Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 2641 - 2660 Napsat příspěvek
reaguje na: Ex-SOLDIER
Horsi jak ten treti dil to nemuze byt a tvurci Ready or Not by do toho mohli vnest svezi krev.
Brandon by si blockbuster po te vyjebavce s Batgirl zaslouzil.
959759
Horsi jak ten treti dil to nemuze byt a tvurci Ready or Not by do toho mohli vnest svezi krev. Brandon by si blockbuster po te vyjebavce s Batgirl zaslouzil.
959753
6 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: esmo
To si nevyberes. Ja daval Deadpoola a Wolverina - sobota vecer, narvane mulitkino, hromada pubertaku...
Ja pomal panicky zachvat, jak se budu vztekat a...
Ticho jak v hrobe a smali se jen tam, kde se meli smat. Ve vysledku uzasny skupinovy zazitek.
959758
To si nevyberes. Ja daval Deadpoola a Wolverina - sobota vecer, narvane mulitkino, hromada pubertaku... Ja pomal panicky zachvat, jak se budu vztekat a... Ticho jak v hrobe a smali se jen tam, kde se meli smat. Ve vysledku uzasny skupinovy zazitek.
959742
4 0
reagovat
reaguje na: esmo
Na tohle pomáhaly víkendový projekce od 10, vyjma animáků. Dneska už jsem na to dost lenivej, ale byla jistota, že v 10 dopo tam budou 100% sedět jen ti, co fakt chtějí vidět film, cirka do 10 lidí (vyjma animáků, kdy je to mix trpících či vnímajících rodičů a dětí, co neusedí/usedí celý film). Cosi mi říká, že až se pokusím vystopovat tu novinku s Pattinsonem a Lawrence, budu mít podobnou „kliku“ jako ty.
959757
Na tohle pomáhaly víkendový projekce od 10, vyjma animáků. Dneska už jsem na to dost lenivej, ale byla jistota, že v 10 dopo tam budou 100% sedět jen ti, co fakt chtějí vidět film, cirka do 10 lidí (vyjma animáků, kdy je to mix trpících či vnímajících rodičů a dětí, co neusedí/usedí celý film). Cosi mi říká, že až se pokusím vystopovat tu novinku s Pattinsonem a Lawrence, budu mít podobnou „kliku“ jako ty.
959742
1 0
reagovat
reaguje na: fabec
Tak kdyby ti dva hráli jen rodiče hlavní postavy, kterou by mohla hrát třeba ta Samara nebo Ortega z jejich předchozích filmů, tak proč ne. 
959756
Tak kdyby ti dva hráli jen rodiče hlavní postavy, kterou by mohla hrát třeba ta Samara nebo Ortega z jejich předchozích filmů, tak proč ne. 
959754
3 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
To nemuze dopadnout dobre
959754
To nemuze dopadnout dobre
959753
1 0
reagují: HAL
reagovat
Brendan Fraser, Rachel Weisz Team with ‘Ready or Not’ Filmmakers for New ‘Mummy’ Movie

Shiver me timbers!:o Další legacy sequel, který nikdo nechce, ale zase Brendan...^^
959753
[url=https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/new-mummy-movie-brendan-fraser-rachel-weisz-1236418031/]Brendan Fraser, Rachel Weisz Team with ‘Ready or Not’ Filmmakers for New ‘Mummy’ Movie [/url]Shiver me timbers!*:o* Další legacy sequel, který nikdo nechce, ale zase Brendan...^^
4 0
reagují: (=LIFTY=), fabec
reagovat
To mi pripomnelo jednoho pana, kterej pred 20 lety prohlasil, ze "v dnesni dobe uz nemuzeme ty deti tak mlatit jak driv...", aby v zapeti dodal "ale ten nas kluk se musi rezat a rezat, nic jinyho nepomaha" :D
959751
To mi pripomnelo jednoho pana, kterej pred 20 lety prohlasil, ze "v dnesni dobe uz nemuzeme ty deti tak mlatit jak driv...", aby v zapeti dodal "ale ten nas kluk se musi rezat a rezat, nic jinyho nepomaha" *:D*
4 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Já se taky hodně divil ... prostě nějaký patnáctky, nebo kolik jim asi tak mohlo být ... vytočenej do běla, rád bych to vymazal z hlavy a viděl znovu :D
959750
Já se taky hodně divil ... prostě nějaký patnáctky, nebo kolik jim asi tak mohlo být ... vytočenej do běla, rád bych to vymazal z hlavy a viděl znovu *:D*
959746
1 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Od té doby, co jsem zažil puberťáky na Brutalistovi se tomuhle už nedivím ?)
959749
Od té doby, co jsem zažil puberťáky na Brutalistovi se tomuhle už nedivím *?)*
959746
1 0
reagovat
reaguje na: esmo
A kde se na te projekci vzali? :o
959746
A kde se na te projekci vzali? *:o*
959742
1 0
reagují: esmo, May
reagovat
reaguje na: esmo
Welcome, brother boomer!:D8)
959744
Welcome, brother boomer!*:D**8)*
959742
2 0
reagovat

