Dohrané. Je to zábavné, plné nápadů, na konci vyloženě šílené, ale až moc zběsile a některé ty napady by možná mohly být na dýl, protože než se člověk rozkouká, tak je zas v úplně jiné "hře"
Nejzábavnější jsou v tomto vedlejší světy v hlavní hře.
I přes to vsechno mám It Take Two prostě výš. Jednak bylo první a jednak téma "párové terapie" je přeci jen nosnejsi, než víceméně ohrané příběhy dvou životem utrápených spisovatelek.
Za srdíčko nás to taky moc nechytlo.
I tak ale do toho rozhodně jděte, protože lepší gaučovka (pokud jste dohráli It Takes Two) momentálně na trhu není.
A těžké to kdovíjak není, protože se to dost často ukládá, takže nějaká frustrace z opakování odpadá.
Split Fiction
|
reagovat
|

