Ale jinak mi ta základní dějová linka přijde jako hrozná vyhoněnina a zajímavá mi přišla asi 5 minut. Něco jako "Co kdyby se s vetřelcem potkali děti? Jsou malý asi by dlouho nepřežili a jak by se k němu dostali? Hmm, tak je dáme do dospělého těla se superschopnostmi." 


S lore ať si dělají co chtějí protože snažit se to držet v nějaké kontinuitě mi přijde naprosto zbytečné. Jediné lákadlo jsou zatím potvůrky protože postavy jsou do jedné spíš otravné, možná Wendy to trochu zachraňuje. 6/10 . Vlastně bych radši viděl 