Bugonia 8/10

Kurva já ty děcka začnu z toho sálu vyliskávat.
Mluvení, svícení mobilem, smích.
Ani u Yorgose nemám klid.
959742
Kurva já ty děcka začnu z toho sálu vyliskávat. Mluvení, svícení mobilem, smích. Ani u Yorgose nemám klid.
Bugonia 8/10
14 0
reagovat
reaguje na: Ravenous
Mám to podobne :+
959646
Mám to podobne *:+*
959594
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Když mě obecně moc nebaví duchařiny kde se věci dějí náhodně, protože to tak scénárista chtěl, a ne proto že děj vychází z nějakého smysluplného rámce a fikčního světa který se řídí nějakými čitelnými pravidly.

Myslím by dost pomohlo kdyby to "vysvětlení" v podobě doslovné inspirace folkovými legendami nebylo až u závěrečných titulků ale už na začátku. Příběh by nevylepšilo, ale pomohlo by nastavit očekávání (o filmu jsem si předem nic nezjišťoval) - osvětlilo by proč mnoho věcí v něm nedává smysl, ústně předávané legendy jsou nespolehlivé, a hlavně by mi pak některé věci nepřipadaly tak cringe, zvlášť finále tím dost trpělo (létání na koštěti, černý kozel jako most obvious antropomorfikace Satana ve vesmíru - ale zas nahé orgie kolem ohně se cení, jen jsem nepochopil proč jich tam najednou bylo šest).

Důraz na maximální dobovost ve výpravě i mluvě postav každopádně velmi oceňuji, Eggers se s detaily krásně piplá, ve všech svých filmech.
959608
Když mě obecně moc nebaví duchařiny kde se věci dějí náhodně, protože to tak scénárista chtěl, a ne proto že děj vychází z nějakého smysluplného rámce a fikčního světa který se řídí nějakými čitelnými pravidly. Myslím by dost pomohlo kdyby to "vysvětlení" v podobě doslovné inspirace folkovými legendami nebylo až u závěrečných titulků ale už na začátku. Příběh by nevylepšilo, ale pomohlo by nastavit očekávání (o filmu jsem si předem nic nezjišťoval) - osvětlilo by proč mnoho věcí v něm nedává smysl, ústně předávané legendy jsou nespolehlivé, a hlavně by mi pak některé věci nepřipadaly tak cringe, zvlášť finále tím dost trpělo ([spoiler]létání na koštěti, černý kozel jako most obvious antropomorfikace Satana ve vesmíru - ale zas nahé orgie kolem ohně se cení, jen jsem nepochopil proč jich tam najednou bylo šest[/spoiler]). Důraz na maximální dobovost ve výpravě i mluvě postav každopádně velmi oceňuji, Eggers se s detaily krásně piplá, ve všech svých filmech.
959592
5 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Mně asi nejméně sedl Seveřan. Ale pořád za sedm, takže dobrý. Maják je boží. :)
959607
Mně asi nejméně sedl [i]Seveřan[/i]. Ale pořád za sedm, takže dobrý. [i]Maják[/i] je boží. *:)*
959603
2 0
reagovat
Já mám The Witch z jeho filmů nejraději a viděl jsem ji jedinou víckrát.
A to se mi kromě vyhoněniny v podobě Majáku líbilo od něj všechno.
959603
Já mám The Witch z jeho filmů nejraději a viděl jsem ji jedinou víckrát. A to se mi kromě vyhoněniny v podobě Majáku líbilo od něj všechno.
4 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: hroubek
Flight or Fight
959602
Flight or Fight
959562
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Já mám taky 6/10 8)
Atmosféra i postavy super, ale jinak mě to svým příběhem nijak neodvařilo. Bohužel, naděje byla. 
959597
Já mám taky 6/10 *8)* Atmosféra i postavy super, ale jinak mě to svým příběhem nijak neodvařilo. Bohužel, naděje byla. 
959592
1 0
reagovat
reaguje na: HAL
Sulas, VVitch je sklamanie, Northmanovi neziaha ani po zakrvavenu achilovku
959594
Sulas, VVitch je sklamanie, Northmanovi neziaha ani po zakrvavenu achilovku
959591
2 -3
reagují: Tyller
reagovat
reaguje na: HAL
Tady se nepotkame,  Witch je bozi devítka. Sorry za lenost, že se dneska uz vic nerozepisu  :(
959592
Tady se nepotkame,  Witch je bozi devítka. Sorry za lenost, že se dneska uz vic nerozepisu  :(
959591
5 0
reagují: HAL, Demonic8
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se