Řekněte mi... Je moudré rozdělovat takovým způsobem řady TLoU na "dvě herni postavy" když bude mezi seriály skoro dvouletá pauza? Nebylo moudřejší to natočit tak, aby byla pauza jen půl roku?
Podle mě to úplně ten příběh zabije a to propletani nebude mít takový efekt, když si to nikdo nebude pamatovat.
|
reagovat
|


