To si nevyberes. Ja daval Deadpoola a Wolverina - sobota vecer, narvane mulitkino, hromada pubertaku...
Ja pomal panicky zachvat, jak se budu vztekat a...
Ticho jak v hrobe a smali se jen tam, kde se meli smat. Ve vysledku uzasny skupinovy zazitek.
reaguje na:
esmo
|
reagovat
|
Další legacy sequel, který nikdo nechce, ale zase Brendan...^^



