Já jsem třeba viděl první sérii aniž bych o tom něco věděl a bylo to tak nějak ok, ale žádný zázrak. Než vyšla druhá, tak jsem si řekl, že zkusím přečíst alespoň ten první omnibus, co už vyšel česky (hádám asi cca půlka komiksů?), abych věděl jaké to je v té původní podobě a pak když jsem si dával znova rewatch té první sérky, tak už jsem si to užil mnohem víc. Teď jsem na to navázal druhou a ta mi zatím přijde ještě lepší než ta první, ale souhlasím že to prostě dělá fakt, že tam jsou z velké části pořád věci, které jsem četl, takže k tomu mám ten kontext a vlastně si jenom užívám ten převod do filmové podoby.
Přijde mi, že tohle opravdu funguje nejlíp, když si to člověk může nejdřív v klidu přečíst, zamyslet se nad tím a pořádně si to vychutnat políčko po políčku a až potom si dát ten seriálový koncentrát.
reaguje na:
HAL
Sandman
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
Ale jinak mi ta základní dějová linka přijde jako hrozná vyhoněnina a zajímavá mi přišla asi 5 minut. Něco jako 


S lore ať si dělají co chtějí protože snažit se to držet v nějaké kontinuitě mi přijde naprosto zbytečné. Jediné lákadlo jsou zatím potvůrky protože postavy jsou do jedné spíš otravné, možná Wendy to trochu zachraňuje. 6/10 . Vlastně bych radši viděl 