Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 2321 - 2340 Napsat příspěvek
reaguje na: HAL
Na r/alien vraveli že tam mažú kritiku a dokonca aj rozdávajú bany. 
955840
Na r/alien vraveli že tam mažú kritiku a dokonca aj rozdávajú bany. 
955829
2 0
reagovat

Alien: Earth

Pro mě nakonec taky spíše zklamání, čekal jsme od toho prostě podstatně větší promyšlenost a děsivost. Ale naznačené témata, atmosféra, prakticky všechny monstra a v neposlední řadě celkové produkční hodnoty (a práce s nimi) byly hodně fajn, takže nejsem nijak extra naštvaný a pokud bude seriál obnoven, budu určitě koukat dál. Teďka končím asi na 6/10. 
955837
Pro mě nakonec taky spíše zklamání, čekal jsme od toho prostě podstatně větší promyšlenost a děsivost. Ale naznačené témata, atmosféra, prakticky všechny monstra a v neposlední řadě celkové produkční hodnoty (a práce s nimi) byly hodně fajn, takže nejsem nijak extra naštvaný a pokud bude seriál obnoven, budu určitě koukat dál. Teďka končím asi na 6/10. 
Alien: Earth
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Diskusiu rozprudi aj genocida, cize ani ja s tou teoriou nesuhladim :D
955835
Diskusiu rozprudi aj genocida, cize ani ja s tou teoriou nesuhladim *:D*
955834
1 0
reagovat
Já moc neuznávám tu teorii, že kvalitní umění se pozná tak, že rozproudí diskuzi a větší seriálovou diskuzi tu nepamatuju tak 5 let. :)
955834
Já moc neuznávám tu teorii, že kvalitní umění se pozná tak, že rozproudí diskuzi a větší seriálovou diskuzi tu nepamatuju tak 5 let. *:)*
2 0
reagují: Ravenous
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Sme si to inak podelili. Ak chces 3/10 hate, na tvzone som pisal recku na Countdown s Jensenom Acklesom. Ale ci ten serial okrem mna aj niekto videl... :D
955833
Sme si to inak podelili. Ak chces 3/10 hate, na tvzone som pisal recku na Countdown s Jensenom Acklesom. Ale ci ten serial okrem mna aj niekto videl... *:D*
955828
2 0
reagovat
reaguje na: Gladiator15
Mluvil jsem hlavně o LV426, subredditu pro fanoušky celé Alien franchise - pro ty tohle bude platit asi dost těžko.
955829
Mluvil jsem hlavně o LV426, subredditu pro fanoušky celé Alien franchise - pro ty tohle bude platit asi dost těžko.
955824
2 -1
reagují: Gladiator15
reagovat
reaguje na: Ravenous
Ja se těšil na 3/10 hejt a ne 9/10 hoňku pro milovníky guláše s banánem a ho.nem:D
955828
Ja se těšil na 3/10 hejt a ne 9/10 hoňku pro milovníky guláše s banánem a ho.nem*:D*
955821
1 0
reagují: Ravenous
reagovat
reaguje na: HAL
Pretože je to seriál čo beží v TV a väčšina to sleduje štýlom že pri tom žehlí. Na reddite som a väčšinou to chvália ľudia čo nemajú vôbec šajnu čo je Alien zač. Alebo chvália ako to krásne vyzerá na to že to je seriál. Ako keby to mal byť nejaký validny argument. 
955824
Pretože je to seriál čo beží v TV a väčšina to sleduje štýlom že pri tom žehlí. Na reddite som a väčšinou to chvália ľudia čo nemajú vôbec šajnu čo je Alien zač. Alebo chvália ako to krásne vyzerá na to že to je seriál. Ako keby to mal byť nejaký validny argument. 
955814
2 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
No, ehm... situacia sa zmenila :D
955821
No, ehm... situacia sa zmenila *:D*
955809
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
Mě to přijde docela pochopitelné, zvlášť u podobně krátkých seriálů. Tady se nebavíme o tom, že někdo uvidí 6 dílů, dojde mu, že to není pro něj a i tak se rozhodne dokoukávat zbylých 16 dílů a dalších 5 sezón k tomu.

