
reaguje na:
hroubek
super, chci to dneska rozjet

|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
kristian.nguyen
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Max ze by sis chvili myslel, ze hrajes za nekoho takoveho. Coz mi trvalo, ja nevim, asi tak pet minut herni doby?|
reagovat
|
Já se o tom nijak bavit a flamovat nechci, pointa je v tom, že ta seriálová forma je pro tohle něco úplně jiného, než ta herní. Že se v tom srovnávají jablka s hruškami.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Papricek
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ale to se jen okruhem dostavame zpatky k tomu, ze to co udelala, by udelal v tom svete kdokoliv, kdo by dostal sanci se pomstit.|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ale asi ji díky tomu nedávám víc než ve hře normálně, což teda kudos.|
reagovat
|