Škoda, že to nevidělo víc lidí, zasloužilo by si to
reaguje na:
Demonic8
Joo, je to moc fajn
Škoda, že to nevidělo víc lidí, zasloužilo by si to
Škoda, že to nevidělo víc lidí, zasloužilo by si to|
reagovat
|


