V poslední řadě byly dost nahovno první dva díly, pak už byla v pohodě. Ne top jako nejlepší léta, to proboha ani omylem, ale pořád v průměru fajn animák s postavami které nepřestanu mít rád nikdy (a který ty postavy nijak neznásilňoval). Což se nedá říct o Simpsonech, ti se vyvařili už někdy před deseti, snad i dvaceti lety, a teď je to dost nekoukatelné.
|
reagovat
|



