reaguje na:
KarelR
Zatim jen prvni dil, ale chtel jsem pockat az to bude venku cele takze za chvili na to najedu taky.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
) a udělali z toho s televizním budgetem dost slušnou žánrovku, kde Maďarsko úspěšně hraje půlku Evropy.|
reagovat
|
|
reagují:
Ravenous
|
reagovat
|
|
reagovat
|
z nostalgie |
reagovat
|
ak ked prvych 6-7 sezon nic neprekonalo, tak zvysok je vacsinou taka ta spolahliva 7ka, s tym, ze kazdu sezonu je zipar dielov genialnych. Koniec suce patri k tym horsim, ale ziadna hanba. Hovori sa inak o revival, co by som uvital na jednu sezonu, nech to poctivo ukoncia. Inak drzat si taku relativne vysoku (a min. prvych 6 sezon najvyssiu) latku 15 sezon je takmer zazrak. |
reagují:
verbst
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|