Nesouhlasím ani v tom, že každému divákovi bylo od začátku jasné co to bude a co to nebude, ale možná jsem jenom hloupý. Já si o tom schválně nic nečetl ani nezjišťoval, jediné co jsem věděl byl Noah Hawley, který dělal Legion, ale to mi v tomhle směru vůbec nijak nenapovědělo, jenom mě to navnadilo, že by to mohlo být hodně originální a jiné.

U mě to probíhalo asi tak, že první cca 3 díly jsem se rozkoukával. Něco se mi líbilo víc, něco míň, u něčeho jsem nevěděl a čekal kam to bude směřovat. Po dalších 3 už jsem věděl, jak se to rozhodli pojmout, na co se soustředili a co naopak šlo do pozadí a zůstalo nevyužité. V tuhle chvíli už vím, že mě ten způsob jak k tomu přistoupili a kam to zatim směřují nesedí, ale když zbývají už jenom dva díly tak to dokoukám, protože:
- chci vědět, jak to dopadne a ten příběh si uzavřít
- by mohlo nastat něco neočekávaného
- mě zajímá Noah Hawley jako tvůrce a chci si udělat názor na základě první série jako celku

Osobně to takhle mám úplně normálně. Rings of Power jsem taky dokoukal první sérii a na základě toho jsem si udělal názor a věděl, že druhou už vidět nepotřebuju.
955820
Mě to přijde docela pochopitelné, zvlášť u podobně krátkých seriálů. Tady se nebavíme o tom, že někdo uvidí 6 dílů, dojde mu, že to není pro něj a i tak se rozhodne dokoukávat zbylých 16 dílů a dalších 5 sezón k tomu. Nesouhlasím ani v tom, že každému divákovi bylo od začátku jasné co to bude a co to nebude, ale možná jsem jenom hloupý. Já si o tom schválně nic nečetl ani nezjišťoval, jediné co jsem věděl byl Noah Hawley, který dělal Legion, ale to mi v tomhle směru vůbec nijak nenapovědělo, jenom mě to navnadilo, že by to mohlo být hodně originální a jiné. U mě to probíhalo asi tak, že první cca 3 díly jsem se rozkoukával. Něco se mi líbilo víc, něco míň, u něčeho jsem nevěděl a čekal kam to bude směřovat. Po dalších 3 už jsem věděl, jak se to rozhodli pojmout, na co se soustředili a co naopak šlo do pozadí a zůstalo nevyužité. V tuhle chvíli už vím, že mě ten způsob jak k tomu přistoupili a kam to zatim směřují nesedí, ale když zbývají už jenom dva díly tak to dokoukám, protože: - chci vědět, jak to dopadne a ten příběh si uzavřít - by mohlo nastat něco neočekávaného - mě zajímá Noah Hawley jako tvůrce a chci si udělat názor na základě první série jako celku Osobně to takhle mám úplně normálně. Rings of Power jsem taky dokoukal první sérii a na základě toho jsem si udělal názor a věděl, že druhou už vidět nepotřebuju.
955793
5 0
reagovat

Alien Earth

Za dva týdny máme s klukama maraton a prostě mi to nezkazíte!8)
955818
Za dva týdny máme s klukama maraton a prostě mi to nezkazíte!*8)*
Alien Earth
4 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Na jakém redditu? Co jsem si projížděl diskuze k jednotlivým epizodám na r/television, tak tam z toho zrovna dvakrát unešení lidi nebyli. Jestli máš na mysli nějaký dedikovaný sub, tak to jsou teprve bubliny, které je třeba brát s rezervou.
955817
Na jakém redditu? Co jsem si projížděl diskuze k jednotlivým epizodám na r/television, tak tam z toho zrovna dvakrát unešení lidi nebyli. Jestli máš na mysli nějaký dedikovaný sub, tak to jsou teprve bubliny, které je třeba brát s rezervou.
955814
1 0
reagovat
reaguje na: KarelR
Však nový Jurský Svět taky je lepší než ty tři předtím, 70% je pro něj tak akorát ;)

