Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5741 - 5760 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
:D
854646
*:D*
854645
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Netuším, já ji neviděl :D
854645
Netuším, já ji neviděl *:D*
854644
8 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Je treba vidět jedničku?
854644
Je treba vidět jedničku?
854642
4 0
reagovat

Kocour v botách: Poslední přání

Výborný nápaditý akční film se skvělou stylizaci. V podstatě je to další variace na filmy, kdy si jdou po krku nájemní zabijáci. Některé filmy to věrně cituje a dost bych si tipnul, že jsou autoři fandové knižního Zaklínače, už ten název... 
Normálně bych dalšího Shreka nechtěl, ale pojmout ho takto by bylo super. 8/10 Opravdu překvápko z ničeho...
854642
Výborný nápaditý akční film se skvělou stylizaci. V podstatě je to další variace na filmy, kdy si jdou po krku nájemní zabijáci. Některé filmy to věrně cituje a dost bych si tipnul, že jsou autoři fandové knižního Zaklínače, už ten název...  Normálně bych dalšího Shreka nechtěl, ale pojmout ho takto by bylo super. 8/10 Opravdu překvápko z ničeho...
Kocour v botách: Poslední přání
11 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Disketa1
Je to jeden z nejlepších hororových remaků. Dost mě mrzí, že to tak vyšumělo do prázdna.

Jestli máš rad původní trilogii, tak si zkus pustit seriál Chucky. Ten dobře navazuje na původní i novější díly a je přesně tak zábavný, jako za starých časů.
854627
Je to jeden z nejlepších hororových remaků. Dost mě mrzí, že to tak vyšumělo do prázdna. Jestli máš rad původní trilogii, tak si zkus pustit seriál Chucky. Ten dobře navazuje na původní i novější díly a je přesně tak zábavný, jako za starých časů.
854597
3 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: rollman69
No tak super:+ :Dmě tohle prostě baví 
854617
No tak super*:+* *:D*mě tohle prostě baví 
854615
2 0
reagovat
reaguje na: Gacy

Becky

Tak jsem dnes taky viděl. A líbilo se mi to hodně. Gore ujde, ale líbí se mi fakt ta role pro Kevina. Neříkám, že jsem ze začátku neměl problém přijmout fakt, že tentokrát asi nebude jako Paul Blart, ale postupem času mi přišel fakt zlý. Lulu je btw skvělá a dává jim, co proto hodně nepříjemnými způsoby. Jsem zvědavý na dvojku a další důkaz toho, že Home Invasiony nebo Explo jdou udělat dobře i zábavně.
854615
Tak jsem dnes taky viděl. A líbilo se mi to hodně. Gore ujde, ale líbí se mi fakt ta role pro Kevina. Neříkám, že jsem ze začátku neměl problém přijmout fakt, že tentokrát asi nebude jako Paul Blart, ale postupem času mi přišel fakt zlý. Lulu je btw skvělá a dává jim, co proto hodně nepříjemnými způsoby. Jsem zvědavý na dvojku a další důkaz toho, že Home Invasiony nebo Explo jdou udělat dobře i zábavně.
Becky
854421
2 0
reagují: Haggar, Gacy
reagovat

Dětská hra (2019)

