
966135
Ale ak chceš kľudne to pozeraj aj s anglickým dabingom. Ja som to tak videl prvý krát a až teraz to pozerám po japonsky. A síce originál je originál, užil som si to vtedy aj po anglicky.
966124
2 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Ano, je to na Netflixu i na Crunchyroll, ale pokud se nemýlím, tak jen s anglickými titulky. 
Druhá řada bude asi nejprve na Crunchyroll a potom možná i jinde. 
966128
Ano, je to na Netflixu i na Crunchyroll, ale pokud se nemýlím, tak jen s anglickými titulky.  Druhá řada bude asi nejprve na Crunchyroll a potom možná i jinde. 
966124
1 0
reagovat
Je to Frieren: Beyond Journey´s End na Netflixu, žejo?:+
966124
Je to Frieren: Beyond Journey´s End na Netflixu, žejo?*:+*
1 0
reagují: SteKi, Demonic8
reagovat
reaguje na: studo
Nah, ja ji dosáhl uz napoprvé. :+
966115
Nah, ja ji dosáhl uz napoprvé. *:+*
966100
1 0
reagovat
reaguje na: SteKi
legendarnu 11/10 dosiahnes az rewatchom 8)
966100
legendarnu 11/10 dosiahnes az rewatchom *8)*
966099
0 0
reagují: connor
reagovat
reaguje na: studo
Ja si práve dávam rewatch prvej série a to je niečo tak dokonalé. Ono je to druhý krát snáď ešte lepšie. Stačí že začne hrať nejaká konkrétna melódia a hneď mám hrču v krku a slzy na krajíčku :D
966099
Ja si práve dávam rewatch prvej série a to je niečo tak dokonalé. Ono je to druhý krát snáď ešte lepšie. Stačí že začne hrať nejaká konkrétna melódia a hneď mám hrču v krku a slzy na krajíčku *:D*
966091
3 0
reagují: studo
reagovat

Frieren S02

966091
[url=https://www.youtube.com/watch?v=RH-FcW94z00]final trailer[/url]
Frieren S02
3 0
reagují: SteKi
reagovat

Shameless

Šestá řada, sedmý díl. Ian má novou (dočasnou?) lásku. Víc nechci spoilerovat, ale jedno vím stoprocentně. Tzv. slušní homofobové jsou ti nejhorší, protože právě ti vám za zvuků milých slovíček jsou schopni vrazit kudlu do zad, zatímco sprostí homofobové si aspoň na nic nehrajou. 
966074
Šestá řada, sedmý díl. Ian má [spoiler]novou (dočasnou?)[/spoiler] lásku. Víc nechci spoilerovat, ale jedno vím stoprocentně. Tzv. slušní homofobové jsou ti nejhorší, protože právě ti vám za zvuků milých slovíček jsou schopni vrazit kudlu do zad, zatímco sprostí homofobové si aspoň na nic nehrajou. 
Shameless
0 0
reagovat

Metoda Markovič: Straka

Lidé už samozřejmě hojně srovnávají Uhlíka s Kockem, což je úplně mimo, protože jejich předobrazy byly diametrálně jiné. Když se tehdy objevila ta první fotka Kocka, věřil jsem, že je skvělou volbou a už první díl to celkem potvrzuje. Líbí se mi ten kontrast kluka, co hrál v Sex O'Clock a co hraje tady. To zlo mu v podstatě číhá z očí, včetně toho šklebu. A opět žeru každý slovo Lněničky. Dál je brzy hodnotit, ale přijde mi, když napíšu, že je to s předchozí sérií o poznání méně temné, vyzní to přihlouple, pořád se tam dějí zlé věci. Ale jestliže u první někdo používal přízviska o Mindhunterovi, tak nechci říct, že tohle zatím vyznívá jako brutálnější Vyprávěj, ale Ondra to popisuje na čsfd celkem trefně. Sám jsem si říkal, že nová série/případ s novým vedením může znít slibně, ale tady to vlastně tak není, že by z toho výrazně šel jiný přístup. A občasné probliknutí do staré analogové nahrávky mi v tomhle směru nestačí. Možná neutrální dojem pramení i z toho, že v předchozí sérii tam paralelně probleskly další případy a tady je veškerá pozornost upřena zatím na tento případ. Každopádně je takhle na začátku největším pachatelem knír Adama Mišíka :) Nijak to nezavrhuji, vyčkávám, už jen se zvědavostí, jak se Kocek rozehraje. Kdybych nutně hodnotil díl, tak jsem zatím na těch neutrálních 3/5.
966027
Lidé už samozřejmě hojně srovnávají Uhlíka s Kockem, což je úplně mimo, protože jejich předobrazy byly diametrálně jiné. Když se tehdy objevila ta první fotka Kocka, věřil jsem, že je skvělou volbou a už první díl to celkem potvrzuje. Líbí se mi ten kontrast kluka, co hrál v Sex O'Clock a co hraje tady. To zlo mu v podstatě číhá z očí, včetně toho šklebu. A opět žeru každý slovo Lněničky. Dál je brzy hodnotit, ale přijde mi, když napíšu, že je to s předchozí sérií o poznání méně temné, vyzní to přihlouple, pořád se tam dějí zlé věci. Ale jestliže u první někdo používal přízviska o Mindhunterovi, tak nechci říct, že tohle zatím vyznívá jako brutálnější Vyprávěj, ale Ondra to popisuje na čsfd celkem trefně. Sám jsem si říkal, že nová série/případ s novým vedením může znít slibně, ale tady to vlastně tak není, že by z toho výrazně šel jiný přístup. A občasné probliknutí do staré analogové nahrávky mi v tomhle směru nestačí. Možná neutrální dojem pramení i z toho, že v předchozí sérii tam paralelně probleskly další případy a tady je veškerá pozornost upřena zatím na tento případ. Každopádně je takhle na začátku největším pachatelem [spoiler]knír Adama Mišíka :)[/spoiler] Nijak to nezavrhuji, vyčkávám, už jen se zvědavostí, jak se Kocek rozehraje. Kdybych nutně hodnotil díl, tak jsem zatím na těch neutrálních 3/5.
Metoda Markovič: Straka
1 0
reagovat
reaguje na: Leefko
Kolem března pak hledejte na TvZone recenzi. 
966026
Kolem března pak hledejte na TvZone recenzi. 
966022
0 0
reagovat

