reaguje na:
(=LIFTY=)
Budeš, a netěš se na Pom Klementieff - v tom autě byla boží, a ve druhém z ní udělali jen takovou zbytečnou zmatenou blbku :(
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Je to opravdu vtipné, škoda že příběh moc nedává smysl a ke konci to leeeehce ztrácí tempíčko, ale 7.5/10 upo napohodu.
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
jo jestli Demonicovi nesedí věci jako Červený Trpaslík, IT Crowd, Black Books tak bych Paddingtona asi fakt ignoroval |
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jinak se divim, ze nikdo moc cilene nezminuje tu scenu s Alfou na hrazi, ta je za me naprosto spickova
Jen skoda, ze nejaka uz základní logika jde ve filmu stranou. Uz to nacrtnuti karanteny je dle meho naprosty nesmysl a spis udelane jako autorska honiperina, aby mohli ignorovat druhy dil.|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|
|
reagovat
|