Tak jsem se skoro strefil, hahaha, tohle musí být trolling. Svého času Lindelof byl král seriálů které nabídnou spoustu otázek ale nijak nespěchají s odpověďmi, ale ten ty sariály dokázal kolem toho naplnit aspoň nějakým jiným dějem - ten tady není.
Jak se o mnoha nových seriálech říká že celé mohly být filmem, tak tohle ne, protože tady je za celou sezónu příběhu tak na dvě normální epizody. Ale na konci samozřejmě že teď už fakt jako určitě něco, teď příslib že už opravdu přestanou být debilové kteří chodí od ničeho k ničemu a místo záchrany vyhlazeného lidstva si radši pouští ohňostroje, a že od příští sezony fakt začnou něco řešit. Tak určitě.
Jestli je Better Call Saul i jen z půlky takhle o hovně, tak ho nikdy nechci vidět.
reaguje na:
HAL
Pluribus
|
reagují:
yeniczek
|
reagovat
|

