V pohodě, tvoje dojmy z prvních šesti minut bereme. Píšeš, že seš z nemocnicni rodiny, tak podle me musis ocenit ten zbytek :)
Vyser se na stetoskopy.
reaguje na:
speta.jr
|
reagovat
|
. Ale smali jsme se tomu na zacatku, ze je to tu jak v serialech. Doktori ze salu rovnou na obed v capce, komplet personal v nemocnicnich hadrech na nakup po praci a domu. Rano zase ve scrubs do prace. 


9/10