a to druhé prohlášení bylo samozřejmě nadsázka, protože pokud esmo chce, aby si pánové na noc vytvořili čůrací hrnec uprostřed místnosti, že které do rána nevytáhnou paty, pak mise splněna...


a to druhé prohlášení bylo samozřejmě nadsázka, protože pokud esmo chce, aby si pánové na noc vytvořili čůrací hrnec uprostřed místnosti, že které do rána nevytáhnou paty, pak mise splněna...


|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
esmo
|
reagovat
|

|
reagují:
connor
|
reagovat
|
.... a co si pamatuju, tak bych to asi taky za čistý horor neoznačil, nicméně dám to do užšího výběru, optám se zda to viděli 
|
reagovat
|

|
reagují:
Ash_Black, l-e-t-o, DarkSith, TedGeorge, Memphis, speta.jr, Vetrelec_v_tepl, kristian.nguyen, KARLOS, Ex-SOLDIER, connor
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|