Ale Ravenous má samozřejmě s relevantností databázových hodnocení pravdu, jen to vždy ukazuje obecný konsenzus za mořem, není to důkaz kvality. Ale je tady u Aliena zajímavé jaká se na MZ vytvořila bublina hlasitého hateu, je jen pár z nás co to narušují, i na redditu vidím že ten konsenzus je mnohem variabilnější a pozitivní hlasy převažují.
955814
Však nový Jurský Svět taky je lepší než ty tři předtím, 70% je pro něj tak akorát *;)* Ale Ravenous má samozřejmě s relevantností databázových hodnocení pravdu, jen to vždy ukazuje obecný konsenzus za mořem, není to důkaz kvality. Ale je tady u Aliena zajímavé jaká se na MZ vytvořila bublina hlasitého hateu, je jen pár z nás co to narušují, i na redditu vidím že ten konsenzus je mnohem variabilnější a pozitivní hlasy převažují.
955804
2 -1
reagují: Gladiator15, Papricek
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
(nekoukám).
Protože existuje něco jako Sunken Cost Fallacy, které třeba tady způsobí, že si to zapneš protože marketing, nebo protože alien... a pak už to dokoukáš, protože jsi zaháčkovaný, i když chápeš, že je to špatné. Chceš mít ten pocit uzavření. Další řadu už sice nepustíš, ale tuhle dokoukáš.

Stejně tak lidi běžně nevypnou film v půlce.
955813
(nekoukám). Protože existuje něco jako Sunken Cost Fallacy, které třeba tady způsobí, že si to zapneš protože marketing, nebo protože alien... a pak už to dokoukáš, protože jsi zaháčkovaný, i když chápeš, že je to špatné. Chceš mít ten pocit uzavření. Další řadu už sice nepustíš, ale tuhle dokoukáš. Stejně tak lidi běžně nevypnou film v půlce.
955793
1 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Též mě to zaujalo, když mi to tam vyskočilo. Asi tomu dám šanci. 
955811
Též mě to zaujalo, když mi to tam vyskočilo. Asi tomu dám šanci. 
955807
1 0
reagovat
Ja jsem rád, že recenzi na tvzone nebude psát Jidáš.
955809
Ja jsem rád, že recenzi na tvzone nebude psát Jidáš.
0 0
reagují: Ravenous
reagovat

Zobáci aka Boots

Na tenhle nový seriál z produkce Netflixu se moc těším. Trailer mi říká, že to bude velká pecka. :+
955807
Na tenhle nový seriál z produkce Netflixu se moc těším. [url=https://www.youtube.com/watch?v=2mjN2f5tu2s]Trailer[/url] mi říká, že to bude velká pecka. *:+*
Zobáci aka Boots
1 0
reagují: Demonic8
reagovat
Obhajovat cokolvek hodnotenim na rottenoch, metacritic, cinemascore, csfd, imdb etc. a pouzivat to ako argument preco je to dobre je cistr zufalstvo. 

Mozes si z toho akurat odniest, ze hromadne je to prijimane takto a takto. Aj to netreba zovseobecnovat, lebo rozne servery rataju tie hodnotenia rozne, ide o roznu geografiu a demografiu a pod. Cize ani to sa neda brat pausalne. 
955806
Obhajovat cokolvek hodnotenim na rottenoch, metacritic, cinemascore, csfd, imdb etc. a pouzivat to ako argument preco je to dobre je cistr zufalstvo.  Mozes si z toho akurat odniest, ze hromadne je to prijimane takto a takto. Aj to netreba zovseobecnovat, lebo rozne servery rataju tie hodnotenia rozne, ide o roznu geografiu a demografiu a pod. Cize ani to sa neda brat pausalne. 
1 0
reagovat
reaguje na: HAL
Má to na Rottenech 70 % od diváků. To je level Sněhurka a novej Jurskej svět, že jo :D link
955804
Má to na Rottenech 70 % od diváků. To je level Sněhurka a novej Jurskej svět, že jo *:D* https://www.moviezone.cz/clanek/48715-tema-paradni-blockbustery-roku-2025-aneb-proc-neverit-influencerum-a-rottenum
955801
1 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
Pretože je to Alien a ja ako fanúšik to proste chcem vidieť. Ale u druhej série, ak bude, už to asi uplatním a vykašlem sa na to. 
955803
Pretože je to Alien a ja ako fanúšik to proste chcem vidieť. Ale u druhej série, ak bude, už to asi uplatním a vykašlem sa na to. 
955793
0 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se