Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 1861 - 1880 Napsat příspěvek

Zaklínač S04

Normálně ať mi snad ruka upadne a shoří klávesnice, ale ta linka s Geraltem fakt dobře zabavila. Jako neni to dobrý, filmařsky to hodně hoří, ale tahle linka jako adaptace normálně s klidem obstojí. Kdyby mi čistě tuhle linku sestříhal jako film do dvou hodin a neznal bych předlohu, tak budu třeba i docela spokojenej na takovejch 6,5/10. Bohužel největší slabinou téhle linky je Hemsworth, kterej totálně nestíhá, nejen že jako Geralt je mizernej, ale obecně bych řekl, že prostě nemá na to, aby táhl projekt jako lídr v hlavní roli. Uznávám, že Fishburne, ačkoliv somatotypem, maskováním a kostýmem je vzhledem k předloze dost k smíchu, tak herecky se snaží a drží takovej ten charakter, jak by to cca mělo vypadat. 

Plus spousta škod už je prostě napáchána z dřívějška (příšernej cast na všech frontách, dementní linky jako ta s monolity...) takže v pohodě už to asi nebude nikdy, ale s klidem bych řekl, tahle část je určitě od první řady to nejlepší, co Zaklínač přinesl.

Ostatní linky už jsou na tom hůř. Obecně vidim problém v tom, že tvůrci neumí rozvrhnout a držet tempo napříč sérií. Už i ta linka s Geraltem je v prostředních dílech hodně přibržená a v podstatě je to jeden díl = jedna scéna rozstříhaná na víc částí ( a ještě do toho příšernej vyplňovací díl s flashbacky - jako už u těch klasických TV produkcí s 22 díly se běžně prskalo nad výplňovkama, ale oni jsou teď běžné i u těchto VOD seriálů s 8 díly, což je fakt ostuda...). Nejvíc patrný je to u Ciri, tak od představení Bonharta se vlastně nic nestane a celé je to čekání je na finální střet. Uznávám, že ty románové díly jsou mnohem víc na filmové zpracování, ale šikovnej scénárista by měl prostě umět ty jednotlivé linky nějak rozseknout napříč díly tak, aby to drželo líp pohromadě jako jedna řada. 

Nejhorší je za mě rozhodně ta linka s čarodějnicema. Tam tvůrci lepí jak můžou, vymyslej si Bitvu o Bradavic...jo, to jsme jinde... Hážou jednu facku za druhou pro čtenáře knih, aby ukázali, že oni si můžou dovolit odklonit jak chtěj a nikdo s tim nic neudělá. Plus vyjma Yennefer jsou všechny ty čarodějky nezapamatovatelný komparz. 

Je poznat, že tvůrci dostali tak čtvrtinu rozpočtu co třeba měla první řada, ale tohle je něco, co mi třeba až tak nevadilo. Opět bych teda řekl, že i běžněj divák si toho všimne, že většina větší akce je narvaná tak do jednoho dílu a zbytek akčních nebo davových sekvencí se maskuje jak se dá, aby to nebylo poznat (jde to poznat).

Nevim teda, jak chtěj všechen zbytek (dvě knihy) narvat do jedné další řady. Zvlášť u Ciri se moc nehejbou dopředu, měli potkany vyřídit už tak v půlce řady, stejně je nikdo nemá rád.  Budo to docela kvapík. Nedivil bych se, kdyby vyhodili kompet linku s Divokým honem, o kterém v této řadě není ani zmímka. U Yennefer by to naopak mělo být v pohodě, tam vlastně skočili skoro až do závěrečné knihy.

