Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 4101 - 4120 Napsat příspěvek
reaguje na: Demonic8
Len tak ti chcem mimochodom oznámiť, že som začal pozerať Dan Da Dan a veľmi sa na tom smejem. Tak díky :D Troška trpím pri tých ang. titulkách, ale stojí to za to :+ 
A akože chcel by som vidieť do hlavy toho kto  vymýšľa tieto zápletky, že čo sa tam deje.... :D
949158
Len tak ti chcem mimochodom oznámiť, že som začal pozerať Dan Da Dan a veľmi sa na tom smejem. Tak díky *:D* Troška trpím pri tých ang. titulkách, ale stojí to za to *:+*  A akože chcel by som vidieť do hlavy toho kto  vymýšľa tieto zápletky, že čo sa tam deje.... *:D*
949147
1 0
reagují: Demonic8, studo
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tohle spíš zkusím zítra sám :)
949151
Tohle spíš zkusím zítra sám *:)*
949146
1 0
reagovat

Trailer - animák 18+!!

G. Tartakovsky kutí nový animák, já o tom neměl vůbec tušení, ale ehmm :D Fixed
949147
G. Tartakovsky kutí nový animák, já o tom neměl vůbec tušení, ale ehmm *:D*[url=https://youtu.be/Gucw6ZNYPIA?si=8maZJxWZZ9i8HEod] Fixed[/url]
Trailer - animák 18+!!
0 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Perry-
To jsem tady opatrne doporucoval pred par mesicema, ale...

Po case a ulezeni spis rozporuplny found footage z blazince, spis pro fandy subzanru. Ale za me tam je cca desetiminutovka a hlavne teda jedna scena, kdy me hooodně mrazilo.
949146
To jsem tady opatrne doporucoval pred par mesicema, ale... Po case a ulezeni spis rozporuplny found footage z blazince, spis pro fandy subzanru. Ale za me tam je cca desetiminutovka a hlavne teda jedna scena, kdy me hooodně mrazilo.
949141
2 0
reagují: esmo, esmo
reagovat
Co tohle link
949141
Co tohle https://www.csfd.cz/film/588580-gonjiam/recenze/
4 0
reagují: May, TedGeorge
reagovat
Přihazuju názor, že Deadstream je fakt dobrej :D
949130
Přihazuju názor, že Deadstream je fakt dobrej *:D*
2 0
reagovat
reaguje na: kristian.nguyen
Hele, je to takovej náš maskot. Ta díra kterou má v zadku se asi na nic moc použít nedá…občas se z ní pije pivo :D
949126
Hele, je to takovej náš maskot. Ta díra kterou má v zadku se asi na nic moc použít nedá…občas se z ní pije pivo *:D*
949122
1 0
reagovat
JInak sem si vzpomnel na tenhle clanek, kde sem v roce 2016 nevim jak donutil prispet do textu i nasranyho Civala :D link

Dneska uz bych si dal treba za radoby cool doporucovani chlastu facku, ale treba nejakej zminovanej film zaujme.
949125
JInak sem si vzpomnel na tenhle clanek, kde sem v roce 2016 nevim jak donutil prispet do textu i nasranyho Civala :D https://www.moviezone.cz/clanek/30930-tema-top-7-filmu-na-jarni-lyzovacku-podle-tedgeorge/1#1  Dneska uz bych si dal treba za radoby cool doporucovani chlastu facku, ale treba nejakej zminovanej film zaujme.
1 0
reagují: Vetrelec_v_tepl
reagovat
reaguje na: Vetrelec_v_tepl
Pozor, sice to opatrně doporučuju, ale nic to nemění na tom, že to je špatnej film :)):D
949124
Pozor, sice to opatrně doporučuju, ale nic to nemění na tom, že to je špatnej film *:))**:D*
949123
1 0
reagovat
na Konferenční stolek ještě nejsem ready a Exists jsem se vyhýbal, ale zkusím, keď Ted doporučuje:+
949123
na Konferenční stolek ještě nejsem ready a Exists jsem se vyhýbal, ale zkusím, keď Ted doporučuje*:+*
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: esmo
K čemu že je ta nafukovací kráva? , podotýkám, že jsem si ten popisek přečetl celý a vůbec nevím co to dělá. Kromě toho, že vypadá vtipně🤡
949122
K čemu že je ta nafukovací kráva? , podotýkám, že jsem si ten popisek přečetl celý a vůbec nevím co to dělá. Kromě toho, že vypadá vtipně🤡
949094
0 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Je fakt, že po Konferenčním stolku jsem teda potřeboval panáka 😀takže by vám ta flaška zmizela hned m, ale asi by to tu párty zabilo 😂
949121
Je fakt, že po Konferenčním stolku jsem teda potřeboval panáka 😀takže by vám ta flaška zmizela hned m, ale asi by to tu párty zabilo 😂
949073
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Empty Man je fajn, ale úplně nesplňuje "film kolem hodiny a pul"
To je dlouhé jak Avatar:D
949118
Empty Man je fajn, ale úplně nesplňuje "film kolem hodiny a pul" To je dlouhé jak Avatar*:D*
949086
1 0
reagovat
reaguje na: esmo
A co takhle Věc? V létě se může hodit si pustit arktický film ;)
949116
A co takhle Věc? V létě se může hodit si pustit arktický film *;)*
949056
1 0
reagovat
Tak já si úspěšně spletl Clatu v horách s Eden lake a tím se connorovi omlouvám, protože ten koment sem myslel právě na Jezero smrti (což fakt na chatě může mít nežádoucí vedlejší účinky) a bod pro Vetřelce v teplákovce!:+:+:+
949108
Tak já si úspěšně spletl Clatu v horách s Eden lake a tím se connorovi omlouvám, protože ten koment sem myslel právě na[b] Jezero smrti[/b] (což fakt na chatě může mít nežádoucí vedlejší účinky) a bod pro Vetřelce v teplákovce!*:+**:+**:+*
4 0
reagují: kristian.nguyen
reagovat
A když už tu vytáhl DarkSith Wirkolu, nedá mi to a musím zmínit jeho třeskutě vtipnou, krvavou a v některých ohledech i docela nekorektní manželskou terapii v horách Cestu za smířením. Ale není to horor, spíše thriller, no. A mohlo by to někoho pohoršovat nebo třeba naopak i inspirovat. :D
949106
A když už tu vytáhl DarkSith Wirkolu, nedá mi to a musím zmínit jeho třeskutě vtipnou, krvavou a v některých ohledech i docela nekorektní manželskou terapii v horách Cestu za smířením. Ale není to horor, spíše thriller, no. A mohlo by to někoho pohoršovat nebo třeba naopak i inspirovat. *:D*
1 0
reagovat
Ale jako už tady zazněl ten Deadstream, tak za mě super volba.
949104
Ale jako už tady zazněl ten Deadstream, tak za mě super volba.
1 0
reagovat
reaguje na: connor
Nevím.
949103
Nevím.
949102
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Vidíš, nevíš náhodou, jak to vypadá s adaptací Devolution od Maxe Brookse (WWZ). Nějaká se chystala, ne? 
949102
Vidíš, nevíš náhodou, jak to vypadá s adaptací Devolution od Maxe Brookse (WWZ). Nějaká se chystala, ne? 
949100
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: esmo
Co třeba oba díly Dead Snow? 8)
949101
Co třeba oba díly Dead Snow? *8)*
949056
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se