Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 2081 - 2100 Napsat příspěvek

John Candy: Mám se rád (2025)

Životopis, který mě v hodně věcech překvapil, neměl jsem o nich ani tušení. Jinak je to hezký souhrn jeho života a to množství herců a dalších slavných osobností, fíha. 
Jen mohli probrat víc filmů a nechápu proč vynechali Kokosy na sněhu.
958201
Životopis, který mě v hodně věcech překvapil, neměl jsem o nich ani tušení. Jinak je to hezký souhrn jeho života a to množství herců a dalších slavných osobností, fíha.  Jen mohli probrat víc filmů a nechápu proč vynechali Kokosy na sněhu.
John Candy: Mám se rád (2025)
9 0
reagovat

Filmová výzva: Hrdinové ve člunu

Moje očekávání nebyla v podstatě žádná, protože jsem o existenci tohoto filmu ani nevěděl. Nakonec se z toho vyklubalo pohodové sportovní drama inspirované skutečnými událostmi. Filmu nechybí dramatické okamžiky. Stejně jako sympatičtí hrdinové. Jenže celé je to natočené velmi rutinním způsobem, jako podle šablony. Výsledkem je tedy neurážející průměr.  8)
Moje hodnocení: 6/10
958195
Moje očekávání nebyla v podstatě žádná, protože jsem o existenci tohoto filmu ani nevěděl. Nakonec se z toho vyklubalo pohodové sportovní drama inspirované skutečnými událostmi. Filmu nechybí dramatické okamžiky. Stejně jako sympatičtí hrdinové. Jenže celé je to natočené velmi rutinním způsobem, jako podle šablony. Výsledkem je tedy neurážející průměr.  *8)* Moje hodnocení: 6/10
Filmová výzva: Hrdinové ve člunu
6 0
reagovat

Filmový výzva - Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Jako neznalci hororů mi pravděpodobně unikla spousta odkazů na slavné hororové scénky, ale nebránilo mi to si užít tenhle horor naruby. Ty šíleně parodické scény, nejvíc mě pobavil běh s motorovkou v závěsu hejna včel :D, to bylo něco. Hlavní dvojka je vynikající a ten casting je fakt skvělý. Má to obrovskou výhodu, že to je docela krátké, překvapivě se film vleze do 90 minut , což je dobře. Přišlo mi, že ke konci už trošku docházely nápady a nebylo to ono. 
I tak stále hezkých 7/10 a na párty s kamarády ideální film. :+
Díky za fajn tip, díky němuž jsem z tohoto obávaného kola vyšel dobře a ještě jsem se dobře zasmál. 
958192
Jako neznalci hororů mi pravděpodobně unikla spousta odkazů na slavné hororové scénky, ale nebránilo mi to si užít tenhle horor naruby. Ty šíleně parodické scény, nejvíc mě pobavil [spoiler]běh s motorovkou v závěsu hejna včel [/spoiler]*:D*, to bylo něco. Hlavní dvojka je vynikající a ten casting je fakt skvělý. Má to obrovskou výhodu, že to je docela krátké, překvapivě se film vleze do 90 minut , což je dobře. Přišlo mi, že ke konci už trošku docházely nápady a nebylo to ono.  I tak stále hezkých 7/10 a na párty s kamarády ideální film. *:+* Díky za fajn tip, díky němuž jsem z tohoto obávaného kola vyšel dobře a ještě jsem se dobře zasmál. 
Filmový výzva - Tucker & Dale vs. Zlo (2010)
10 0
reagovat

The Wild Robot

Je po xtém shlédnutí jeden z mých top filmů. Ne pohádek, filmů.
958191
Je po xtém shlédnutí jeden z mých top filmů. Ne pohádek, filmů.
The Wild Robot
8 0
reagovat

Sbormistr

Hodně dobrá práce a velmi kvalitně natočený a odvyprávěný film. Mám radost, že se film povedl a má řemeslné, technické a filmařské kvality. Mám radost, že u nás vznikají takto kvalitní filmy, za které se nemusíme stydět a můžeme je ukazovat ve světě. A přesně takový je i Sbormistr od režiséra a scénáristy Ondřeje Provazníka.