Závěr s Emihem a tím čarodějem a tím něčím, co to tam uklohnili, mě docela vyděsil, že co to zas vymysleli za kravinu...Obecně monstra jsou dost slabota, nevim ,proč furt vymejšlej nějaký kraviny. Jediný fakt zdaříly byly ty Rusalky, to byla část, která opravdu dobře vystihovala celý ten svět a jeho fungování. 
960406
Normálně ať mi snad ruka upadne a shoří klávesnice, ale ta linka s Geraltem fakt dobře zabavila. Jako neni to dobrý, filmařsky to hodně hoří, ale tahle linka jako adaptace normálně s klidem obstojí. Kdyby mi čistě tuhle linku sestříhal jako film do dvou hodin a neznal bych předlohu, tak budu třeba i docela spokojenej na takovejch [b]6,5/10[/b]. Bohužel největší slabinou téhle linky je [b]Hemsworth[/b], kterej totálně nestíhá, nejen že jako Geralt je mizernej, ale obecně bych řekl, že prostě nemá na to, aby táhl projekt jako lídr v hlavní roli. Uznávám, že [b]Fishburne[/b], ačkoliv somatotypem, maskováním a kostýmem je vzhledem k předloze dost k smíchu, tak herecky se snaží a drží takovej ten charakter, jak by to cca mělo vypadat.  Plus spousta škod už je prostě napáchána z dřívějška ([b]příšernej cast na všech frontách, dementní linky jako ta s monolity...[/b]) takže v pohodě už to asi nebude nikdy, ale s klidem bych řekl, tahle část je určitě od první řady to nejlepší, co Zaklínač přinesl. Ostatní linky už jsou na tom hůř. Obecně vidim problém v tom, že [b]tvůrci neumí rozvrhnout a držet tempo napříč sérií[/b]. Už i ta linka s Geraltem je v prostředních dílech hodně přibržená a v podstatě je to jeden díl = jedna scéna rozstříhaná na víc částí ( a ještě do toho příšernej [b]vyplňovací díl s flashbacky[/b] - jako už u těch klasických TV produkcí s 22 díly se běžně prskalo nad výplňovkama, ale oni jsou teď běžné i u těchto VOD seriálů s 8 díly, což je fakt ostuda...). Nejvíc patrný je to u Ciri, tak od představení Bonharta se vlastně nic nestane a celé je to čekání je na finální střet. Uznávám, že ty románové díly jsou mnohem víc na filmové zpracování, ale šikovnej scénárista by měl prostě umět ty jednotlivé linky nějak rozseknout napříč díly tak, aby to drželo líp pohromadě jako jedna řada.  Nejhorší je za mě rozhodně ta linka s čarodějnicema. Tam tvůrci lepí jak můžou, vymyslej si [b]Bitvu o Bradavic...jo, to jsme jinde... [/b]Hážou jednu facku za druhou pro čtenáře knih, aby ukázali, že oni si můžou dovolit odklonit jak chtěj a nikdo s tim nic neudělá. Plus vyjma Yennefer jsou všechny ty čarodějky nezapamatovatelný komparz.  Je poznat, že tvůrci dostali tak[b] čtvrtinu rozpočtu[/b] co třeba měla první řada, ale tohle je něco, co mi třeba až tak nevadilo. Opět bych teda řekl, že i běžněj divák si toho všimne, že většina větší akce je narvaná tak do jednoho dílu a zbytek akčních nebo davových sekvencí se maskuje jak se dá, aby to nebylo poznat (jde to poznat). [b]Nevim teda, jak chtěj všechen zbytek (dvě knihy) narvat do jedné další řady[/b]. Zvlášť u Ciri se moc nehejbou dopředu, měli potkany vyřídit už tak v půlce řady, stejně je nikdo nemá rád.  Budo to docela kvapík. Nedivil bych se, kdyby vyhodili kompet linku s Divokým honem, o kterém v této řadě není ani zmímka. U Yennefer by to naopak mělo být v pohodě, tam vlastně skočili skoro až do závěrečné knihy. Závěr s Emihem a tím čarodějem a tím něčím, co to tam uklohnili, mě docela vyděsil, že co to zas vymysleli za kravinu...Obecně monstra jsou dost slabota, nevim ,proč furt vymejšlej nějaký kraviny. Jediný fakt zdaříly byly ty [b]Rusalky[/b], to byla část, která opravdu dobře vystihovala celý ten svět a jeho fungování. 
Zaklínač S04
3 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
:D
960405
*:D*
960404
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
O tom, že jste kukali tu nikdo nepochybuje. Jen nad tím, jestli to nějak souvisí :D
960404
O tom, že jste kukali tu nikdo nepochybuje. Jen nad tím, jestli to nějak souvisí *:D*
960401
3 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
nic vzrusujuce, bejvalka to kukala a ja s nou
960401
nic vzrusujuce, bejvalka to kukala a ja s nou
960388
1 0
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: pepo
Skoro se bojím ptát se po příčinné souvislosti... ;)
960388
Skoro se bojím ptát se po příčinné souvislosti... *;)*
960386
3 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Nutila ma vtedajsia partnerka
960386
Nutila ma vtedajsia partnerka
960382
1 0
reagují: SeldomSeen
reagovat
reaguje na: pepo
Vydržel jsi u toho o 24 dílů víc, než bych kdy čekal.:D
960382
Vydržel jsi u toho o 24 dílů víc, než bych kdy čekal.*:D*
960375
6 0
reagují: pepo
reagovat
Mňa Stranger Things nebavilo. Prvú sériu som videl, fajn neurážajúci priemer-ľahký nadpriemer, 6/10. Žiaden dôvod pokračovať v sledovaní. Ak mám chuť na štylizované kid-adventure / young adult s temnou prímesou, dám si Wednesday - much better.
960378
Mňa Stranger Things nebavilo. Prvú sériu som videl, fajn neurážajúci priemer-ľahký nadpriemer, 6/10. Žiaden dôvod pokračovať v sledovaní. Ak mám chuť na štylizované kid-adventure / young adult s temnou prímesou, dám si Wednesday - much better.
1 -6
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Já měl asi tak minutu otevřenej ten odpovědní formulář a pak jsem ho po chvíli koukání zase zavřel :D
960377
Já měl asi tak minutu otevřenej ten odpovědní formulář a pak jsem ho po chvíli koukání zase zavřel *:D*
960376
5 0
reagovat
reaguje na: pepo
No tys tady chyběl... :D
960376
No tys tady chyběl... *:D*
960375
16 0
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: Kostěj
mne prisla na hovno uz prva seria8) druha bola celkom ok. 

