Last of Us
Trochu víc prostoru si zasloužil ten útok na město spuštěný houbami v kabelech, to jsem po cliffhangeru z předchozího dílu čekal že bude mít větší dopad. Ale jako bakdrop příběhu Joela to funguje dobře... tedy až na ty za vlasy přitažené náhody a pitomosti na kterých je to celé založené, které předpokládám vychází ze hry (že ta nasraná holka narazí na Joela random hned, no tak ok, aspoň to odsýpá... ale že scénáristé úplně bizarně řeší že musí Dinu nechat uspat aby se nedozvěděla důležitý kousek dialogu, boha to je taková křeč)
|
reagují:
Papricek
|
reagovat
|
Ale to se jen okruhem dostavame zpatky k tomu, ze 
Já jsem strašně rád, že se od toho dokážu oprostit. 

