reaguje na:
hroubek
Já musím retconovat, co jsem řekl. Do 4. série je MBB pořád velmi dobrá, v 5 nemá co hrát. Ale to dost herců, i kvůli dialogům (Winona, Will, Jon)
|
reagovat
|