a toto podpisujem 
úplně nejpozději od toho šílenýho Neverending story, to jsem si prostě chtěl vydloubnout oči a zacpat si s nima uši

na stvrtu som nenasiel odvahu
960375
mne prisla na hovno uz prva seria*8)* druha bola celkom ok.  a toto podpisujem  úplně nejpozději od toho šílenýho Neverending story, to jsem si prostě chtěl vydloubnout oči a zacpat si s nima uši na stvrtu som nenasiel odvahu
960372
0 0
reagují: (=LIFTY=), TedGeorge
reagovat
reaguje na: HotShot
Uff, fakt byl? Mně přišlo právě naprosto přirozený, kam to šlo. Už si to moc nepamatuju, ale nezměnila se právě spíš Eleven (veskrze organicky, (pre)pubertálně)?

Jop, vskutku cítím re-watch ve svý bezprostřední budoucnosti, jen co dneska dojedeme ty rozkoukaný Holdovers, tak to navrhnu :+
960374
Uff, fakt byl? Mně přišlo právě naprosto přirozený, kam to šlo. Už si to moc nepamatuju, ale nezměnila se právě spíš Eleven (veskrze organicky, (pre)pubertálně)? Jop, vskutku cítím re-watch ve svý bezprostřední budoucnosti, jen co dneska dojedeme ty rozkoukaný Holdovers, tak to navrhnu *:+*
960373
0 0
reagovat
reaguje na: Kostěj

2. řada Stranger Things

Já jsem to zatím nerewatchoval, ale pamatuju si, že mě tehdy extrémně vadila ta proměna Hoppera charakteru, kdy to ve druhé řadě byla najednou úplně jiná postava než v té první. Možná by to za ten rewatch stálo.
960373
Já jsem to zatím nerewatchoval, ale pamatuju si, že mě tehdy extrémně vadila ta proměna Hoppera charakteru, kdy to ve druhé řadě byla najednou úplně jiná postava než v té první. Možná by to za ten rewatch stálo.
2. řada Stranger Things
960363
0 0
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Helejte pánové, nemám teď moc čas to pořádně formulovat, takže se asi nevyjádřim správně, ale za mě to celý zabil ten přesun k (nevalně vtipný) komedii/parodii/80s-fan-service a ten přesně přišel právě s trojkou. 

Jasný, Max running up that hill je scéna epická a ano, Vecna a jeho origin je zdaleka nejlepší aspekt celý čtvrtý řady, ale jako celek to za mě prostě nefunguje...no, úplně nejpozději od toho šílenýho Neverending story, to jsem si prostě chtěl vydloubnout oči a zacpat si s nima uši.

Jednička byla veskrze vážná záležitost, Eleven mi bylo opravdu upřímně líto. Dvojka byla more of the same na základě úspěchu jedničky, ale furt se dalo hrdinům držet palce a ty příběhový odskoky (výlet do ?Detroitu?) dávaly smysl.

Trojka a zejména čtyřka pak úplně řve, jak si někdo udělal checklist, co tam všechno musí bejt a pak se to vyplnilo debilní vatou, nefunkčníma monologama o traumatech (srovnej dopad Hopperova nekonečnýho proslovu v gulagu s dvěma krátkejma flashbackama v jedničce), a otevřeně kokotskejma scénama, jako ta v letadle, protože legranda přece.

