Mně přijde to přidání velký akční scény jako dobrej nápad, protože neznalej divák se vlastně bojí o mnohem víc postav a říká si, že možná umře spíš Tommy, a vůbec nečeká, že by zařval Joel, ne? Protože když to nevíš, tak tě prostě v životě nenapadne, že hlavní postava seriálu random umře ve druhým díle druhý série. Logicky čekáš, že už už bude mít namále, ale nějak se zachrání, jako se to stalo milionkrát v milionu jinejch příběhů :)
The Last of Us 2x02
|
reagovat
|
Ale to se jen okruhem dostavame zpatky k tomu, ze 