Urgent 2x01

Pozvolný rozjezd. Seznamování se starými i novými postavami.
Nová šéfka fajn, těším se na budoucí konfrontace.
Netěším se na ustřelené ruky.
Zatím mě štve jen ta mladá asiatka a trochu se bojím o psychické zdraví Mel.
966025
Pozvolný rozjezd. Seznamování se starými i novými postavami. Nová šéfka fajn, těším se na budoucí konfrontace. Netěším se na ustřelené ruky. Zatím mě štve jen ta mladá asiatka a trochu se bojím o [spoiler]psychické zdraví Mel.[/spoiler]
Urgent 2x01
0 0
reagovat
reaguje na: HotShot
Je to skvělá věc a jsem rád, že to hodnocení je - aspoň zatím - takové, jaké je ve skutečnosti. Že těch homofobních komentářů je tam oproti jiným dílům poskrovnu. To vysoké hodnocení je tam ne proto, že je to gay seriál, ale proto, že jde o precizně natočené dílo s výbornými herci, skvělým scénářem, přesnou režií apod. V Česku to kvůli současné nedostupnosti vidělo velmi málo lidí, kteří museli něco udělat, aby ten seriál mohli vidět. Jinými slovy ty lidi to opravdu zajímalo. Obávám se, že se snadnou dostupností na HBO Max to hodnocení klesne a celkové hodnocení bude opět poněkud zkreslené kvůli faktorům, které jsem popisoval vedle v Kecárně. Ten seriál tady hajpuju proto, že je opravdu výborný. Je to opravdu výjimečný fenomén a je součástí celospolečenské diskuse podobně jako byl u nás před pár lety coming out fotbalisty Jakuba Jankta. 
966023
Je to skvělá věc a jsem rád, že to hodnocení je - aspoň zatím - takové, jaké je ve skutečnosti. Že těch homofobních komentářů je tam oproti jiným dílům poskrovnu. To vysoké hodnocení je tam ne proto, že je to gay seriál, ale proto, že jde o precizně natočené dílo s výbornými herci, skvělým scénářem, přesnou režií apod. V Česku to kvůli současné nedostupnosti vidělo velmi málo lidí, kteří museli něco udělat, aby ten seriál mohli vidět. Jinými slovy ty lidi to opravdu zajímalo. Obávám se, že se snadnou dostupností na HBO Max to hodnocení klesne a celkové hodnocení bude opět poněkud zkreslené kvůli faktorům, které jsem popisoval vedle v Kecárně. Ten seriál tady hajpuju proto, že je opravdu výborný. Je to opravdu výjimečný fenomén a je součástí celospolečenské diskuse podobně jako byl u nás před pár lety coming out fotbalisty Jakuba Jankta. 
966019
1 0
reagovat
reaguje na: HotShot
Já o tom slyším ze zahraničí, a je to tam hodně probíraná a velmi chválená věc
966022
Já o tom slyším ze zahraničí, a je to tam hodně probíraná a velmi chválená věc
966019
0 0
reagují: hroubek
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se