Pretty much this.
Hele, já odmítám sahat někomu do svědomí, tahle diskuze se tu vedla minimálně dvakrát a každý strůjcem svého svědomí.
Matrioška se pálit nemusí, babička ji očividně koupila v době, kdy ty peníze nešly na vojenské obléhání sousedů. Ale řekni sám - kupovala by babička matriošku po 68mém? A hry i filmy jaksi nejsou podmíněné nutností, což je Kostějův point v tom, že není jednoduššího, byť třeba symbolického bojkotu.
A ano, kdyby "nakrásno" US nevyprovokovaně zaútočilo na Mexiko, či to Grónsko s tím, že to prostě chce, pak ano, bylo by to úplně to samé a koupí toho GTA, i návštěvou Avatara bys ten útok nepřímo svou peněženkou podporoval.
reaguje na:
Tyller
|
reagují:
Tyller
|
reagovat
|