Původní Dětská hra z konce 80. let patří k žánrovým klasikám, která si vysloužila několik pokračování, byť ve skutečnosti uznávám pouze původní trilogii. Přijít s nápadem Dětskou hru restartovat, připadně natočit remake se na první pohled jeví jako bláznivé. Nicméně tato Dětská hra je všechno, jenom ne prvoplánový remake. Snímek se hodně inspiruje osmdesátkovými dětskými horory z produkce Stevena Spielberga, Chrise Columbuse a Richarda Donnera. Dost je tu znát vliv Spielbergova E. T. Mimozemšťana, jelikož Andy v podání Gabriela Batemana je tu dost podobný Henrymu Thomasovi - včetně nošení mikiny s červenou kapucí. Ostatně ani panenka Chucky není tou známou panenkou s duší masového vraha z původní série, ale záměrně špatně nastavená umělá inteligence, což v dnešní době chytrých telefonů dává mnohem větší smysl. Chuckyho tak místo Brada Dourifa znamenitě namluvil Mark Hamill. Není tedy náhodné, že Andy zkouší panenku napoprvé pojmenovat zrovna po Hanu Solovi. Motiv kluka, který se cítí opuštěně, je taktéž spielbergovský. Co se týče samotných vražd a atmosféry, Chucky tu nehláškuje, ale má zde jasně pochopitelný motiv, byť to samozřejmě není úplně nejlepší způsob, jak si získat přátelství malého kluka. Místo klasického remaku tu máme částečně jinou a vlastně i v některých momentech dokonce lepší Dětskou hru, která se sice bere vážněji, ale o to více je mi bližší, protože pocit samoty znám velmi dobře. 
854597
Původní Dětská hra z konce 80. let patří k žánrovým klasikám, která si vysloužila několik pokračování, byť ve skutečnosti uznávám pouze původní trilogii. Přijít s nápadem Dětskou hru restartovat, připadně natočit remake se na první pohled jeví jako bláznivé. Nicméně tato Dětská hra je všechno, jenom ne prvoplánový remake. Snímek se hodně inspiruje osmdesátkovými dětskými horory z produkce Stevena Spielberga, Chrise Columbuse a Richarda Donnera. Dost je tu znát vliv Spielbergova E. T. Mimozemšťana, jelikož Andy v podání Gabriela Batemana je tu dost podobný Henrymu Thomasovi - včetně nošení mikiny s červenou kapucí. Ostatně ani panenka Chucky není tou známou panenkou s duší masového vraha z původní série, ale záměrně špatně nastavená umělá inteligence, což v dnešní době chytrých telefonů dává mnohem větší smysl. Chuckyho tak místo Brada Dourifa znamenitě namluvil Mark Hamill. Není tedy náhodné, že Andy zkouší panenku napoprvé pojmenovat zrovna po Hanu Solovi. Motiv kluka, který se cítí opuštěně, je taktéž spielbergovský. Co se týče samotných vražd a atmosféry, Chucky tu nehláškuje, ale má zde jasně pochopitelný motiv, byť to samozřejmě není úplně nejlepší způsob, jak si získat přátelství malého kluka. Místo klasického remaku tu máme částečně jinou a vlastně i v některých momentech dokonce lepší Dětskou hru, která se sice bere vážněji, ale o to více je mi bližší, protože pocit samoty znám velmi dobře. 
Dětská hra (2019)
5 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

It comes in the night 5/10

Pri asi 5. snu, uz jsem se z tohoto filmu skoro odhlasil, ale pak prislo pomerne pusobive finale, takze se to na tech pět jeste vyskrablo.
854594
Pri asi 5. snu, uz jsem se z tohoto filmu skoro odhlasil, ale pak prislo pomerne pusobive finale, takze se to na tech pět jeste vyskrablo.
It comes in the night 5/10
2 -1
reagovat
:D:DTak vám dekuju, no ještě ze ten Steelbook stál 99,- , myslím že obal bude to jediný co z filmu uvidím, :+
854505
*:D**:D*Tak vám dekuju, no ještě ze ten Steelbook stál 99,- , myslím že obal bude to jediný co z filmu uvidím, *:+*
2 0
reagovat
Pamatam ako som na to isiel do kina a cestou v mhd mi prisli od styroch ludi spravy, ze prave vysli z kina a nech to nepozeram. Tak som sa otocil a siel.domov. pri projekcii z blucka som to pochopil :) 
854503
Pamatam ako som na to isiel do kina a cestou v mhd mi prisli od styroch ludi spravy, ze prave vysli z kina a nech to nepozeram. Tak som sa otocil a siel.domov. pri projekcii z blucka som to pochopil :) 
12 0
reagovat
reaguje na: Gacy
Já ji bohužel viděl a nebyl to dobrý zážitek. 
854502
Já ji bohužel viděl a nebyl to dobrý zážitek. 
854496
2 0
reagovat
Já si z tama pamatuju jen zmateného Willise a cameo Rytmuse.
854501
Já si z tama pamatuju jen zmateného Willise a cameo Rytmuse.
3 0
reagovat
reaguje na: Gacy
Dobře děláš. Jeden z mála filmů, který jsem opravdu viděl jen jednou. 
854499
Dobře děláš. Jeden z mála filmů, který jsem opravdu viděl jen jednou. 
854497
2 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Asi u toho zůstanu :D:D:D:D
854497
Asi u toho zůstanu *:D**:D**:D**:D*
854495
2 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: DarkSith
Já ji do dneška neviděl a mám ji na BD
854496
Já ji do dneška neviděl a mám ji na BD
854495
2 0
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Tu nepočítám. :D
854495
Tu nepočítám. *:D*
854489
2 0
reagují: Gacy, Gacy
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
:D
854491
*:D*
854489
6 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Líbí se mi, že píšeš "všechny čtyři díly Smrtonosné pasti", i když je tam i pětka :)
854489
Líbí se mi, že píšeš "všechny čtyři díly Smrtonosné pasti", i když je tam i pětka :)
854472
26 0
reagují: DarkSith, TedGeorge
reagovat
reaguje na: Cinefil
Ano je to tak. :D
854487
Ano je to tak. *:D*
854485
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se