Jsem samozřejmě za tebe rád, že furt dobrý :+, ale pro mě je to fakt zoufalej příklad úpadku generovanýho úspěchem, hlavně proto, že ta první série byla opravdu strašně super...
960372
Helejte pánové, nemám teď moc čas to pořádně formulovat, takže se asi nevyjádřim správně, ale za mě to celý zabil ten přesun k (nevalně vtipný) komedii/parodii/80s-fan-service a ten přesně přišel právě s trojkou.  Jasný, Max running up that hill je scéna epická a ano, Vecna a jeho origin je zdaleka nejlepší aspekt celý čtvrtý řady, ale jako celek to za mě prostě nefunguje...no, úplně nejpozději od toho šílenýho Neverending story, to jsem si prostě chtěl vydloubnout oči a zacpat si s nima uši. Jednička byla veskrze vážná záležitost, Eleven mi bylo opravdu upřímně líto. Dvojka byla more of the same na základě úspěchu jedničky, ale furt se dalo hrdinům držet palce a ty příběhový odskoky (výlet do ?Detroitu?) dávaly smysl. Trojka a zejména čtyřka pak úplně řve, jak si někdo udělal checklist, co tam všechno musí bejt a pak se to vyplnilo debilní vatou, nefunkčníma monologama o traumatech (srovnej dopad Hopperova nekonečnýho proslovu v gulagu s dvěma krátkejma flashbackama v jedničce), a otevřeně kokotskejma scénama, jako ta v letadle, protože legranda přece. Jsem samozřejmě za tebe rád, že furt dobrý *:+*, ale pro mě je to fakt zoufalej příklad úpadku generovanýho úspěchem, hlavně proto, že ta první série byla opravdu strašně super...
960364
5 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Kostěj
Nesouhlas. 2. sérka byla při rewatchi suverénně nejhorší, protože to prostě vypadalo jako kopie první sezóny, aniž by to dávalo smysl. 3. měla své kouzlo, byť byla jiná a 4. série, minimálně ta první polovina končící s Max je pro mě osobně vrchol ST. Pak se to trochu táhlo, plus finále mě i sralo Ta banda těch fotbalistů je dost extrémní, Eddieho smrt vyloženě zbytečná, imho (víc sebevražda, než heroický čin), a samotný konec, kdy ve zprávách se mluví o úniku plynu... docela nechápu v jakém stavu ten svět tedy má být.
Preference stranou mi ten seriál přijde jako jeden z nejkonzistentnějších zážitků vůbec. 1 je king, ale 4 se do těch výšin vrací, což mi u "nastavované kaše" přijde dost působivé. Jako taková je 5. sezóna jedna z mých nejočekávanějších věcí z poslední doby. 
960371
Nesouhlas. 2. sérka byla při rewatchi suverénně nejhorší, protože to prostě vypadalo jako kopie první sezóny, aniž by to dávalo smysl. 3. měla své kouzlo, byť byla jiná a 4. série, minimálně ta první polovina končící s Max je pro mě osobně vrchol ST. Pak se to trochu táhlo, plus finále mě i sralo [spoiler]Ta banda těch fotbalistů je dost extrémní, Eddieho smrt vyloženě zbytečná, imho (víc sebevražda, než heroický čin), a samotný konec, kdy ve zprávách se mluví o úniku plynu... docela nechápu v jakém stavu ten svět tedy má být.[/spoiler] Preference stranou mi ten seriál přijde jako jeden z nejkonzistentnějších zážitků vůbec. 1 je king, ale 4 se do těch výšin vrací, což mi u "nastavované kaše" přijde dost působivé. Jako taková je 5. sezóna jedna z mých nejočekávanějších věcí z poslední doby. 
960363
6 0
reagovat

Plur1bus

Z pilotu jsem byl nadšený. Z druhé epizody už bohužel výrazně méně. Nechám to několik neděl uzrát a počkám, jak se to vystříbří.
960369
Z pilotu jsem byl nadšený. Z druhé epizody už bohužel výrazně méně. Nechám to několik neděl uzrát a počkám, jak se to vystříbří.
Plur1bus
3 0
reagovat

Star Wars: Akolytka

Prečítal som si tu všetky príspevky od začiatku roka, vyzerá  že ste tu dosť úzka skupina, tak dúfam že mi udelíte audienciu, keď už pre nič iné, tak aspoň z ľútosti, pretože som po pol roku dopozeral Akolytku.

