reaguje na:
KarelR
Já momentálně najíždím na Lioness. Tohle je hnedka v závěsu.
|
reagují:
fabec
|
reagovat
|
) a udělali z toho s televizním budgetem dost slušnou žánrovku, kde Maďarsko úspěšně hraje půlku Evropy.
Jsou lepší věci na práci a k práci.
