Zrovna teď si každý týden zatraceně užívám "Julian, it's a hungry world. They're gonna eat you alive son, yeeeaah"
u Peacemakera, navíc fakt miluju, když znělka začíná uz přímo v poslední scéně před ní, viz i parádní Succession. A týden, dva dozadu jsem si zase užíval velmi pěkně pojaté endingy u Dextera: Ressurection.
Trošku jsem si musel zvyknout na změnu ročního období, ale jinak to pokračuje ve stejném duchu. Je to pro mě silně návyková látka. Celá rodina je ve své dysfunkci absolutně lidská a baví mě do ní nahlížet. Asi nejvíc žeru Iana a Mickeyho. Představitel Iana je totálně hot - netušil jsem, že se mi můžou líbit zrzci. 