Provazník odvedl parádní práci a je radost sledovat s jakou řemeslnou jistou natočil svůj film. Režisér nám předkládá desítky působivých scén, které jsou skvěle nasnímané, sestříhané, vygradované a vizuálně působivé. Výborně se zde pracuje s hudbou a se zpěvem, a některé konkrétní pasáže jsou úchvatné, i přestože jsou víceméně komorní. Režisér si zaslouží velkou pochvalu za práci s herci, jelikož z nich dostal perfektní a uvěřitelné výkony.

Juraj Loj dostal náročnou roli a zvládli jí parádně. Dokázal dá své postavě to správné charisma a vystavět kolem své postavy jistou auru, díky které je jeho výkon tak znepokojující. Maya Kintera zvládla svou roli s přehledem je opravdu velmi talentovaná a já doufám, že dostane další role. Totéž mohu napsat i o Kateřině Falbrové, která je tady výborná a desítky scén odehrála skvěle a podala velmi působivý a intenzivní výkon. Obě mladé herečky jsou tady tím nejlepším a já jim přeji jen tu nejlepší kariéru.

Film se mi hodně líbil a několikrát mě velmi příjemně překvapil. Bohužel jeho největší nedostatek je ten, že prostě čekáme až stane, to co se má stát. V tomto ohledu to budou mnohem lepší zahraniční diváci nebo diváci, kteří nevědí z čeho film vychází. Sbormistr je velmi povedený český film, a vy byste mu měli dát šanci. 8/10
958186
Hodně dobrá práce a velmi kvalitně natočený a odvyprávěný film. Mám radost, že se film povedl a má řemeslné, technické a filmařské kvality. Mám radost, že u nás vznikají takto kvalitní filmy, za které se nemusíme stydět a můžeme je ukazovat ve světě. A přesně takový je i Sbormistr od režiséra a scénáristy Ondřeje Provazníka. Provazník odvedl parádní práci a je radost sledovat s jakou řemeslnou jistou natočil svůj film. Režisér nám předkládá desítky působivých scén, které jsou skvěle nasnímané, sestříhané, vygradované a vizuálně působivé. Výborně se zde pracuje s hudbou a se zpěvem, a některé konkrétní pasáže jsou úchvatné, i přestože jsou víceméně komorní. Režisér si zaslouží velkou pochvalu za práci s herci, jelikož z nich dostal perfektní a uvěřitelné výkony. Juraj Loj dostal náročnou roli a zvládli jí parádně. Dokázal dá své postavě to správné charisma a vystavět kolem své postavy jistou auru, díky které je jeho výkon tak znepokojující. Maya Kintera zvládla svou roli s přehledem je opravdu velmi talentovaná a já doufám, že dostane další role. Totéž mohu napsat i o Kateřině Falbrové, která je tady výborná a desítky scén odehrála skvěle a podala velmi působivý a intenzivní výkon. Obě mladé herečky jsou tady tím nejlepším a já jim přeji jen tu nejlepší kariéru. Film se mi hodně líbil a několikrát mě velmi příjemně překvapil. Bohužel jeho největší nedostatek je ten, že prostě čekáme až stane, to co se má stát. V tomto ohledu to budou mnohem lepší zahraniční diváci nebo diváci, kteří nevědí z čeho film vychází. Sbormistr je velmi povedený český film, a vy byste mu měli dát šanci. [b]8/10[/b]
Sbormistr
3 0
reagovat
reaguje na: pepo
Rádo se stalo. Souhlasím, že spíše než kvůli nějakým vysokým kvalitám je ten film dnes zajímavý z historického hlediska, především jako velká (a opakovaně přiznaná) Tarantinova inspirace. Plus šance vidět mladého Tommyho Lee Jonese, s tváří téměř nezmačkanou... :D
958155
Rádo se stalo. Souhlasím, že spíše než kvůli nějakým vysokým kvalitám je ten film dnes zajímavý z historického hlediska, především jako velká (a opakovaně přiznaná) Tarantinova inspirace. Plus šance vidět mladého Tommyho Lee Jonese, s tváří téměř nezmačkanou... *:D*
958150
1 0
reagovat