Bola to jedna z najhlúpejších (ak nie vôbec najhlúpejšie) napísaných vecí aké som kedy videl. Dialógy aj dej boli nelogické a hlúpe ale v mnohých chvíľach aj maximálne dementné. Tvorcovi absolútne nekonzistentne narábajú so silou postáv, ktoré sú len tak silné ako ich práve potrebujú, bez ohľadu na to čo sme videli predtým, ale zároveň sú nekonzistentný aj v následnostiach scén. Len pre príklad taká chuťovka, kedy Mae a Qimir riešia, že sa musia pohnúť lebo im ostávajú už len tri hodiny svetla, zatiaľ čo Jediovia sú ešte len na Coruscante, kde plánujú výpravu, aby následne obe skupiny došli na miesto určenia takmer súčasne. Ťažko priemerné a neoriginálne scenáre Mandaloriana sú oproti tomuto poklad. Nehovoriac o tom že v celom seriály nie je jediný kompetentný Jedi.
Našťastie len polovica obsadenia je nesympatická. Pritom je to škoda lebo vizuálne to je dosť často celkom pekné a dokonca sú tu príjemné reálne lokácie. 
Na tento seriál dokonale platí pravidlo, že pokiaľ dramatický seriál nie je schopný udržať, minutáž svojich epizód na klasických 40-45 minútach (a viac), tak ním tvorcovia nemajú čo povedať. Napriek tomu že Boba Fettovi dávam odpad (nie pre kvalitu seriálu ale z iných dôvodov), toto je podstatne horšie.
Ako keby fanatický fanúšik Star Treku, ktorý z duše nenávidí Lucasovu galaxie, chcel túto značku rozložiť zvnútra. Škoda že peniaze ktoré šli na toto ale zároveň aj na Alien: Earth. nepoužili na nejaký naozaj poriadny projekt (napríklad ďalších 10 sérií Iba vraždy v budove). Akolytka je dokonalá demonštrácia neskutočne toxickej nemohúcnosti ktorú Disney v posledné roky predvádza. 
1,5*/10*
960368
Prečítal som si tu všetky príspevky od začiatku roka, vyzerá  že ste tu dosť úzka skupina, tak dúfam že mi udelíte audienciu, keď už pre nič iné, tak aspoň z ľútosti, pretože som po pol roku dopozeral Akolytku. Bola to jedna z najhlúpejších (ak nie vôbec najhlúpejšie) napísaných vecí aké som kedy videl. Dialógy aj dej boli nelogické a hlúpe ale v mnohých chvíľach aj maximálne dementné. Tvorcovi absolútne nekonzistentne narábajú so silou postáv, ktoré sú len tak silné ako ich práve potrebujú, bez ohľadu na to čo sme videli predtým, ale zároveň sú nekonzistentný aj v následnostiach scén. Len pre príklad taká chuťovka, kedy Mae a Qimir riešia, že sa musia pohnúť lebo im ostávajú už len tri hodiny svetla, zatiaľ čo Jediovia sú ešte len na Coruscante, kde plánujú výpravu, aby následne obe skupiny došli na miesto určenia takmer súčasne. Ťažko priemerné a neoriginálne scenáre [b]Mandaloriana[/b] sú oproti tomuto poklad. Nehovoriac o tom že v celom seriály nie je jediný kompetentný Jedi. Našťastie len polovica obsadenia je nesympatická. Pritom je to škoda lebo vizuálne to je dosť často celkom pekné a dokonca sú tu príjemné reálne lokácie.  Na tento seriál dokonale platí pravidlo, že pokiaľ dramatický seriál nie je schopný udržať, minutáž svojich epizód na klasických 40-45 minútach (a viac), tak ním tvorcovia nemajú čo povedať. Napriek tomu že [b]Boba Fettovi[/b] dávam odpad (nie pre kvalitu seriálu ale z iných dôvodov), toto je podstatne horšie. Ako keby fanatický fanúšik [b]Star Treku[/b], ktorý z duše nenávidí Lucasovu galaxie, chcel túto značku rozložiť zvnútra. Škoda že peniaze ktoré šli na toto ale zároveň aj na [b]Alien: Earth[/b]. nepoužili na nejaký naozaj poriadny projekt (napríklad ďalších 10 sérií [b]Iba vraždy v budove[/b]). Akolytka je dokonalá demonštrácia neskutočne toxickej nemohúcnosti ktorú Disney v posledné roky predvádza.  1,5*/10*
Star Wars: Akolytka
6 -3
reagovat

