Já už na internetu nejakej pátek jsem a to rozdělení společnosti je zcela jasně v poslednich letech stále větší a větší. A definitivně za to může rozšíření socek, kde se vytváří bubliny, a jejíchž sílu taky zneužívají různé více či méně vlivné individua.
Ale jo, zatím je to... aspoň tady na "západě" stále relativní pohoda (ne uz takova o kousek dal na vychod...). Ale asi by ti hodně lidí řeklo, že ten vývoj opravdu není zrovna pozitivní, ne nadarmo slyšíme že všech stran přirovnání současnosti k 30s.
reaguje na:
HAL
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
. Si zajdi jako umírněně konzervativní jedinec na reddit 

Ja se nedostal za S02E01, ale mozna tu druhou jeste checknu, kvuli "tam toho"... :)