Filmova vyzva: Rolling thunder (1977)

Je to dobre, ale nemohol som sa cely cas ubranit pocitu, ze to mohlo byt uzasne. Velmi zaujimavo vyskladany scenar a nekompromisnost totiz nedokaze John Flynn uplne predat. Obcas som mal dokonca pocit, ze tu story by som si viac uzil vo forme tradicneho klise. Kazdopadne chapem, preco to ma Tarantino tak rad a pokojne by som si pozrel ambiciozny remake . Idealne na prelome milenia od Tonyho Scotta,. Dost mi to pripominalo jeho Pomstu a hlavne Muza v ohni. A nie iba kvoli mexickym realiam. 7/10

P.s. dik za tip. Velminrad som to videl
958150
Je to dobre, ale nemohol som sa cely cas ubranit pocitu, ze to mohlo byt uzasne. Velmi zaujimavo vyskladany scenar a nekompromisnost totiz nedokaze John Flynn uplne predat. Obcas som mal dokonca pocit, ze tu story by som si viac uzil vo forme tradicneho klise. Kazdopadne chapem, preco to ma Tarantino tak rad a pokojne by som si pozrel ambiciozny remake . Idealne na prelome milenia od Tonyho Scotta,. Dost mi to pripominalo jeho Pomstu a hlavne Muza v ohni. A nie iba kvoli mexickym realiam. 7/10 P.s. dik za tip. Velminrad som to videl
Filmova vyzva: Rolling thunder (1977)
3 0
reagují: SeldomSeen
reagovat
Tý jo, já se u toho Spermagedonu teda hodně nudil. Jako občasné narážky fajn, scéna se včelama mě pobavila, ale jinak ...wtf. Jako jo cením si tu jistou otevřenost, ale stejně se spousty věcí stále báli. Bavíme se o sexu a různých blbostech a holka si stále konstatně zakrývá prsa, to nešlo tu cenzuru udělat lépe a chytře?
To už lepší byla Princezna Kosmolesba, která měla alespoň sympatičtější charaktery a ty vtipy byly o něco lepší. Např. když Saira, nechtěla do nehtového studia, když přece jen potřebuje mít krátké nehty
Tenhle rok byl asi nejlepší z těchto neslušných komedií ten Šmik šmik (Fixed). 
Postupně 4/10, 6/10, 7/10
958122
Tý jo, já se u toho [b]Spermagedonu[/b] teda hodně nudil. Jako občasné narážky fajn, scéna [spoiler]se včelama[/spoiler] mě pobavila, ale jinak ...wtf. Jako jo cením si tu jistou otevřenost, ale stejně se spousty věcí stále báli. Bavíme se o sexu a různých blbostech a holka si stále konstatně zakrývá prsa, to nešlo tu cenzuru udělat lépe a chytře? To už lepší byla [b]Princezna Kosmolesba[/b], která měla alespoň sympatičtější charaktery a ty vtipy byly o něco lepší. Např. když Saira, [spoiler]nechtěla do nehtového studia, když přece jen potřebuje mít krátké nehty[/spoiler].  Tenhle rok byl asi nejlepší z těchto neslušných komedií ten [b]Šmik šmik[/b] (Fixed).  Postupně [i]4/10, 6/10, 7/10[/i]. 
0 0
reagovat
Rankování nukleárních výbuchů ve filmech. Doporučuju si počkat na Oppieho :D:+:+...
958115
[url=https://www.youtube.com/watch?v=8BAhoeBxZ0A]Rankování[/url] nukleárních výbuchů ve filmech. Doporučuju si počkat na Oppieho *:D**:+**:+*...