Witcher 4. sezóna

Je to brak a škoda toho promarněného potenciálu... ale když jsem věděl do čeho jdu, tak jsem si to jako celek užil a na 5. řadu se těším podstatně víc, než jsem se těšil na 4...
Oproti mizerné 3. sezóně je toto kvalitativní obrat. Ženy vpřed, casting atd. se rozhodně nezměnil, ale Regis, Bonhart a Geralt si to dávají, linka v močálech měla dokonce i nádech Witchera a občasná akce byla zábavná. Hlavní linka s Ciri bezcílně se plácající po světě je taky fajn, byť samozřejmě krysy jsou nesnesitelné (o to zábavnější je finále).

Jako Herkules z roku 2025 mě to baví. a že to má být Witcher jsem nemusel ignorovat tak moc, jako dřív.

Největší problém (krom znásilňování značky) vnímám v kouzelnických linkách, protože to nemá co nabídnout dramaticky ani akčně. Je to vyloženě nuda, jen aby měly ty postavy co hrát...

Jo a kvituju začátek 4. série, který poměrně nenásilně nahradil Geralta Geraltem a uvedl do děje - je fajn, že jde 3. sérku díky tomu defacto ignorovat.

PS: Netflix zveřejnil celou tu scénu s přízrakem a vypadalo to dost tragicky. V seriálu to z různých důvodů vyznívá podstatně líp. Ten trailer tomu udělal medvědí službu.

PPS: Ten první díl tomu klidně dejte... když už nic jiného, tak ve 49. minutě začne pěkně čvachtavá scéna a "meč ve voze" je i poměrně originální moment. :+
960366
Je to brak a škoda toho promarněného potenciálu... ale když jsem věděl do čeho jdu, tak jsem si to jako celek užil a na 5. řadu se těším podstatně víc, než jsem se těšil na 4... Oproti mizerné 3. sezóně je toto kvalitativní obrat. Ženy vpřed, casting atd. se rozhodně nezměnil, ale Regis, Bonhart a Geralt si to dávají, linka v močálech měla dokonce i nádech Witchera a občasná akce byla zábavná. Hlavní linka s Ciri bezcílně se plácající po světě je taky fajn, byť samozřejmě krysy jsou nesnesitelné ([spoiler]o to zábavnější je finále[/spoiler]). Jako Herkules z roku 2025 mě to baví. a že to má být Witcher jsem nemusel ignorovat tak moc, jako dřív. Největší problém (krom znásilňování značky) vnímám v kouzelnických linkách, protože to nemá co nabídnout dramaticky ani akčně. Je to vyloženě nuda, jen aby měly ty postavy co hrát... Jo a kvituju začátek 4. série, který poměrně nenásilně nahradil Geralta Geraltem a uvedl do děje - je fajn, že jde 3. sérku díky tomu defacto ignorovat. PS: Netflix zveřejnil celou tu scénu s přízrakem a vypadalo to dost tragicky. V seriálu to z různých důvodů vyznívá podstatně líp. Ten trailer tomu udělal medvědí službu. PPS: Ten první díl tomu klidně dejte... když už nic jiného, tak ve 49. minutě začne pěkně čvachtavá scéna a "meč ve voze" je i poměrně originální moment. *:+*
Witcher 4. sezóna
5 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Mně to nikdy nepřišlo, ale to vlastně zjistím až teď, jak na ty řady budu plynule navazovat. Čtvrtou mám ale docela v hlavě a tam to pro mě chytlo druhý dech a z toho závěru čtvrtého dílu s Max mám husí kůži pokaždé, když si na to vzpomenu.
I ten Vecna byl jako ultimátní záporák funkční.
Jen ty dlouhé díly mě trochu štvou. 50-60 minut je za mě ideální.
960365
Mně to nikdy nepřišlo, ale to vlastně zjistím až teď, jak na ty řady budu plynule navazovat. Čtvrtou mám ale docela v hlavě a tam to pro mě chytlo druhý dech a z toho závěru čtvrtého dílu s Max mám husí kůži pokaždé, když si na to vzpomenu. I ten Vecna byl jako ultimátní záporák funkční. Jen ty dlouhé díly mě trochu štvou. 50-60 minut je za mě ideální.
960363
3 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
No vidíš, u mě dvojka nejslabší, trojk a čtyřka lepší :)
960364
No vidíš, u mě dvojka nejslabší, trojk a čtyřka lepší :)
960363
6 0
reagují: Kostěj
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se