reaguje na:
Vincent
Špatnej čas premiéry no. Teď takhle před svátkama třeba na něco takového nemám noc náladu, a i časově je horší rozjíždět novou řadu. Po Novém roce to rozjedu.
|
reagovat
|






Hlavně když to sleduješ najednou, samozřejmě když koukneš na jednu dvacetiminutovku, tak je to většinou pohoda. I když, jak mi asi potvrdí každý fanoušek One Piece, i dvacet minut může působit jako hodina a tady je to pak právě o to bolestivější, když musí člověk čekat týden na pokračování. Ne že bych s tím měl až takové zkušenosti, naštěstí jsem začal na tohle anime koukat až nedávno, zrovna v části, která má povětšinou díky povaze předlohy (kde Oda v rámci finální ságy pořádně šlápl na plyn) na poměry Toei adaptace relativně obstojné tempo, a zbytek jsem před pár lety prostě přečetl, což je v tomto případě ten nejlepší a nejrychlejší způsob naskočení do vlaku. Ale prostě chci říct, že čas dokáže být docela vtipně gumový (jako Luffy