4 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Cool, já myslel, že až v listopadu. Tak zítra večer si to dám 
958098
Cool, já myslel, že až v listopadu. Tak zítra večer si to dám 
958067
0 0
reagovat
Nádherná odvážná velká cesta má cz titulky venku. 
958074
Nádherná odvážná velká cesta má cz titulky venku. 
3 0
reagovat
reaguje na: connor
Neřeším kvality filmu, ten teprve teď šel v Číně do široké distribuce a jak píšu, z traileru vypadá hodně stylizovaně, na úplnou historickou věrnost si zjevně nehrají.
Ale komentuji jak se v článku vyjadřují k jeho tématu obecně a k těm historickým událostem - tyhle konkrétní noviny jsou japonský ekvivalent Fox news, a zpochybňovat čísla mrvých v Nankingu, Harbinu a dalších, a co se tam vůbec dělo je Japonská tradice, bohužel oni se nikdy se svou historií nekonfrontovali jako Němci s Holocaustem (taky je k tomu nikdo nenutil, Američané všechny z Unit 731 osvobodili, to i ten Mengele aspoň strávil zbytek života na útěku)
958070
Neřeším kvality filmu, ten teprve teď šel v Číně do široké distribuce a jak píšu, z traileru vypadá hodně stylizovaně, na úplnou historickou věrnost si zjevně nehrají. Ale komentuji jak se v článku vyjadřují k jeho tématu obecně a k těm historickým událostem - tyhle konkrétní noviny jsou japonský ekvivalent Fox news, a zpochybňovat čísla mrvých v Nankingu, Harbinu a dalších, a co se tam vůbec dělo je Japonská tradice, bohužel oni se nikdy se svou historií nekonfrontovali jako Němci s Holocaustem (taky je k tomu nikdo nenutil, Američané všechny z Unit 731 osvobodili, to i ten Mengele aspoň strávil zbytek života na útěku)
958058
1 0
reagovat
Beast of War je venku a má i CZ! titulky.
958067
Beast of War je venku a má i CZ! titulky.
4 0
reagují: House5
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Prvni serie byla velmi fajn. Zajimavy nahled na zakulisi Hollywoodu
958060
Prvni serie byla velmi fajn. Zajimavy nahled na zakulisi Hollywoodu
958056
1 0
reagovat
reaguje na: HAL
V tom článku píšou, že "brečí" spíše Číňané, ne? Nebo to jsou podle tebe Japonci, kteří se vydávají za Číňany? 
958058
V tom článku píšou, že "brečí" spíše Číňané, ne? Nebo to jsou podle tebe Japonci, kteří se vydávají za Číňany? 
958052
0 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Ravenous
Mě teď hrozně láká seriál na motivy rivality mezi těmi herečkami.
Je to na Disney a to obsazení je famózní. 
958056
Mě teď hrozně láká [url=https://www.csfd.cz/film/439560-zla-krev/484022-bette-and-joan/prehled/]seriál[/url] na motivy rivality mezi těmi herečkami. Je to na Disney a to obsazení je famózní. 
958018
1 0
reagují: fabec
reagovat

731 trailer

Evropané nad Mengelem v novém filmu hluboce rozjímají, Číňané zato berou dokumentování ještě horších válečných zrůdností jednotky 731 mnohem víc od podlahy.

