. Taky mám pár takových openingů a endingů, které mám rád.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Demonic8
|
reagovat
|
|
reagují:
Vetrelec_v_tepl
|
reagovat
|
Trošku jsem si musel zvyknout na změnu ročního období, ale jinak to pokračuje ve stejném duchu. Je to pro mě silně návyková látka. Celá rodina je ve své dysfunkci absolutně lidská a baví mě do ní nahlížet. Asi nejvíc žeru Iana a Mickeyho. Představitel Iana je totálně hot - netušil jsem, že se mi můžou líbit zrzci. 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Memphis
|
reagovat
|
|
reagují:
Tyller
|
reagovat
|

|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
|
reagovat
|
), ve kterém ten důraz na psychologii a pokřivenost všech charakterů měl jako hlavní téma, a taky začal budovat symbiotický vztah Vetřelce a hlavní hrdinky.|
reagovat
|