Podle prvního traileru stylizované dokumentární torture porn, podle druhého spíš prison break film, výsledek bude nejspíš někde napůl, každopádně dobovost z toho úplně nečiší - ale pořád potenciálně velmi zajímavý film o tématu o kterém by se mělo obecně vědět mnohem víc. 
(a Japonci samozřejmě brečí jaká je to propaganda, že ty zvířata z unit 731 dělaly prospěšný epidemiologický výzkum, a ani ty čísla nakažených biologickými zbraněmi nesedí)
958052
Evropané nad Mengelem v novém filmu hluboce rozjímají, Číňané zato berou dokumentování ještě horších válečných zrůdností jednotky 731 mnohem víc od podlahy. Podle [url=https://www.youtube.com/watch?v=CYc0uVAcotA]prvního traileru[/url] stylizované dokumentární torture porn, [url=https://www.youtube.com/watch?v=EmecKft35rM]podle druhého[/url] spíš prison break film, výsledek bude nejspíš někde napůl, každopádně dobovost z toho úplně nečiší - ale pořád potenciálně velmi zajímavý film o tématu o kterém by se mělo obecně vědět mnohem víc.  (a Japonci samozřejmě [url=https://japan-forward.com/hit-at-box-office-731-bombs-with-chinese-viewers/]brečí[/url] jaká je to propaganda, že ty zvířata z unit 731 dělaly prospěšný epidemiologický výzkum, a ani ty čísla nakažených biologickými zbraněmi nesedí)
731 trailer
2 0
reagují: connor
reagovat
Musel jsem se podívat na csfd....protože jsem to viděl strašně dávno...tehdy jsem psal "recenzi" na každý film, co jsem viděl....
Tak mírné pousmání, ale zároveň vzpomínka, jak jsem byl vyplácanej :+

Jednou za čas se stane, že si odmítnu před filmem přečíst o čem vlastně bude. Samozřejmě pokud již předtím nevidím trailer. Tudíž zrovna u tohoto rumunského dramatu jsem počítal s tím, že možná půjde o to, jak se někdo vypravuje na cestu, která potrvá 4 měsíce, 3 týdny a 2 dny. O to větší šok mi přichystal autentický snímek, který popisuje jeden konkrétní den a ochotu studentky udělat pro svoji kámošku první a poslední. Cena je však příliš vysoká a poznamená obě zúčastněné.... Kamera je sugestivní, celou dobu máte dojem, jako kdybyste byli součástí rizika, jenž je díky nezákonnému jednání všudepřítomné. Na jedné straně musím říct, že mi vadila delší scéna u večeře rodičů, na straně druhé chápu režiséra a jeho důvod, proč nás schválně drží od místa, které by nás v tu chvíli zajímalo o mnoho více. 90%
958050
Musel jsem se podívat na csfd....protože jsem to viděl strašně dávno...tehdy jsem psal "recenzi" na každý film, co jsem viděl.... Tak mírné pousmání, ale zároveň vzpomínka, jak jsem byl vyplácanej *:+* Jednou za čas se stane, že si odmítnu před filmem přečíst o čem vlastně bude. Samozřejmě pokud již předtím nevidím trailer. Tudíž zrovna u tohoto rumunského dramatu jsem počítal s tím, že možná půjde o to, jak se někdo vypravuje na cestu, která potrvá 4 měsíce, 3 týdny a 2 dny. O to větší šok mi přichystal autentický snímek, který popisuje jeden konkrétní den a ochotu studentky udělat pro svoji kámošku první a poslední. Cena je však příliš vysoká a [spoiler]poznamená obě zúčastněné[/spoiler].... Kamera je sugestivní, celou dobu máte dojem, jako kdybyste byli součástí rizika, jenž je díky nezákonnému jednání všudepřítomné. Na jedné straně musím říct, že mi vadila delší scéna u večeře rodičů, na straně druhé chápu režiséra a jeho důvod, proč nás schválně drží od místa, které by nás v tu chvíli zajímalo o mnoho více. 90%
2 0
reagovat
reaguje na: hroubek
4 měsíce, 3 týdny a 2 dny je strašne veľká pecka
958049
4 měsíce, 3 týdny a 2 dny je strašne veľká pecka
958031
6 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Jsou filmy, co by se mi na to-do list nikdy nedostaly. 
Trefils dva ze tří :D

Takže já hlasuju pro Forda.
958047
Jsou filmy, co by se mi na to-do list nikdy nedostaly.  Trefils dva ze tří *:D* Takže já hlasuju pro Forda.
958031
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se